Kdo jsme

ProSpánek je pokračovatelem úspěšné společnosti Centrum zdravého spánku a.s., která má na českém trhu dlouhou tradici a působí zde již od roku 1991. Naším dlouhodobým cílem je vybudovat síť prodejen ve střední Evropě, která nabídne zákazníkům možnost vybrat si s pomocí špičkově proškolených prodejců vše, co potřebují ke zdravému a velmi pohodlnému spaní.

Naučíme vás spát...

Kvalitní spánek našich zákazníku chápeme v ProSpánku jako své poslání. Věříme, že Vám díky široké nabídce kvalitních produktů dokážeme zlepšit kvalitu života. Naší prioritou je, abyste se v našich prodejnách cítili jako doma. K tomu přispívá nejenom příjemné a útulné prostředí našich prodejen, ale také vstřícný a osobní přístup našich prodejců – specialistů na zdravý spánek.

Jsme si vědomi, že matrace, postele ani polštáře nevybíráte každý den, a že proto potřebujete na své rozhodnutí dostatek informací a času. Všechny naše produkty si proto můžete v pohodlí prodejny vyzkoušet a při výběru si navíc příjemně odpočinout. Naše služby samozřejmě nekončí u nákupu. Postel nebo matraci Vám rádi dovezeme až domů, zajistíme Vám i montáž a poskytneme Vám také další poradenství.

Kam směřujeme

Během následujících let chceme vybudovat síť přibližně 250 prodejen a stát se středoevropským lídrem v oblasti kvalitního a zdravého spaní. V současnosti máme prodejny v České republice, na Slovensku i v Polsku a otevíráme stále další. Jen od začátku roku 2015 jsme pro Vás otevřeli 10 nových prodejen. Našim cílem je pokrýt středoevropské státy tak, aby byly produkty ProSpánku snadno dostupné každému.

Poznejte rozdíl a navštivte některou z prodejen ProSpánek...