zpět seznam aktualit

Prodejny ProSpánek již podruhé v Ostravě i Plzni

Zdravý a spokojený spánek je jistě přáním všech a naším cílem je pomoci Vám ho dosáhnout. Proto pro Vás dále rozšiřujeme  specializovanou síť kamenných prodejen matrací a postelí ProSpánek. Nově nás najdete již podruhé v Ostravě a od 1.8.2015 také podruhé v Plzni.

Co najdete na prodejnách Prospánek?

Na všech prodejnách ProSpánek najdete odborně školený personál, který je připraven ochotně Vám odpovědět na dotazy týkající se zdravého spánku, jeho dopadu na Vaše zdraví a zároveň Vám představit produkty jako matrace a polštáře, které Vám v těchto ohledech pomohou.

Na každé prodejně Vám nabízíme:

  • kvalitní matrace, polštáře, postele i rošty pro každého
  • příjemné prostředí a odborný personál, který najde dokonalé řešení přímo pro Vás
  • bezplatné konzultace se specialistou na zdravý spánek
  • káva pro každého zákazníka zdarma
  • široký výběr od českých i zahraničních výrobců

Najít nejbližší prodejnu

ProSpánek již podruhé také v Plzni!

Jan Česnký na otevření nové prodejny ProSpánek v Plzni Berounka Park

1.8.2015 od 10:00 se můžete tešit také na otevření druhé prodejny ProSpánek v Plzni v nákupním parku Berounka Park na Rokycanské ulici. Kromě zaváděcích slev a akčních nabídek se otevření nové prodejny v Plzni se zúčastní také tvář prodejen ProSpánek pan Jan Čenský!

Speciální akce při otevření prodejny

Prvních 50 návštěvníků bude mít možnost získat novinku pro letošní léto, chladivý ortopedický polštář PerDormire Dual Clima za polovinu!

Více o prodejně Plzeň Berounka 

ProSpánek podruhé v Ostravě

22.6. 2015 jsme pro Vás otevřeli již druhou prodejnu v Ostravě, tentokrát v nákupním centru Avion Shopping Park JIH. Najdete zde široký sortiment matrací, postelí a doplňků. Prodejnu ProSpánek Ostrava Avion s vynikají dostupností a možností pohodlného parkování najdete v sousedství prodejen Decathlon nebo Cyklo Point. Příjďte využít zaváděcích slev a u kávy zdarma si popovídat o zdravém spánku!

Více o prodejně Ostrava Avion

 

Srdečně Vás zveme k návštěvě prodejen ProSpánek. Přijďte si k nám zalenošit...!