zpět na mapu

Prostějov


Adresa

Nákupní park OG Arkáda Prostějov
Sebastiniho 372/6
Prostějov
79607

Kontakt

Telefon  +420 776 430 738
E-mail  prostejov@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Vlastimila Ivanová

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 – 20:00
Út 9:00 – 20:00
St 9:00 – 20:00
Čt 9:00 – 20:00
9:00 – 20:00
So 9:00 – 20:00
Ne 9:00 – 20:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Z kruhového objezdu u OBI odbočte směrem k Obchodní Galerii Arkáda. Z menšího kruhového objezdu vyjeďte 3. výjezdem, prodejnu ProSpánek najdete vedle Planeo Elektro.

Do nákupního centra Prostějov jezdí autobusové linky číslo 15, 16, 18. Od Tesca je potřeba se kousek vrátit a prodejna je na dohled naproti Sam Baby a vedle Planeo Elektro.

O prodejně


Matrace a postele v Prostějově najdete ve specializované prodejně ProSpánek v nákupním parku u OG Arkáda. Vybíráte novou matraci nebo ložnici? Přijďte si ji vybrat ze širokého sortimentu českých i zahraničních renomovaných značek do prodejny ProSpánek v Prostějově.

Kromě příjemného prostředí a odborného poradenství našich specialistů ProSpánek, kteří Vám s výberem pomohou, v Prostějově najdete také:

  • bezplatné poradenství v oblasti spánku
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky a trendy ze světa spánku
  • kávu zdarma a řadu doplňkových služeb

Na této prodejně se na Vás těší...

specialistka na matrace a zdravý spánek ProSpánek Ostrava Futurum specialista na matrace a zdravý spánek ProSpánek Ostrava Futurum

Vlastimila Ivanová
specialistka na zdravý spánek

Radovan Krejčí
specialista na zdravý spánek

Byli jste na prodejně ProSpánek v Prostějově spokojeni?

Napište nám Vaši nezávislou recenzi prodejny na profilu Google+ ProSpánek Prostějov a sledujte nás i nadále pro nejnovější zprávy a aktuality, ať už Vám nic nového ze světa spánku neuteče... Děkujeme!

Facebook profil ProSpánekGoogle+ profil Prospánek ProstějovTwitter profil ProSpánek

 

 

Co říkají ostatní...


Ilona D. (29.3.2017)

Dobrý den, konečně jsem se dostala k tomuto mailu, který jsem chtěla napsat již několik týdnů pozpátku. V dnešní době si málokdo uvědomí, jak důležité mít srdíčko na správném místě a hlavně úsměv na tváři. S obojím jsme se já a moje maminka setkaly, když jsme vešly do Vaší podnikové prodejny v Prostějově a potkaly paní Bednářovou. Tento člověk je na pravém místě, ale troufám si říct, že má i na víc. Výklad, jaký nám paní Bednářová dala k téměř všemu, co v prodejně máte, byl opravdu obdivuhodný, ale co bylo důležitější, tak snad její osobitost, která tomu všemu dala takovou tu třešničku na dortu. Bez ohledu na to, co bych ten den koupila a jakou tržbu bych udělala nebo neudělala, jsem viděla obrovskou snahu paní Bednářové pomoci mi vybrat tu nejlepší možnou variantu matrace tak, aby se mé zdravotní komplikace kompenzovali kvalitním spánkem. Moc oceňuji tento přístup, neboť usměvavých a upřímných lidí, kteří se zákazníkovi snaží opravdu pomoci, bez primární vidiny peněz, se už tak často nevidí. Ráda bych tímto paní Bednářové chtěla ze srdce poděkovat a popřát ji, aby i nadále oslovovala zákazníky tak, jak se jí podařilo u mě a mé maminky, která celý život pracovala s lidmi a sama říkala, že střetnout se s človíčkem, jako je paní Bednářová, je opravdu radost. Doufám, že se tento email dostane nejen k paní Bednářové, ale také k nadřízeným, kteří ocení schopnosti svých zaměstnanců. Díky moc a Všem přejeme s maminkou krásné dny.

PS1: Ráda bych ještě sdělila, že i ostatní zaměstnanci ve Vaší společnosti jsou velice milí (telefonní operátorkou počínaje, přes řidiče konče), podezřívám Vás, že všichni s nástupem museli dostat Vaše matrace :o)))

PS2: teď jen, ať matrace slouží tak, jak mají, jsem totiž velký spáč.


Produkty na této prodejně

Nahoru