zpět na mapu

Prostějov


Adresa

Nákupní park OG Arkáda Prostějov
Sebastiniho 372/6
Prostějov
79607

Kontakt

Telefon  +420 776 430 738
E-mail  prostejov@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 – 20:00
Út 9:00 – 20:00
St 9:00 – 20:00
Čt 9:00 – 20:00
9:00 – 20:00
So 9:00 – 20:00
Ne 9:00 – 20:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Z kruhového objezdu u OBI odbočte směrem k Obchodní Galerii Arkáda. Z menšího kruhového objezdu vyjeďte 3. výjezdem, prodejnu ProSpánek najdete vedle Planeo Elektro.

Do nákupního centra Prostějov jezdí autobusové linky číslo 15, 16, 18. Od Tesca je potřeba se kousek vrátit a prodejna je na dohled naproti Sam Baby a vedle Planeo Elektro.

O prodejně


Matrace a postele v Prostějově najdete ve specializované prodejně ProSpánek v nákupním parku u OG Arkáda. Vybíráte novou matraci nebo ložnici? Přijďte si ji vybrat ze širokého sortimentu českých i zahraničních renomovaných značek do prodejny ProSpánek v Prostějově.

Kromě příjemného prostředí a odborného poradenství našich specialistů ProSpánek, kteří Vám s výberem pomohou, v Prostějově najdete také:

  • bezplatné poradenství v oblasti spánku
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky a trendy ze světa spánku
  • kávu zdarma a řadu doplňkových služeb

Co říkají ostatní...

 

Rodina V.(15.1.2018)

Jsme velice spokojeni s obsluhujícím personálem téhle prodejny.


Borečkovi (29.8.2017)

Velice vám děkujeme za po letech skvělé spaní bez bolesti zad. Neskutečně ochotný a příjemný servis ze strany prodejců na prodejně v Prostějově. 100% se budeme rádi vracet. Nejen pro matrace, ale i lůžkoviny a polštáře. Děkujeme.


Březina (22.5.2017)

Krásný dobrý den, zakoupil jsem si u vás polštář Soya a nikdy se mi nespalo lépe. Velké dík patří paní Vlastě, která mne obsluhovala více než dobře. Díky.


Ilona D. (29.3.2017)

Dobrý den, konečně jsem se dostala k tomuto mailu, který jsem chtěla napsat již několik týdnů pozpátku. V dnešní době si málokdo uvědomí, jak důležité mít srdíčko na správném místě a hlavně úsměv na tváři. S obojím jsme se já a moje maminka setkaly, když jsme vešly do Vaší podnikové prodejny v Prostějově a potkaly paní Bednářovou. Tento člověk je na pravém místě, ale troufám si říct, že má i na víc. Výklad, jaký nám paní Bednářová dala k téměř všemu, co v prodejně máte, byl opravdu obdivuhodný, ale co bylo důležitější, tak snad její osobitost, která tomu všemu dala takovou tu třešničku na dortu. Bez ohledu na to, co bych ten den koupila a jakou tržbu bych udělala nebo neudělala, jsem viděla obrovskou snahu paní Bednářové pomoci mi vybrat tu nejlepší možnou variantu matrace tak, aby se mé zdravotní komplikace kompenzovali kvalitním spánkem. Moc oceňuji tento přístup, neboť usměvavých a upřímných lidí, kteří se zákazníkovi snaží opravdu pomoci, bez primární vidiny peněz, se už tak často nevidí. Ráda bych tímto paní Bednářové chtěla ze srdce poděkovat a popřát ji, aby i nadále oslovovala zákazníky tak, jak se jí podařilo u mě a mé maminky, která celý život pracovala s lidmi a sama říkala, že střetnout se s človíčkem, jako je paní Bednářová, je opravdu radost. Doufám, že se tento email dostane nejen k paní Bednářové, ale také k nadřízeným, kteří ocení schopnosti svých zaměstnanců. Díky moc a Všem přejeme s maminkou krásné dny.

PS1: Ráda bych ještě sdělila, že i ostatní zaměstnanci ve Vaší společnosti jsou velice milí (telefonní operátorkou počínaje, přes řidiče konče), podezřívám Vás, že všichni s nástupem museli dostat Vaše matrace :o)))

PS2: teď jen, ať matrace slouží tak, jak mají, jsem totiž velký spáč.


Polcer (13.3.2017)

Dobrý den, byli jsme velice spokojeni s předvedením sortimentu od paní Ivanové, zboží se nám líbí. Oceňujeme kvalitu.


Zákazník (20.1.2017)

Taková prodejna v Prostějově chyběla. Jsem velice spokojená jak s perfektními prodavačkami, tak i s výrobky, které tu prodáváte.


Zákazník (17.12.2016)

Polštář Tempur mě postavil na nohy. Je opravdu perfektní. Velice rád bych touto cestou poděkoval také personálu prodejny, za ochotu, vstřícnost, odborné poradenství a lidský přístup. Paráda :)


Vondovi (15.12.2016)

Kvůli Tempur matraci a posteli spíme jako hodná miminka celou noc. Přestaly mě bolet kyčle a manžela záda.  Super !!!


Sluková (12.12.2016)

Vstřícný a milý personál. Zakoupila jsem polštář Moore pro tchýni, máme s ním výborné zkušenosti a jsme velice spokojení. Postupně ho bude mít celá rodina :)


Pavlíkovi (29.11.2016)

p. Ivanová byla velice ochotná a milá. Vše krásně vysvětlila. Děkujeme.


Paní Lukešová (3.11.2016)

Vstřícný, milý a ochotný personál. Vysvětlí, zodpoví všechny otázky. Určitě se vrátím a doporučím.


Pan Petr (30.10.2016)

Dobrý den, jsem velmi spokojen s matracemi Tempur + polštář. Pokud spím na něčem jiném, tak se nevyspím, paní Menšíková mi vyšla ve všem vstříc. Obchod budu doporučovat, Tempur je vynikající pro všechny, co mají rádi komfort při spaní.


Paní Susedková (21.10.2017)

Dobrý den, dnes jsem zakoupila matraci s lůžkovým setem a chráničem. I přes docela komplikovanou objednávku ( kvůli rodinným problémům) mi paní Ivanová vyšla ve všem vstříc. Veliká ochota a pochopení, hlavně pomoc. Obchod určitě doporučím. Opravdu milý, laskavý a profesionální přístup. Moc děkuji.


Paní K. (15.9. 2016)

Dobrý den, ve vaší prodejně jsem si zakoupila matrace Bel Riposo Fresh a polštář Bio Moore levandule. Velice vám všem děkuji, tak krásné spaní jsem ještě nezažila. Matrace jsou opravdu luxusní. Polštářek je velice příjemný a na moji bolavou krční páteř, hotovým balsámem. Moc bych chtěla pochválit i prodávající, velice příjemné a vstřícné dámy Renata a Vlasta. Přeji vám hodně úspěchů.


Produkty na této prodejně

Nahoru