zpět na mapu

Praha Zličín


Adresa

Homepark Zličín
Skandinávská 141/3
Praha
15500

Kontakt

Telefon  +420 702 060 351
E-mail  zlicin@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 - 21:00
Út 9:00 - 21:00
St 9:00 - 21:00
Čt 9:00 - 21:00
9:00 - 21:00
So 9:00 - 21:00
Ne 9:00 - 21:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Z Rozvadovské spojky výjezdem na nákupní zónu a poté doleva směr Homepark Zličín (původně Avion Shopping Park). Prodejnu ProSpánek najdete přímo vedle obchodního domu IKEA.

Z konečné stanice metra B Zličín linkou 180 směr Obchodní centrum Zličín (autobusové stanoviště číslo 3). Naše prodejna se nachází přímo vedle obchodního domu IKEA.


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí ProSpánek v Praze v Avion Shopping Parku nabízí široký výběr matrací a produktů českých i zahraničních renomovaných značek pro zdravý spánek v moderním a příjemném prostředí.

Vybíráte novou matraci? Navštivte naši prodejnu ProSpánek v Praze, kde Vám ochotně poradí náš kvalifikovaný personál a pomůže s výběrem produktů přímo pro Vás. Na prodejně ProSpánek se můžete mimo jiné těšit na:Co říkají ostatní...

Jiří Š. (3.2.2019)

Dobrý den,
tímto bych chtěl hluboce poděkovat paní Evě Hruškové z prodejny Prospánek Zličín. Má první návštěva byla „jen se podívat“, co bych mohl udělat pro své záda. Velmi mile a lidsky mi paní Hrušková vysvětlila pojem zdravý spánek, pomohla mi vybrat matraci, rošt i postel, také polštáře a chrániče matrací i náhradní návleky na polštáře.
Původně jsem neměl zájem nic koupit, ale domluvili jsme si další schůzku, znovu vyzkoušeli a nakonec jsem koupil jak postel, tak matrace, povlaky, chrániče a polštáře.Opravdu se kláním obchodním a lidským dovednostem paní Hruškové, měl jsem pocit, jako by byla má dávná kamarádka.
Kudy chodím, tudy opravdu doporučuji Prospánek Zličín! Již přemýšlím, co ještě bych si koupil ?

pan Lukáš (30.8.2018)

Dobrý den,

tímto  bych těch vyjádřit velké poděkování a pochvalu paní Evě Hruškové z prodejny ProSpánek Zličín.

Hned při první návštěvě nám paní Hrušková velmi profesionálně (ale zároveň i lidsky) vysvětlila podstatu zdravého spánku. Jako velký benefit návštěvy byl i to, že jsme si ukázali nejrůznější typy matrací, na kterých nám bylo předvedeno, jak se chová naše tělo při spánku na dobré a špatné matraci. Byli jsem opravdu velmi mile překvapení, jak se nám paní Hrušková po celou dobu intenzivně věnovala a neustále nám prozrazovala nejrůznější zajímavosti.

Patrně se nám ještě nikdy nestalo, že jsme se do nějaké prodejny těšili na domluvenou schůzku tak, jako k Vám na Zličín. Z druhé návštěvy jsme již odcházeli s nakoupenou postelí.

Na závěr si ještě jednou dovolím poděkovat paní Hruškové. Její prozákaznický přístup je opravdu velmi mimořádný. K zákazníkům přistupuje neuvěřitelně lidsky, mile, profesionálně a s velkou empatii.

Byl bych velmi rád, kdyby tato slova směřovala nejen k nadřízeným, ale také přímo do rukou paní Hruškové, která si naše velké poděkování a úctu zaslouží.

Rodina P. (6.6.2018)

Moc spokojení s prací paní Evy Hruškové Děkujeme

Dominik (1.6.2018)

Píše jeden velmi spokojený zákazník. Ani jsem ještě postel kupovat nechtěl ...

Ale paní Eva Hrušková ví co dělá a dělá to dobře. V mém novém bytě se postel od Vás bude vyjímat! Moc děkuji, tohle bylo moc příjemné!


Rodina R. (20.5.2018)

Děkujeme za lidský přístup paní Hruškové. Více takových lidí.


Zákazník (29.4.2018)

Příjemná obsluha, paní Hrušková dobře poradila. Děkujeme


Zákaznice (14.4.2018)

Moc děkuji za pomoc při výběru matrací pro moje a dcerky záda. Velké díky paní Hruškové


Věra S. (5.3.2018)

Velká pochvala pro pana Fišera. Vlídný, akční, ochotný.


D.K. (17.2.2018)

Tato prodejna nemá chybu. Přijela jsem na 100% rozhodnutá pro Cashmere Plus a postel Rusty. Odjíždím s objednávkou na matraci Stearns&Foster. Pan Fišer je naprostý profesionál. Znalosti, lidskost a profi přístup.

Zákazník (12.1.2018)

Srdečné díky za p. Fišera, co by vstřícného, milého a ochotného prodejce, který dovede dobře a ochotně zodpovědět dotazy a poradit při výběru.


Rodina Z. (7.1.2018)

Přišli jsme si pro dveře a odcházíme s postelí. To si myslím, že hovoří za vše. Profesionalita a hlavně ochota a úsměv. To dnes jinde není standard.


Rodina H. (21.12.2017)

Naprostá spokojenost, díky za vstřícnost a ochotu. Po dlouhé době jsem se setkal s prodejcem, jehož práce vysloveně baví a těší.


Zákazník (20.12.2017)

Velice ochotné a profesionální obchodnice paní Hrušková a slečna Hanzlíková. Přišla jsem s problémem, odešla s úsměvem. Škoda, že takové postupy nejsou ve všech obchodech. V tomto však standart a pocit VIP zákaznice.


Pavel (30.11.2017)

Velice děkuji panu Fišerovi za příjemné a milé vystupování a zejména úsilí a trpělivost při zajišťování mnou požadované matrace. Díky moc!


Zákazník (21.10.2017)

Děkujeme za krásné, vtipné nakupování. Pan Fišer je veselá obchodnická kopa.


D+V (14.10.2017)

Tisíc díků panu Fišerovi za spoustu dobrých rad a několik hodin času! Jsme moc rádi, že jsme to tu našli a už se moc těšíme na zdravý a klidný spánek. Dík


P.V. (2.9.2017)

Děkujeme za milé a vstřícné jednání p. Fišera. Jeho empatický a profesionální přístup nás velmi oslovil.


Rodina K. (2.9.2017)

Velice děkujeme za vstřícnost, ochotu panu Fišerovi. Díky jeho přístupu nám zpříjemnil nákup a splnil “sen”


M.J. (19.8.2017)

Nemohl jsem se rozhodnout pro matraci, pak díky trpělivosti pana prodavače jsme odešli s matrací.

Děkujeme


Zákazník (20.8.2017)

děkujeme za příjemné vystupování a obsluhu na této prodejně.


Zákazník(10.8.2017)

Velmi příjemná, ochotná slečna Nikola Hanzlíková. Nakoupila jsem zcela v pohodě, až na dobu, kdy lehl program v PC. Situaci slečna vyřešila.


Zákazník (10.8.2017)

Příjemná a milá slečna Hanzlíková. kávička byla výborná. Byl to velice příjemný nákup a určitě doporučím známým


Libuše K.(16.7.2017)

Slovy ani nedokážu popsat nevšední ochotu a velmi milý a lidský přístup při nákupu zboží u paní Hruškové. K nákupu do prodejny se vracím a budu vracet právě kvůli zboží se kterým jsem velmi spokojena díky jejímu poradenství.

Velmi děkuji


zákazník (1.5.2017)

Very good service and excellent explanation by Eva Felt Confident and gonna considex purchase.

Thank you for you help.


zákazník (20.5.2017)

Položilo mě to :)

Děkujeme za pomoc a prodej.


zákazník (14.6.2017)

Radost, kterou nám způsobil nákup ve Vaší prodejně nelze popsat slovy obdivu a úžasu. Nevšední ochota a profesionální přístup při našem výběru nového dvoulůžka, kterou pan Fišer předvedl, mnohem převýšily naše očekávání. Díky za nevšední ochotu.

P.S. Díky i za možnost odpočinku.


Marek a Lenka (30.4.2017)

Děkujeme p. Fišerovi. Je to člověk na svém místě. Vysvětlil vše fundovaně a srozumitelně. Jsme moc spokojeni.


zákazník (28.4.2017)

Děkujeme p. Fišerovi za velkou ochotu při objednávce, za profesionální přístup a hlavně krásný přístup k zákazníkovi.


zákazník (25.4.2017)

Děkuji za nevídanou ochotu a rychlé vyřízení mé objednávky i když se jednalo jen o sehnání kolíčků lamel roštu. Moc, moc děkuji.


Kateřina a Abdi B. (20.4.2017)

Chtěli bychom moc poděkovat panu Fišerovi za jeho profesionální přístup k zákazníkovi, určitě se příště obrátíme pro pomoc s výběrem do této prodejny. Vřele doporučujeme.


J. Šp. (20.4.2017)

Děkujeme mockráte za úžasnou odbornou konzultaci a doporučení s milou atmosférou.


Robi a Blanka (20.4.2017)

Úžasné zasvěcení do tajů polštářů... Matrace příště :-)


L. B. a J. G. (Praha)

Chtěli bychom poděkovat za velmi vstřícný přístup pana Fišera a odborné poradenství při výběru postele a matrací. Příjemný přístup + profesionalita = zákazník, který se bude v budoucnu rád vracet. Děkujeme!


V. K. (Praha)

Moc děkujeme panu Fišerovi za pomoc a odborné rady při výběru. Koupili jsme vše, co jsme potřebovali. Pan Fišer je nejen odborník na svém místě, ale má i výborný smysl pro humor. Děkujeme!


R. C. (Praha)

Velmi děkuji příjemnému personálu, panu Bacíkovi, za profesionální presentaci. Ráda se se sem opět vrátím a doporučím ostatním.


Rebeka a máma a táta (Praha)

Byli tu moooooooc milí lidi, který nás obsluhovali, doporučujeme!!! Paní je moc milá. Doufám, že tu dlouho bude! Škoda, že takových lidí není víc. Tempur jsou výborné a měkké. Paní má výbornou výdrž. Jiní lidi by už byli protivní! Měli byste jí povýšit.


Jozef K. (Praha)

Dobrý den Ilono,

Ještě jednou díky za to jak jste se nám při výběru věnovala. Máme to sice blíž do Čestlic, ale kvůli Vám jsme volili Zličín (a jsme rádi že jsme to udělali)  :-) 


Ivana M. (Praha)

Dnes jsme ve stavu zoufalství ze svých zdravotních problémů navštívili tuto prodejnu .

Mladá paní Ilona se nás ujala a po hodině odcházíme sice lehčí o 20 000 tisíc, ale voňavé z Izraelských vůní, sladcí v duši i v těle z čokoládových perníčků a plní naděje na kvalitnější život a budoucnost ve zdraví neboť nám vysvětlila, že matrace kterou jsme si koupili se postará o návrat našeho štěstí.


Pavel Ž. (Praha)

Dobrý den,

Rád bych se podělil o svou zkušenost s nákupem matrací Tempur v prodejně ProSpánek Zličín.

Vzhledem k mým zdravotním problémům se zády jsem se rozhodl investovat do kvalitních matrací a roštů. Vyhradil jsem si k tomu čas a navštívil několik prodejen.

Tou poslední byla již zmiňovaná prodejna na Zličíně a tam jsem již „zůstal“. S tak skvělým a individuálním přístupem jsem se totiž nikde jinde nepotkal. Konkrétně vedoucí této prodejny, paní Cibochová, mi poskytla ochotně veškeré informace a servis. A to nejen při výběru matrací a roštů, ale také při následné dopravě a zájmu o to, zda je vše v pořádku. A o výborné kávě na prodejně ani nemluvím

Věřím, že i v ostatních prodejnách ProSpánek je podobný servis a proto mohu nákup zde vřele doporučit.


zákazník 13.8. 

I přesto, že jsme přišli pozdě, se nám věnovali a dobře poradili, děkujeme.


Markéta (Praha)

Jsou tu super matrace a skvělé poležení, milí lidé, Děkujeme Markéta


zákazník (Rakovník)

Děkujeme za profesionální přístup k zákazníkovi, našli jsme zde pohodu, úsměv a prima náladu. Krásná neděle v Praze v obchodě Prospánek.


Hana R. (Praha)

Moc,moc děkuji. Úžasná příjemná paní. Trpělivost , ochota , úsměv ,moc příjemné .Láskyplná profesionalita. Ráda se vrátím. Děkuji. 

Eva K. (Praha)

Děkujeme za krásnou postel a příjemné chvíle s Vámi.


Tomáš B. (Praha)

Dobrý den, koupili jsme si u Vás dvě matrace a na Vaší prodejně jsem byl dohromady čtyřikrát. Během všech těchto návštěv jsem byl nadmíru spokojen s Vaším personálem který mě mile vycházel ve všem vstříc. Především pak paní Kreisingerová s kterou jsme dotahovali obchod přes splátky do zdárného konce. Byla to právě ona, kdo mě odborně vysvětlil, že si mám koupit matrace u Vás :) Ještě jednou se svou přítelkyní děkujeme a třeba zase někdy u Vás naviděnou.


Martina P. (Plzeň)

Moc děkujeme kolektivu prodejny postelí , paní Janě a Vlaďce za krásnou chvilku , při předvádění postelí a matrací , a dokonalé vysvětlení všech našich otázek.


Josef G. (Praha)

Dobry den pani Vladko,

takhle prijemne jednani s jakym jsem setkal u vas se zazije jenom vyjimecne, a stejne vyjimecna byla i zkusenost s matraci Tempur. Musim rict, ze oboji mne silne ovlivnilo a urcite se k vam vratim aspon si zopakovat ten vesmirny zazitek, kdyz uz ne rovnou objednat vasi kouzelnou postel.


Pavel T. (Praha)

Vážení a milí,

dovolte mi, abych vyjádřil své nadšení s Vaším obchodníkem. Vážně netuším, kde bere ten člověk energii, protože jeho nasazení a zaujetí pro věc je nesmírné, vážně. Musím bohužel přiznat, že je „téměř“ tak dobrý, jako moji lidé :)

Zkrátka jsme si u Vás objednali postel v hodnotě malého vozu (nevadí) a ani trochu toho nelitujeme, naopak se těšíme na to, co budeme s manželkou v posteli….jak se nám tam bude spát :)

Děkuji Vám za čas strávený u mého mailu a přeji Vám právem, více tak spokojených klientů. Velmi rád, skutečně velmi, Vás budu aktivně doporučovat.

Krásné jaro.


Martina R. (Praha)

Dobrý den, ráda bych touto cestou vřele poděkovala za milou a fundovanou obsluhu při nákupu ve Vašem obchodě dne 19.3.2016, paní Vladimíře Cibochové. Nakupování nepatří mezi mé oblíbené činnosti, ale díky paní prodavačce byl tento nákup příjemným zážitkem.

Přejeme Vám všem krásné jarní období a hlavně hodně spokojených zákazníků.


Vojtěch L. (Praha)

Vážená paní Cibochová,

V průběhu letošního roku jsem navštívil vaši prodejnu 3x.

Poprvé jsem tam zamířil omylem ale prodejna mě nadchnula jak profesionálním přístupem tak i velkým a kvalitním sortimentem.

Podruhé jsem již šel cíleně a ujasnil jsem si jaké matrace a druh postele jsou pro mě ideální.

Potřetí se mě zeptala kolegyně jestli nevím , kde by se mohla podívat na vhodné matrace a postele a tak jsem ji přivedl k vám, protože tam je vše a může si člověk vybrat co je pro něj nejvýhodnější. Nakonec byla nadšená opět profesionálním přístupem a velkým výběrem a je jen otázkou času kdy se rozhoupne k nákupu.

Při čtvrté návštěvě již vím co chci a do konce roku  jistě nákup zrealizuji.

Vaše prodejna má úžasnou atmosféru  a člověk má  dojem , že je zákazníkem a jsou mu udělovány informace nevtíravým způsobem. Bohužel jsme národem lidí, kterým to chvíli trvá než se rozhoupnou a nákup zrealizují. Proto přeji celému personálu velkou trpělivost s námi a paní vedoucí  co nejvíce dobrých nápadů  a již rozhodnutých zákazníků. 


Alois Ř. (Karlovy Vary)

Dobrý den,

rád bych tímto dopisem vyjádřil svou spokojenost při mé nedávné návštěvě Vaší prodejny v Praze-Zličíně.

Vybavení ložnice si nekupuji tak často, abych měl dokonalý přehled o aktuálních novinkách, trendech a vlastnostech materiálů, užitých k výrobě postelí, matrací, doplňků.

Vaše prodejna na Zličíně mě upoutala vkusným uspořádáním vystavením a hlavně kvalitou Vašeho nábytku a doplňků, takže i když jsem původně neměl v úmyslu ihned něco koupit či objednat, bylo mi zde příjemně a brzy jsem si uvědomil, že jsem na správném místě.

Chci zde poděkovat paní Vladimíře Cibochové (o které jsem se později dozvěděl, že je vedoucí prodejny) a její kolegyni paní Renatě Zajíčkové, za jejich profesionální a přitom velmi lidský přístup, za trpělivost, se kterou se mi věnovaly, za možnost si Vaše zboží s jejich odborným výkladem dokonale prohlédnout i vyzkoušet a následně mi pomohly sestavit mou objednávku.

Přeji Vám hodně obchodních úspěchů a zákazníků spokojených, jako jsem já.


Anita F. (Praha)

V prvé řadě bych chtěla poděkovat paní Renatě Zajíčkové, která nám podala podrobné informace ohledně výběru postele, matrací a roštů. Na všechny otázky jsme dostali odpověď a doporučení, ze kterých bylo poznat, že se nám nesnaží jen něco prodat, ale že nám chce opravdu odborně a prakticky poradit. Vše s námi prošla a názorně ukázala na produktech.

Na prodejně je velké množství postelí vystavených naživo a totéž platí i o matracích a roštech. Bylo jistě příjemné, si vše vyzkoušet a vidět na vlastní oči. Při rozhodování to určitě pomáhá.

Prodejnu doporučuji navštívit!


Miloslava S. (Praha)

Dobrý den. Chci touto cestou poděkovat panu Petru Košinovi za odborné rady a pomoc při nákupu atypické matrace v provozovně Zličín. Spoustu věcí lze koupit přes internet, ale některé zboží je nutné si vybrat jinak. Faktický kontakt s madrací při jejím nákupu  je nezbytný, jakož i vysvětlení rozdílu mezi jednotlivými typy. Toto vše mi umožnil a potřebné informace poskytl velmi ochotně prodávající pan Košina, a to přesto že jsem provozovnu na Zličíně navštívila v nepracovní den. Mile mne překvapila široká nabídka a profesionální přístup prodávajícího. Děkuji za ochotu a pomoc při nákupu.


Jan P. (Praha)

Vážení, 

rád bych touto cestou vyjádřil nadšení z vysoce profesionální práce Vaší pracovnice, paní Kreisingerové. V sobotu jsem se svojí manželkou navštívil Váš showroom, ve kterém se nás Vaše pracovnice ujala a velmi ochotně nás provedla, přičemž prokázala svoji přirozenost, ochotu a cit při jednání. Měli jsme možnost vyzkoušet si veškerý sortiment tzv. na "vlastní kůži", byly nám podány vyčerpávající informace a byli jsme velmi potěšeni, že jsme narazili na tak příjemnou osobu, jakou paní Kreisingerová bez pochyby je.

Na základě této velmi pozitivní zkušenosti se budeme do Vaší prodejny rádi vracet a našemu okolí ji budeme vřele doporučovat. Troufám si tvrdit, že takovýchto prodejců je v dnešní době jako šafránu, o to víc je třeba si jich vážit.

Velice děkuji za takovouto zkušenost.

Miloslava S. (Praha)

Dobrý den pane Košina. Omlouvám se, že v důsledku nemoci až nyní sděluji, že mně byla doručena u Vás objednaná madrace. Oceňuji, že jsem na doručení madrace byla včas upozorněna a sdělený termín byl dodržen. Při doručení až do domu jsem byla upozorněna na to, jak mám madraci uvést do provozu. Tato informace je sice uvedena zřetelně v rámci zabalení madrace. Ale upozornění je milé, neb zbrzdí nedočkavost při odstraňování obalu madrace. Nedočkavost je oprávněná, neb madrace představuje opravdu pohodu a klidný spánek. Milá je i vůně, kterou při prodeji madrace nabízíte. Myslím, že míra úspěchu ve dne je závislá na kvalitním spánku. A proto nelituji  vynaložených finančních prostředků na madraci a speciální polštář pod hlavu. Vůně je milým doplňkem. Nákup madrace, polštáře a pořízení vůně vřele doporučuji zejména všem uspěchaným, unaveným, jakož i těm, co musí ve dne vydávat mnoho energie, a nebo touží po kvalitním spánku a skutečném relaxu. Pane Košina, děkuji vám za odbornou radu, objednání a zajištění doručení všeho, co bylo objednáno a co bylo také v pořádku doručeno. Vše mi  slouží k tomu, proč jsem prodejnu vyhledala.


Ludmila J. (Praha)

Dobrý den, právě jsme se vrátili z Vaší prodejny na Zličíně, kde mě a mého přítele obsluhoval pan Košina. Tento prodejce byl vůči nám velice milý, i když bylo 10 minut před zavíračkou, a ochotně nám nabízel různé alternativy matrací. Přijeli jsme se zeptat pouze na vrchní matraci z paměťové pěny na naší starou matraci a on nám ochotně doporučil a vysvětlil tyto produkty. Navíc nám ukázal i jiné výrobky a díky jeho ochotě, jsme opustili od původního plánu a přemýšlíme nad koupí celé postele i s rošty...

Bylo by fajn kdyby bylo více takových prodejců jako je on.

Martina M. (Praha)

Děkuji za příjemný nákup. Paní prodavačky byly nápomocné jak mně s výběrem zboží, tak i své kolegyni, která se zaučovala.


Jakub Š. (Praha)

Kávička i prodavačky velice příjemné.


Jan P. (Praha)

Příjemná atmosféra , velmi ochotný personál , který nám se vším poradil a předal množství informací. V budoucnu rádi využijeme při dalších nákupech. Děkuji.


Edita S. (Praha)

Moc děkuji všem nesmírně ochotným a vstřícným prodávajícím.Všechna přání beze zbytku splněna a těším se na další postel atd. Spokojená zákaznice.


Daniela Č. (Praha)

Velice jsme si to užili a i dobře nakoupili.


Alena C. (Praha)

Děkuji personálu za nebývalou ochotu a vstřícnost. S takto milými děvčaty je radost nakupovat.


Lea B. (Praha)

Moc děkuji skvělému personálu , kteří mi velice poradili a udělali mi obrovskou radost. Budu všem prodejnu ProSpánek doporučovat a vše co budu potřebovat v budoucnu pořídím určitě zde.


Jiří O. (Praha)

Musím Vyzdvihnout profesionalitu obsluhujícího pana Šindlera. Vše nám ochotně a pečlivě vysvětlil a ukázal. Při koupi produktu, který člověk používá každý den a má vliv na zdraví je důležité mít správné informace. Rádi Váš obchod doporučíme a znovu navštívíme.


zákazník (4.3.2016)

Velmi děkuji příjemnému personálu, především ve výběru zdravotní matrace a postele. Pan Šindler vysvětlil a nabídnul maximální informace a mohu jedině doporučit. Ráda využiji nabídky. Děkuji.


zákazník (21.12.2015)

Velmi příjemný nákup v tom předvánočním shonu. Milá paní prodavačka trpělivě vysvětlovala a radila, děkuji.


zákazník (30.12.2015)

Děkujeme za vlídné zacházení a těšíme se, až si dáme šlofíka v novém.


zákazník (8.1.2016)

Příjemná a kvalifikovaná obsluha. Matrace – komfortní, celkový pocit z prodejny SUPER.


zákazník (14.1.2016)

Byla zde příjemná atmosféra a velmi ochotný personál. Velmi dobře jsme zde nakoupili.


Produkty na této prodejně

Nahoru