zpět na mapu

Praha Vinohrady


Adresa

Praha Vinohrady
Na Smetance 16
Praha
12000

Kontakt

Telefon  +420 602 274 050
E-mail  praha2@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 10:00 - 20:00
Út 10:00 - 20:00
St 10:00 - 20:00
Čt 10:00 - 20:00
10:00 - 20:00
So 10:00 - 17:00
Ne ZAVŘENO

PARKOVÁNÍ ZDARMA: návštěvníkům prodejny hradíme parkování v modré a fialové zóně. Žádejte v prodejně.

zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Dostanete se k nám po Severojižní magistrále, u Národního muzea odbočíte směrem na Vinohradskou třídu a poté do Ulice Italská. Parkování možné přímo u prodejny - placená zóna.

Autobus č. 135, zastávka Na Smetance. Ze zastávky pokračujte směrem k Vinohradské ulici podél Riegrových sadů. Prodejnu najdete na křižovatce ulic Italská a Na Smetance.

Tramvaj č. 11 a 13, zastávka Italská. Ze zastávky pokračujte kousek po Vinohradské ke křižovatce ulic Vinohradská a Italská. Prodejnu najdete na konci ulice Italská kde kříží ulici Na smetance.


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Praze na Vinohradech s vynikající dostupností. Přijďte si v Praze svou novou matraci vybrat do některé z prodejen ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří Vám poradí a s výberem pomohou.

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:

  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb..

Co říkají ostatní...


Vladimír H. (Praha)

S provozovnou a přístupem obsluhy při výběru matrací a postele (dvoulůžko) jsme byli velmi spokojeni.

Mohli jsme si vyzkoušet různé druhy matrací a polštářů. Návštěvu v provozovně jsme uskutečnili 3x, než jsme rozhodli k objednávce matrací a postelí.Současně jsme si zakoupili anatomický polštář Moore bag v ceně 1099,- Kč. Doma jsme polštář vyzkoušeli a usoudili, že nám nevyhovuje.

Polštář jsme chtěli na prodejně vrátit, ale nepochodili jsme. Bylo nám nabídnuto, že nám peníze za vrácený polštář není možno vyplatit, ale že si můžeme vybrat zboží na prodejně v ceně polštáře. Nic se nám ze sortimentu nehodilo a tak nám zůstal polštář, který je pro k nevyužití.

Zůstává v nás pachuť z toho, že jsme do nákupu v prodejně za postele a matrace investovali částku 61 107,- Kč a problém je s vrácením nepoužívaného a netknutého polštáře v ceně 1 099,- Kč. Rozhoduji se nad tím, zda bych doporučil prodejnu ProSpánek na Praze 2 svým známým.

Reakce obchodu:
Nespokojenost zákazníka nás mrzí, proto jsme se s ním spojili a nabídli mu přijatelné řešení situace. Děkujeme za přízeň a věříme, že bude s produkty spokojen.


Lenka P.

Děkuji moc za trpělivost a odborný přístup. Byla jsem velmi spokojená.


Ivana F.

Velmi milé a příjemné prostředí, také díky paní Jitce, která mne provedla, vysvětlila, ukázala produkty a doslova nadchla profesionalitou. Přeji hodně úspěchů a spokojené zákazníky jako jsem já.


Tereza (Praha)

Děkuji za vstřícný přístup, návštěva u vás byla velice příjemná.


V+M (Praha)

Děkujeme, bylo to tu prima.


J+R (Ústí n. Labem)

Kvalitní produkty, milé a odborné poradenství, krásný obchod, pomoc s parkováním. Děkujeme a dobrou......


Dominik P. (Praha)

Jsem s Vámi absolutně spokojen! Máte krásné produkty a už se opravdu nemohu dočkat dodání. Hlavně díky paní Jitce a panu Lubošovi.


Štěpánka L. (Praha)

Jsem nadšená !!! Děkuji paní Jitce- věnovala se mi velmi krásně, vše mi vysvětlila,předvedla – prostě úžas. Jsem rozhodnutá, že si zde koupím vše, co je nutné pro spaní, ale dobré spaní!! Nádherná prodejna.


Eva. K. (Praha)

Děkujeme velice, paní Jitce za ochotu a cenné rady při nákupu postele a el.roštu. Původně jsem si pouze přišla zjistit nabídku, ale díky příjemnému přístupu a radám jsem si vše ráda objednala a jsem moc spokojená.

Ještě jednou děkuji i se svojí kolegyní za opravdu vstřícný přístup a radám paní Jitky, která vše dokáže vysvětlit, ukázat a mile s námi jednat. Je opravdu člověk na svém místě.


Milena V. (Praha)

Moc děkujeme paní Andree, nejen za odborné rady a maximální snahu vyhovět našim požadavkům na nákup nové postele, ale i za empatii a milé jednání,které vzhledem k naší těžké životní situaci je velmi povzbudivé a tak vůbec.

Moc hezky jste se nám věnovala, děkujeme.

A. M. (3.11.2017)

Jsem nesmírně spokojen s profesionalitou a ochotou paní Bečvářové. Věnovala nám dost času k vyzkoušení nabízeného zboží, podala vysvětlení, dobře poradila. Málokdy se setkávám s takto příjemným jednáním.


Jitka V. (16.11.2017)

Chci vyjádřit poděkování paní Jitce. Byla velmi ochotná a pomohla mi s výběrem polštáře. Je to velmi příjemné, když se Vás někdo tak vzorně ujme v krámě. Dnes je to vzácnost.

Děkuji.


Produkty na této prodejně

Nahoru