zpět na mapu

Praha Vinohrady


Adresa

Praha Vinohrady
Na Smetance 16
Praha
12000

Kontakt

Telefon  +420 602 274 050
E-mail  praha2@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Jitka Bečvářová

Služby


Otevírací doba

Po 10:00 - 20:00
Út 10:00 - 20:00
St 10:00 - 20:00
Čt 10:00 - 20:00
10:00 - 20:00
So 10:00 - 17:00
Ne ZAVŘENO
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Dostanete se k nám po Severojižní magistrále, u Národního muzea odbočíte směrem na Vinohradskou třídu a poté do Ulice Italská. Parkování možné přímo u prodejny - placená zóna.

Autobus č. 135, zastávka Na Smetance. Ze zastávky pokračujte směrem k Vinohradské ulici podél Riegrových sadů. Prodejnu najdete na křižovatce ulic Italská a Na Smetance.

Tramvaj č. 11 a 13, zastávka Italská. Ze zastávky pokračujte kousek po Vinohradské ke křižovatce ulic Vinohradská a Italská. Prodejnu najdete na konci ulice Italská kde kříží ulici Na smetance.


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Praze na Vinohradech s vynikající dostupností. Přijďte si v Praze svou novou matraci vybrat do některé z prodejen ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří Vám poradí a s výberem pomohou.

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:

  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...

Na této prodejně se na Vás těší...

specialistka na matrace a zdravý spánek ProSpánek Praha

Jitka Bečvářová
specialistka na zdravý spánek


Byli jste na prodejně ProSpánek Praha Vinohrady?

Napište nám Vaši nezávislou recenzi prodejny na profilu Google+ ProSpánek Praha Vinohrady a sledujte nás i nadále pro nejnovější zprávy a aktuality, ať už Vám nic nového ze světa spánku neuteče... Děkujeme!

 Facebook profil ProSpánekGoogle+ profil prodejny ProSpánek Brno AvionTwitter profil ProSpánekCo říkají ostatní...


Lenka P. (21.3.2017)

Děkuji moc za trpělivost a odborný přístup. Byla jsem velmi spokojená.


Ivana F. (21.3.2017)

Velmi milé a příjemné prostředí, také díky paní Jitce, která mne provedla, vysvětlila, ukázala produkty a doslova nadchla profesionalitou. Přeji hodně úspěchů a spokojené zákazníky jako jsem já.


Tereza (Praha)

Děkuji za vstřícný přístup, návštěva u vás byla velice příjemná.


V+M (Praha)

Děkujeme, bylo to tu prima.


J+R (Ústí n.L.)

Kvalitní produkty, milé a odborné poradenství, krásný obchod, pomoc s parkováním. Děkujeme a dobrou......


Dominik P. (25.10. 2016, Praha)

Jsem s Vámi absolutně spokojen! Máte krásné produkty a už se opravdu nemohu dočkat dodání. Hlavně díky paní Jitce a panu Lubošovi.


Štěpánka L. (Praha)

Jsem nadšená !!! Děkuji paní Jitce- věnovala se mi velmi krásně, vše mi vysvětlila,předvedla – prostě úžas. Jsem rozhodnutá, že si zde koupím vše, co je nutné pro spaní, ale dobré spaní!! Nádherná prodejna.


Eva. K. (Praha)

Děkujeme velice, paní Jitce za ochotu a cenné rady při nákupu postele a el.roštu. Původně jsem si pouze přišla zjistit nabídku, ale díky příjemnému přístupu a radám jsem si vše ráda objednala a jsem moc spokojená.

Ještě jednou děkuji i se svojí kolegyní za opravdu vstřícný přístup a radám paní Jitky, která vše dokáže vysvětlit, ukázat a mile s námi jednat. Je opravdu člověk na svém místě.


Milena V. (Praha)

Moc děkujeme paní Andree, nejen za odborné rady a maximální snahu vyhovět našim požadavkům na nákup nové postele, ale i za empatii a milé jednání,které vzhledem k naší těžké životní situaci je velmi povzbudivé a tak vůbec.

Moc hezky jste se nám věnovala, děkujeme.

A.M. (3.11.2017)

Jsem nesmírně spokojen s profesionalitou a ochotou paní Bečvářové. Věnovala nám dost času k vyzkoušení nabízeného zboží, podala vysvětlení, dobře poradila. Málokdy se setkávám s takto příjemným jednáním.


Jitka V. (16.11.2017)

Chci vyjádřit poděkování paní Jitce. Byla velmi ochotná a pomohla mi s výběrem polštáře. Je to velmi příjemné, když se Vás někdo tak vzorně ujme v krámě. Dnes je to vzácnost.

Děkuji.Produkty na této prodejně

Nahoru