zpět na mapu

Hradec Králové


Adresa

Pilnáčkova 357 (vedle OBI)
Hradec Králové
50003

Kontakt

Telefon  +420 724 812 667
E-mail  hradeckralove@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 - 21:00
Út 9:00 - 21:00
St 9:00 - 21:00
Čt 9:00 - 21:00
9:00 - 21:00
So 9:00 - 21:00
Ne 9:00 - 21:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Směr od Prahy, Pardubic, Brna a Ostravy: při nájezdu na městský okruh zabočte doprava a pokračujte stále po okruhu až ke světelné křižovatce u McDonald a čerpacích stanic OMV a Shell. Na křižovatce pokračujte rovně a po 50-ti metrech odbočte vpravo k obchodnímu domu OBI. Naše prodejna se nachází přímo u obchodního domu OBI.

Směr od Náchoda, Jičína a Chlumce nad Cidlinou: při nájezdu na městský okruh na velké kruhové křižovatce u ČKD odbočte směr centrum, Brno, Ostrava a pokračujte rovně po okruhu až ke světelné křižovatce u McDonald a čerpacích stanic OMV a Shell. Na křižovatce odbočte vlevo a na další světelné křižovatce, po cca 100 metrech, odbočte opět vlevo k obchodnímu domu OBI. 

Parkování je u naší prodejny zdarma.

Z terminálu HD nebo z hlavního nádraží autobusy č. 5, 11, 13, 15, 17, 51, 52. Vystoupit na zastávce Kongresové centrum Aldis u Katastrálního úřadu a pokračovat pěšky ke křižovatce u čerpací stanice Shell a OMV, přejít křižovatku a po levé straně u obchodního domu OBI najdete naši prodejnu.


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí ProSpánek v Hradci Králové nabízí široký výběr matrací a produktů českých i zahraničních renomovaných značek pro zdravý spánek v moderním a příjemném prostředí.

Vybíráte novou matraci? Navštivte naši prodejnu ProSpánek v centru Hradce Králového, kde Vám ochotně poradí náš

kvalifikovaný personál a pomůže s výběrem produktů přímo pro Vás. Na prodejně ProSpánek se můžete mimo jiné těšit na:

  • matracové studio TEMPUR a PerDormire
  • nejnovější trendy v ležení a bytovém designu
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • zajištění kompletního servisu a služeb včetně montáže a dopravy

 

Co říkají ostatní...

Lenka R. (19.2.2018)

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat za úžasný přístup pobočce v Hradci Králové. Především paní Vondrové za vše co pro mě dokázala udělat. Velikánské díky a uznání za přivezení postele a odvoz stávající. Kluci byli skvělý jejich přístup mě úplně dostal. Tak perfektní domluvu a práci jsem dlouho nezažila. Děkuji moc


Manželé Č. (5.9.2017)

5.9.2017 jsme ve Vaší prodejně v Hradci Králové byli s manželkou, která je na invalidním vozíku,  kupovat postelový rošt a matraci. V této prodejně jsme nebyli poprvé a  i když byl přístup pracovníků  vždy profesionální,  přístup paní Haimannové, která se nám věnovala,  byl ještě o stupeň vyšší. Fyzická pomoc manželce při zkoušení matrace,  trpělivost, ochota, vše bylo na takové úrovni, s jakou jsme se dosud v žádné prodejně nesetkali.  Prosíme proto, abyste jmenované pracovnici vyslovili naším jménem pochvalu.


Šárka a Jaroslav B. (14.3.2017)

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou s manželem poděkovali za Vaše skvělé služby při nákupu a dodání postele s nočními stolky. S postelí jsme naprosto spokojeni, děkujeme za pomoc při výběru matrací, které nám opravdu vyhovují. Dále bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální personál jak na prodejně, tak při dodání a montáži zboží. Budeme Vás všude doporučovat! S přáním hezkého dne Šárka a Jaroslav B. Týniště nad Orlicí.


Produkty na této prodejně

Nahoru