zpět na mapu

Hradec Králové


Adresa

Pilnáčkova 357 (vedle OBI)
Hradec Králové
50003

Kontakt

Telefon  +420 724 812 667
E-mail  hradeckralove@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 - 21:00
Út 9:00 - 21:00
St 9:00 - 21:00
Čt 9:00 - 21:00
9:00 - 21:00
So 9:00 - 21:00
Ne 9:00 - 21:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Směr od Prahy, Pardubic, Brna a Ostravy: při nájezdu na městský okruh zabočte doprava a pokračujte stále po okruhu až ke světelné křižovatce u McDonald a čerpacích stanic OMV a Shell. Na křižovatce pokračujte rovně a po 50-ti metrech odbočte vpravo k obchodnímu domu OBI. Naše prodejna se nachází přímo u obchodního domu OBI.

Směr od Náchoda, Jičína a Chlumce nad Cidlinou: při nájezdu na městský okruh na velké kruhové křižovatce u ČKD odbočte směr centrum, Brno, Ostrava a pokračujte rovně po okruhu až ke světelné křižovatce u McDonald a čerpacích stanic OMV a Shell. Na křižovatce odbočte vlevo a na další světelné křižovatce, po cca 100 metrech, odbočte opět vlevo k obchodnímu domu OBI. 

Parkování je u naší prodejny zdarma.

Z terminálu HD nebo z hlavního nádraží autobusy č. 5, 11, 13, 15, 17, 51, 52. Vystoupit na zastávce Kongresové centrum Aldis u Katastrálního úřadu a pokračovat pěšky ke křižovatce u čerpací stanice Shell a OMV, přejít křižovatku a po levé straně u obchodního domu OBI najdete naši prodejnu.


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí ProSpánek v Hradci Králové nabízí široký výběr matrací a produktů českých i zahraničních renomovaných značek pro zdravý spánek v moderním a příjemném prostředí.

Vybíráte novou matraci? Navštivte naši prodejnu ProSpánek v centru Hradce Králového, kde Vám ochotně poradí náš

kvalifikovaný personál a pomůže s výběrem produktů přímo pro Vás. Na prodejně ProSpánek se můžete mimo jiné těšit na:

  • matracové studio TEMPUR a PerDormire
  • nejnovější trendy v ležení a bytovém designu
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • zajištění kompletního servisu a služeb včetně montáže a dopravy

 

Co říkají ostatní...

Miroslav F.

Dobrý den. Chtěl bych touto cestou nejdříve poděkovat za velmi příjemný a profesionální přístup pana Petra Vondry, který se nám věnoval při výběru vhodného typu postele a matrací, kdy člověk v zápalu věci zapomene na čas, není tlačen do žádné varianty a může se svobodně rozhodnout. Byl jsem mile překvapen, že termín zbožíznalství nezemřel v učebnicích minulého století. Následně bych rád poděkoval za veškerou pomoc při vedení náročného reklamačního řízení, kdy se jednalo ze strany výrobce o dodání produktu s "pouze" jiným barevným odstínem, které bylo vyřešeno k mé naprosté spokojenosti. Vše proběhlo již po zaplacení celkové částky, což dokládá vysoký morální status firmy. Ještě jednou děkuji.


Lenka R. (19.2.2018)

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat za úžasný přístup pobočce v Hradci Králové. Především paní Vondrové za vše co pro mě dokázala udělat. Velikánské díky a uznání za přivezení postele a odvoz stávající. Kluci byli skvělý jejich přístup mě úplně dostal. Tak perfektní domluvu a práci jsem dlouho nezažila. Děkuji moc


Manželé Č. (5.9.2017)

5.9.2017 jsme ve Vaší prodejně v Hradci Králové byli s manželkou, která je na invalidním vozíku,  kupovat postelový rošt a matraci. V této prodejně jsme nebyli poprvé a  i když byl přístup pracovníků  vždy profesionální,  přístup paní Haimannové, která se nám věnovala,  byl ještě o stupeň vyšší. Fyzická pomoc manželce při zkoušení matrace,  trpělivost, ochota, vše bylo na takové úrovni, s jakou jsme se dosud v žádné prodejně nesetkali.  Prosíme proto, abyste jmenované pracovnici vyslovili naším jménem pochvalu.


Šárka a Jaroslav B. (14.3.2017)

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou s manželem poděkovali za Vaše skvělé služby při nákupu a dodání postele s nočními stolky. S postelí jsme naprosto spokojeni, děkujeme za pomoc při výběru matrací, které nám opravdu vyhovují. Dále bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální personál jak na prodejně, tak při dodání a montáži zboží. Budeme Vás všude doporučovat! S přáním hezkého dne Šárka a Jaroslav B. Týniště nad Orlicí.


Produkty na této prodejně

Nahoru