zpět na mapu

České Budějovice


Adresa

Nákupní zóna České Vrbné
České Vrbné 2392
České Budějovice
37011

Kontakt

Telefon  +420 739 394 304; +420 724 092 540
E-mail  ceskebudejovice@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 - 20:00
Út 9:00 - 20:00
St 9:00 - 20:00
Čt 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
So 9:00 - 20:00
Ne 9:00 - 20:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Prodejnu ProSpánek najdete v nové nákupní zóně na výpadovce z Českých Budějovic z centra směrem na Plzeň. Nachází se mezi hypermarkety Bauhaus a Globus, naproti Mountfieldu. Uvedená adresa je zcela nová a na většině map a ve většině GPS přístrojů se proto bohužel prozatím nenachází. Prodejnu najdete zhruba v místech, kde je umístěna na mapce výše na této stránce.

Spoj číslo 9 (zastávka Globus), 5 minut chůze směr k Bauhausu.


O prodejně


Specializovaná prodejna matrací a postelí v Českých Budějovicích nabízí široký výběr matrací a produktů českých i zahraničních renomovaných značek pro zdravý spánek v moderním a příjemném prostředí.

Vybíráte novou matraci? Navštivte naši prodejnu ProSpánek v Českých Budějovicích, kde Vám ochotně poradí náš kvalifikovaný personál a pomůže s výběrem produktů přímo pro Vás. Na prodejně ProSpánek se můžete mimo jiné těšit na:

  • matracové studio TEMPUR a PerDormire
  • nejnovější trendy v ležení a bytovém designu
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • zajištění kompletního servisu a služeb včetně montáže a dopravy

 

Co říkají ostatní...

Michaela P. (České Budějovice)

Dobrý den, vážený pane Hastík,

slíbila jsem, že Vám dám vědět, jak se mi osvědčila matrace Tempur Cloud, kterou jsme v létě s maminkou u Vás na prodejně Pro Spánek vybraly. Je opravdu boží! Udělala jsem velice dobré rozhodnutí, že jsem si ji u vás na splátky koupila. Nikdy předtím se mi takto dobře nespalo! Usínám mnohem dříve než dřív, krásně se na ní uvolním a spím celou noc bez přerušení až do rána a ráno se budím odpočatá. Ohromně se mi tím ulevilo, protože moje potíže se spánkem se výrazně zmírnily a já mohu v životě lépe fungovat! Chci Vám velmi poděkovat za prostředkování prodeje této matrace, za Vaši ochotu mi vše ukázat a za odborný výklad. Hodně jste mi pomohl a za matraci Tempur Cloud jsem nesmírně vděčná a každý den se těším, až na ni večer zase ulehnu. Ohlas tedy jen a jen pozitivní a věřím, že po čase možná mé potíže se spaním vymizí úplně a i moje páteř se při troše mojí snahy jistě zlepší.

Přeji Vám hodně úspěchů.


Věra Ch. (České Budějovice)

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za velmi milý a profesionální přístup, ochotu při výběru zboží a trpělivost slečně vedoucí Veronice Píchové z provozovny České Vrbné v Českých Budějovicích.


Vilma S. (České Budějovice)

Dobry den p. Jaburkova,spani super,spim kazdy den do 9! ,driv jsem musela v 6 vstat  mela jsem ztuhla zada.Matraci doporucuju dal.Jeste jednou dekuju.


Produkty na této prodejně

Nahoru