zpět na mapu

Brno Futurum


Adresa

OC Futurum Brno
Vídeňská 132/100
Brno
61900

Kontakt

Telefon  +420 739 482 806
E-mail  brnofuturum@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Drahoslava Daňková

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 - 21:00
Út 9:00 - 21:00
St 9:00 - 21:00
Čt 9:00 - 21:00
9:00 - 21:00
So 9:00 - 21:00
Ne 9:00 - 21:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Z centra se do OC Futurum dostanete po ulici Vídeňská nebo Heršpická. Z D1 sjezdem směr Vídeň a od Mikulova po Vídeňské a následně po boční obslužné komunikaci. V OC Futurum pohodlně a bezpečně zaparkujete Váš vůz na jednom z 1500 parkovacích míst ZDARMA. K dispozici máte venkovní i kryté parkovišté, které je přímo spojeno s nákupní pasáží.

Kyvadlová doprava zdarma z ulice Úzká a od Ústředního hřbitova každých 30 minut nebo MHD autobus č. 501 na trase Brno - Moravany - Nebovidy - Brno.

Tram č. 2: ve směru Modřice, zastávka Ořechovská


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Brně na Vídeňské v areálu nákupního centra Futurum v Brně s vynikající dostupností. Přijďte si v Brně svou novou matraci vybrat do některé z prodejen ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří Vám poradí a s výberem pomohou.

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:

  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...

Co říkají ostatní...


zákazník (21.1.2017)

Dobrý den p. Šumberová

Píši sice jemně se zpožděním, ale potřebovali jsme nějaký čas na otestování....:) V listopadu 2016 jsme u Vás objednávali postele - viz. níže. Co se týče dopravy a montáže, proběhlo všechno perfektně....:) I dodání proběhlo ještě v předtermínu...:) Na postelích se spí pěkně a zatím nelitujem do vložené investice (spánek, robustnost postelí, zpracování atd...:) ). Každopádně děkujem za prodej postelí a doufáme, že jich budem dlouho užívat.


Michaela P. (Brno)

Dobrý den, paní Honková, 

děkujeme za maily i Vaši nabídku. Jak je naším zvykem, stále ještě přemýšlíme, ale nabídku jsme si důkladně prohlédli.
Určitě se Vám ozveme. 

Mimochodem, po cestě zpět jsme si říkali, že tak příjemnou hodinku jsme v obchodě snad ještě nestrávili. Děkujeme!


Aleš M. (Brno)

Dobrý den paní Honková,

děkuji za starostlivost a myslím, že níže uvedené řádky budou pozitivní… Já jsem si myslel, že jsem ze svojí volbou trochu zariskoval, ale musím říct, že jsem od první minuty nadšený! J Moje volba je na 1000000%  správná a rozhodně se nic měnit nebude.

U manželky byl z počátku překvapivě trochu problém a vyvrcholilo to tím, že jsem ji jednu noc našel spát na zemi vedle postele… Potom začala spát vedle v druhém pokoji a už to směřovalo k návštěvě za Vámi a výběr nové matrace. Ale najednou se s tou matrací nějakým zázrakem „domluvila“ a nyní je i manželka spokojená. Takže je všechno v pořádku.

Myslel jsem si, že „rizikovější“ výběr je ten můj a vidíte, nakonec to bylo přesně obráceně… Je sice fakt, že když si na tu moji „měkkou“ matraci někdo sedne, tak má pocit, že je „špatná“, ale poleženíčko je v ní úžasné…

Takže díky, myslím, že vše je v naprostém pořádku. Mějte se hezky a až půjdeme okolo, tak se určitě stavíme.


Produkty na této prodejně

Nahoru