Prime - sendvičová matrace z paměťové pěny

Technické parametry

Materiál Také visko nebo „líná“ pěna se vyznačuje schopností měnit svou tuhost v závislosti na tlaku. Díky tomu se dokonale přizpůsobuje křivkám těla a poskytuje vynikající ortopedickou oporu. paměťová pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 30°C
Výška matrace 20 cm
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace z líné pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Líná pěna s antidekubitním efektem zajišťuje anatomicky správnou polohu a umožňuje potřebné uvolnění a relaxaci svalstva pohybového aparátu.
Bolestem kloubů Antidekubitní efekt matrací z líné pěny umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Neklidnému spaní Líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

Enzio

Popis

Hledáte cenově dostupnou variantou matrací z paměťové pěny, která zajišťuje vysoký spánkový komfort, tak právě matrace Prime z kolekce Enzio je pro vás ta pravá. Paměťová pěna se přizpůsobuje tvaru Vašeho těla v jakékoliv poloze a umožňuje Vám tak pohodlně odpočívat.

Matrace se skládá z pěny Regularfoam, která poskytuje tělu potřebnou oporu. Druhá ložná plocha je tvořena paměťovou (línou) pěnou. Ta vyniká svými ortopedickými vlastnostmi, nevytváří protitlak na tělo a usnadňuje tak prokrvení, čímž napomáhá lepší relaxaci svalstva a pohybového aparátu. Matrace z paměťové pěny je také vhodná pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Jádro je opatřeno separačním povlakem, který snižuje opotřebení jádra, zvyšuje hygienu a životnost matrace.

Snímatelný potah příjemný na dotek vyniká protiskluzovou úpravou na spodní části, která zamezuje nežádoucímu pohybu matrace.

Designový potah matrace je opatřen větracím lemem, zajišťující maximální prodyšnost, zipem a manipulačními úchyty.

Matrace je vakuově balená pro snazší manipulaci a přepravu až k Vám domů a zároveň je dokladem kvality použitých materiálů.

Hlavní benefity:

• Paměťová pěna v jádru
• Snímatelný potah
• Separační povlak
• Manipulační úchyty
• Protiskluzová úprava potahu
• Větrací lem
• Výška matrace 20 cm – 16 cm studená pěna, 2 cm líná pěna
• Vakuové balení


Chcete zažít maximální komfort vysokého lůžka a snadno vstávat z postele? Tak právě matrace Prime je pro vás tou správnou volbou.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Jiří Strouhal, 13. 8. 2017 17:45

Dobrý den,
je tato matrace vhodná i pro ženu s vahou cca 55 kg? Chtěl bych koupit dvě ale obavám se aby pro ni nebylo příliš tvrdá. I když raději spí na tvrdší matraci.

Děkuji
S pozdravem
JS


ProSpanek, 14. 8. 2017 16:39

Dobrý den pane Strouhale,

matrace PRIME je vhodná i pro ženu s váhou 55 kg.

Matrace PRIME je pocitově tvrdší matrace, má dvouvrstvé jádro, které se skládá z 18 cm pěny RegularFoam a 2 cm paměťové pěny, která má ortopedické účinky, což zajišťuje vysoký spánkový komfort.

S pozdravem a přáním krásného dne 

Monika Macková

Zákaznický servis ProSpánek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.