Prime - sendvičová matrace z paměťové pěny

Technické parametry

Materiál Také visko nebo „líná“ pěna se vyznačuje schopností měnit svou tuhost v závislosti na tlaku. Díky tomu se dokonale přizpůsobuje křivkám těla a poskytuje vynikající ortopedickou oporu. paměťová pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 30°C
Výška matrace 20 cm
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace z líné pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Líná pěna s antidekubitním efektem zajišťuje anatomicky správnou polohu a umožňuje potřebné uvolnění a relaxaci svalstva pohybového aparátu.
Bolestem kloubů Antidekubitní efekt matrací z líné pěny umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Neklidnému spaní Líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Popis

Hledáte cenově dostupnou variantou matrací z paměťové pěny, která zajišťuje vysoký spánkový komfort, tak právě matrace Prime z kolekce Enzio je pro vás ta pravá. Paměťová pěna se přizpůsobuje tvaru Vašeho těla v jakékoliv poloze a umožňuje Vám tak pohodlně odpočívat.

Matrace se skládá z pěny Regularfoam, která poskytuje tělu potřebnou oporu. Druhá ložná plocha je tvořena paměťovou (línou) pěnou. Ta vyniká svými ortopedickými vlastnostmi, nevytváří protitlak na tělo a usnadňuje tak prokrvení, čímž napomáhá lepší relaxaci svalstva a pohybového aparátu. Matrace z paměťové pěny je také vhodná pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Jádro je opatřeno separačním povlakem, který snižuje opotřebení jádra, zvyšuje hygienu a životnost matrace.

Snímatelný potah příjemný na dotek vyniká protiskluzovou úpravou na spodní části, která zamezuje nežádoucímu pohybu matrace.

Designový potah matrace je opatřen větracím lemem, zajišťující maximální prodyšnost, zipem a manipulačními úchyty.

Matrace je vakuově balená pro snazší manipulaci a přepravu až k Vám domů a zároveň je dokladem kvality použitých materiálů.

Hlavní benefity:

• Paměťová pěna v jádru
• Snímatelný potah
• Separační povlak
• Manipulační úchyty
• Protiskluzová úprava potahu
• Větrací lem
• Výška matrace 20 cm – 16 cm studená pěna, 2 cm líná pěna
• Vakuové balení


Chcete zažít maximální komfort vysokého lůžka a snadno vstávat z postele? Tak právě matrace Prime je pro vás tou správnou volbou.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Jiří Strouhal, 13. 8. 2017 17:45

Dobrý den,
je tato matrace vhodná i pro ženu s vahou cca 55 kg? Chtěl bych koupit dvě ale obavám se aby pro ni nebylo příliš tvrdá. I když raději spí na tvrdší matraci.

Děkuji
S pozdravem
JS


ProSpanek, 14. 8. 2017 16:39

Dobrý den pane Strouhale,

matrace PRIME je vhodná i pro ženu s váhou 55 kg.

Matrace PRIME je pocitově tvrdší matrace, má dvouvrstvé jádro, které se skládá z 18 cm pěny RegularFoam a 2 cm paměťové pěny, která má ortopedické účinky, což zajišťuje vysoký spánkový komfort.

S pozdravem a přáním krásného dne 

Monika Macková

Zákaznický servis ProSpánek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.