zpět seznam aktualit

Představujeme exklusivní a inovativní postel TRIO

Postel TRIO je výrazem uměleckého designu a kvality, která v sobě kombinuje luxusní vzhled a zároveň je navržena pro ten nejlepší možný spánek s cílem zvýšit kvalitu Vašeho života. Unikátní design a vlastnosti postele TRIO dávají dosud nepředstavitelné možnosti a komfort, jako žádná jiná postel na světě!

Postel úplně jinak

Revoluční design postele s jediným centrálním podpůrným bodem uprostřed odstranil nutnost jakéhokoliv okolního rámu postele. Spáči na celém světě si užívají možnosti polohování svojí postele už více než 125 let, poprvé od této chvíle však mohou prolomit omezení z polohování pouze nahoru.

Inovativní vlastnosti postele TRIO umožňují neobvykle široký rozsah polohování a poprvé v historii spánku tak mohou spáči využít polohování směrem dolů pod přímou polohu v leže. Díky tomu si mohou dopřát správnou a zdravou polohu spánku, snadné a citlivé protažení v autotrakčních polohách nebo úplnou úlevu od tlaku na krční páteř při spánku na břiše.

Postel TRIO je vybavena třemi kvalitními extrémně tichými motory „Hanning“ německé výroby určenými speciálně pro tyto postele. Motory jsou umístěny v oblasti hlavy, boků a nohou pro optimální oporu a poskytují perfektní komfort pro jakoukoliv pozici.

Postel pro současný životní styl

S měnícím se životním stylem už dávno není ložnice jen jednoúčelovým místem pro přespání. Naše požadavky se mění a v ložnici a posteli trávíme čím dál více času. Spací systém TRIO je navržen tak, aby dokázal tyto potřeby bezezbytku naplnit, ať už budete vyžadovat individuální možnosti polohování nezávisle na svém partnerovi, nejvyšší komfort při sledování televize, čtení nebo práci v posteli nebo moderní sound systém zabudovaný přímo do čela postele...

Čistější a zdravější prostředí pro Váš spánek

Specifická výška postele TRIO byla zvolena s ohledem na snadný přístup pro úklid a udržování pořádku a bezprašného prostředí pod Vaší postelí, bez ohledu na to jestli vytíráte, zametáte nebo používáte robotický vysavač...

Co všechno ještě postel TRIO nabízí?

  • inovativní konstrukci postele navrženou pro extrémní výdrž v jakékoliv pozici i při sezení na kraji lůžka
  • 3 výkonné motory s bezdrátovým dálkovým ovládáním a nastavením paměti poloh
  • plně nastavitelné polohování v oblasti hlavy, boků i nohou
  • protahovací a autotrakční polohy díky možnosti polohování také směrem dolů
  • pro milovníky hudby varianta s kvalitním sound systémem v čele postele
  • chromované držáky matrací, které nebrání sezení na okraji lůžka
  • praktické postranní kapsy na ovladač nebo jiné nezbytnosti
  • speciálně profilovanou základnu pro maximální vzdušnost a ventilaci
     

Chci vyzkoušet postel TRIO