Přidejte se k týmu Prospánek a začněte dělat práci svých snů!

Prodejce ProSpánek Martin

Věříte svým schopnostem? Toužíte po práci, kterou budete každý den měnit životy lidí k lepšímu? Chcete práci, ve které budete dostávat děkovné dopisy a přitom vydělávat slušné peníze? Očekáváte nadprůměrný plat a nevadí Vám se o něj zasloužit? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, pak hledáme přesně Vás!

Martin: Z řadového obchodníka za rok regionálním managerem!

Práce v týmu ProSpánek znamená být nejen obchodníkem, ale také specialistou na produkty i na zdravý spánek obecně. Na našich prodejnách nenajdete prodavače, ale rádce, kteří umí najít ideální řešení pro každého zákazníka. Našim klientům pomáháme zlepšit spánek a díky tomu zlepšujeme kvalitu jejich života.

Obchodník ProSpánek

Náplň práce:

  • Vedení jednání se zákazníky
  • Zodpovědnost za přípravu nabídek a smluv
  • Poskytování poradenství
  • Poprodejní zákaznický servis

Co nabízíme:

  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti se sítí více než 30 prodejen
  • Možnost kariérního růstu - každému obchodníkovi jsou dveře otevřené až na úroveň managementu
  • Nadstandardní platové ohodnocení složené z fixní a variabilní složky
  • Pravidelné měsíční soutěže a motivační programy
  • Vzdělávací program ke zvýšení odborných i obchodních dovedností
  • Pravidelná firemní setkání
  • Příspěvek na oblečení

Co požadujeme:

  • Hledáme obchodníky, kteří se budou těšit na své zákazníky
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost za svěřené cíle a plány
  • Znalost prodeje výhodou
  • Kreativní myšlení
  • Časová flexibilita
  • Znalost AJ výhodou (ne podmínkou)
  • Schopnost sebevzdělávání

Aktuálně nabízené pozice

Šikovných a aktivních lidí není nikdy dost. Kontaktujte nás a zjistěte, zda nehledáme právě Vás...!

Aktuálně hledáme obchodníky pro tyto prodejny:

  • Ostrava Futurum
  • České Budějovice
  • Praha Letňany

Obchodníky hledáme pro následující prodejny

Máte zájem o práci u nás?

Personalista ProSpánek

Kateřina Procházková
personalista ProSpánek

Dobrý den,

jmenuji se Kateřina Procházková a společně projdeme prvními kroky výběrového řízení společnosti ProSpánek. Vše pak završí osobní setkání s našimi regionálními manažery.

Těšíme se na Vás!

Jak výběrové řízení probíhá

Jak probíhá výběrové řízení ProSpánek

Pokud neuspějete nevadí! Zůstáváte v naší databázi uchazečů a při otevření nové pozice Vás můžeme znovu kontaktovat.

Kontaktujte Kateřinu Procházkovou na telefonu +420 731 532 005 nebo mailové adrese katerina.prochazkova@prospanek.cz nebo nám rovnou odešlete svůj životopis.

Odeslat životopis

Atraktivní prostředí prodejen

Nahlédněte jak vypadají prodejny ProSpánek z pohodlí Vašeho domova. Zveme Vás na krátkou videoprohlídku moderních a jedinečných prodejen, které se mohou stát právě Vaším pracovním prostředím.

Kdo jsme

Jsme společnost, která působí na trhu spánku, ložnic a krásných rán od roku 1991. Kvalitní spánek našich zákazníku chápeme v ProSpánku jako své poslání. Síť specializovaných prodejen ProSpánek je rozšířená po celé České republice, Slovensku i Polsku a stále se rozrůstá.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní, pohodlný a zdravý spánek prostřednictvím produktů řady renomovaných českých i světoznámých značek.

Renomované značky v portfoliu ProSpánek

Stejně zodpovědně přistupujeme i k vytváření příjemného pracovního prostředí pro naše zaměstnance, k budování týmového ducha a firemní kultury. Naši zaměstnanci jsou nejdůležitější součástí firmy a věnujeme jim proto mnoho zdrojů na osobní i profesní rozvoj. Naši obchodníci i náš management jsou průběžně školeni v oblastech spánku, našich produktů, prodeje, práce v týmu i rozvoje svých osobních vlastností a schopností.

Jak se u nás žije?

ProSpánek exkurze v Dánsku

Za největšími novinkami a trendy jezdíme po celém světě.

TEMPUR, Dánsko

ProSpánek pravidelná školení

Pravidelná školení jsou zároveň příležitostí pro společná setkání.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti, to je heslo našich školení, díky kterým se neustále posouváme kupředu.

Role pomocníka a poradce ProSpánek

Jsme především odborníci a rádci v cestě našich zákazníků za lepším spánkem.

Příjemný pracovní kolektiv ProSpánek

Krásná prodejna a skvělí kolegové, to mě na práci baví...

STAŇTE SE TAKÉ ČLENEM NAŠEHO TÝMU!