zpět na Rady & Tipy

Co je TEMPUR a čím je jiný?


TEMPUR logoTEMPUR je výrobcem a dodavatelem bez-kompromisních řešení pro zdravý spánek v té nejvyšší možné kvalitě. Důkazem je záruka, dlouhá tradice, použité technologie i certifikáty kvality.

ložnice s matracemi TEMPUR

Přeneste stav beztíže do Vaší ložnice…

Materiál TEMPUR byl vyvinut NASA pro pobyt ve vesmíru, ale funguje stejně dobře také ve Vaší posteli. Matrace TEMPUR vytváří bezmála stav beztíže a dovolují Vašim svalům a pohybovému aparátu relaxovat v přirozené poloze, bez zbytečného tlaku a zároveň poskytnout potřebnou oporu. Vy se tak probouzíte svěží a odpočatí!

Certifikace NASA materiálu matrací a polštářů TEMPUR

Věděli jste, že...

„85% uživatelů doporučilo matrace TEMPUR svým známým, v průměru ho každý doporučil vice jak 7 lidem.“

Tři materiály TEMPUR, tři pocity…

Na základě potřeb uživatelů přináší TEMPUR tři řady matrací. Vyberte si ten správný pocit pro Vás. Materiál TEMPUR s otevřenou buněčnou strukturou neopakovatelně kopíruje každou křivku Vašeho těla, tak eliminuje otáčení a zbytečné převalování a Vy spíte komfortně po celou noc.

Díky sjednocené výšce 19, 21 a 25 cm ve všech pocitových řadách můžete navíc matrace TEMPUR mezi sebou libovolně kombinovat.

Věděli jste, že...

„Průzkum spokojenosti ve 12 zemích ukázal, že lidé, kteří poznali rozdíl a našli pro sebe ideální matraci TEMPUR, jsou se svojí matrací natolik spokojeni, že o ní mluví před ostatními.“

Pocit materiálu TEMPUR Original

Matrace TEMPUR z řady OriginalMateriál TEMPUR vyvinula původně organizace NASA, aby tak odlehčila kosmonautům od tlaku, který prožívají při startu. Právě toto ulehčení od tlaku je vlastností, která představuje klíčovou výhodu matrací TEMPUR® Original - jedinečné pohodlí a podpora s pevnějším pocitem.

Materiál TEMPUR se vlivem teploty Vašeho těla dokonale přizpůsobí jeho tvaru a poskytuje tak optimální odezvu na křivky a váhu Vašeho těla. Matrace Original jsou vhodné pro spáče, kteří preferují pevnější matraci.

 

Přejít na kolekci Original 

Pocit materiálu TEMPUR Cloud

Matrace TEMPUR z řady CloudKolekce matrací TEMPUR® Cloud nabízí inovativní rovnováhu mezi měkkostí a podporou. Spojuje v sobě jedinečný materiál TEMPUR přinášející tělu přirozenou podporu s nově vyvinutou, měkčí a komfortnější vrstvou pro pocit okamžitého uvolnění.

Matrace a polštáře z materiálu TEMPUR ES (extra soft/extra měkký), byly vyvinuty pro spáče, kteří požadují měkost a zároveň oporu. Ihned po ulehnutí tak cítite, jak Vás obklopuje měkoučká matrace, která kopíruje každou křivku Vašeho těla.

 

Přejít na kolekci Cloud 

Pocit materiálu TEMPUR Sensation

Matrace TEMPUR z řady SensationKolekce matrací TEMPUR® Sensation přináší dobře známý pocit z pružinové matrace ve spojení s úžasným pohodlím a podporou typickými pro TEMPUR®. Všechny matrace z této kolekce mají speciálně prořezanou odolnou základnu, zajišťující zvýšenou pružnost a lepší proudění vzduchu.

TEMPUR Sensation v sobě kombinuje tradiční pocit pružinové matrace s unikátními vlastnostmi a oporou materiálu TEMPUR. Po ulehnutí tak cítíte pružnou odezvu na křivky a váhu Vašeho těla, která se Vám poté okamžitě přizpůsobí.

 

Přejít na kolekci Sensation 

Produkty TEMPUR

TEMPUR to nejsou jen unikátní a komfortní matrace, ale ucelený spací systém, který Vám nabízí vše co potřebujete pro nekompromisně kvalitní a klidný revitalizující spánek. Podívejte se také na další produkty TEMPUR...

Kontaktujte nás…

Zaujala Vás naše nabídka nebo další produkty TEMPUR? Chcete si produkty vyzkoušet nebo se dozvědět víc? Jsme Vám k dispozici a rádi kvalifikovaně zodpovíme Vaše dotazy.

Najít nejbližší prodejnu 

Kontaktujte nás 

Naučíme Vás spát…!