Postele Hollandia

Postele Hollandia

Postele Hollandia představují inovativní a moderní spací systémy nejvyšší kvality. Díky promyšlené konstrukci a polohovatelným roštům nabízejí zdravější a pohodlnější spánek.

Nahoru

Objevte postele Hollandia, které přináší světové inovace, neočekávané možnosti a komfort v posteli do našich ložnic. Pohodlí, které Vám nenabídne žádný jiný spací systém na světě...

Inovativní vzhled a funkce

Spací systémy Hollandia jsou výrazem uměleckého designu a kvality, které v sobě kombinují luxusní vzhled a zároveň jsou navržena pro ten nejlepší možný spánek s cílem zvýšit kvalitu Vašeho života.

Spací systém Hollandia Trio

Zdravější spánek díky designu postele

Inovativní postele Hollandia umožňují široký rozsah polohování díky integrovaným polohovatelným roštům. Vy si tak můžete dopřát správnou a zdravou polohu spánku, snadné a citlivé protažení nebo úplnou úlevu od tlaku na krční páteř při spánku na břiše.

Postel pro současný životní styl

S měnícím se životním stylem už dávno není ložnice jen jednoúčelovým místem pro přespání. Naše požadavky se mění a v ložnici a posteli trávíme čím dál více času. Postele Hollandia jsou navrženy tak, aby dokázaly tyto potřeby bezezbytku naplnit, ať už budete vyžadovat individuální možnosti polohování nezávisle na svém partnerovi, nejvyšší komfort při sledování televize, čtení nebo práci v posteli nebo moderní sound systém zabudovaný přímo do čela postele.

Trio lounger


Nahoru