Designové postele

Postele z masivního dřeva

Postele z kolekce Designových postelí představují cenově dostupnou variantu postele. Svým provedení Vás mile překvapí vyváženým poměrem kvality a cenové dostupnosti, ale také po designové stránce, kdy umí postele dodat interiéru nádech osobitosti.

ve filtru: 2

od do

Set postele Marika vč. roštů a matrací

sleva
30 %
Set postele Marika vč. roštů a matrací

Zvýhodněný set postele Marika vč. roštů SM latě a matrací Weekend

14 360 Kč
9 990 Kč
Detail produktu

Marika - postel v tradičním designu

Marika - postel v tradičním designu

Postel Marika tradičního designu z designové kolekce ProSpánek

4 990 Kč 7 990 Kč
Detail produktu
Nahoru

Moderní design ve Vaší ložnici...

Kvalitní postele z kolekce Designových postelí ProSpánek jsou cenově dostupnou a elegantní variantou. Díky rozmanitým provedením v podobě kónických nebo klenutých čel postelí v kombinaci s elegantními rámy a dvěma barevným dezénům postel snadno zakomponujete do Vaší ložnice a vytvoříte tak ucelený a útulný prostor pro regerující spánek a odpočinek.

Interiér můžete navíc doplnit praktickými nočními stolky nebo úložnými prostory pod postel.

Desény a barevné varianty designových postelí

Desény a barevné varianty designových postelí Prospánek

Povrchová úprava a provedení designových postelí

Povrchová úprava postele v dekorech Bílá Werde a Dub Creme dotváří estetický elegantní design, chrání postel a umožňuje jednoduchou údržbu.

Kromě nadčasového a moderního designu nabízí postele kvalitní provedení z eko dřevotřískové laminované desky upravené silnou impregnací a opatřenou odolnou ABS hranou. Takto upravené lamino je zárukou vysoké pevnosti a dlouhé životnosti postele, která je umocněna promyšlenou konstrukcí a řemeslným zpracováním. Design, zpracování a ošetření desek postele tak vyhoví i náročným uživatelům.

Doplňky postelí z designové kolekce

Kolekci designových postelí ProSpánek můžete doplnit doplňky v podobě nočních stolků a úložných prostorů ve stejném dekoru postele, které vytvoří další praktické prostory a plochy pro odkládání.


Nahoru