Klasicky tvarované polštáře TEMPUR

Klasické polštáře TEMPUR

Polštáře TEMPUR z kolekce klasicky tvarovaných polštářů jsou vhodné pro jakoukoliv polohu spánku a dostupné ve třech tuhostech. Vybírat můžete také z řady potahů včetně doplňkových úprav jako Washable a Climate.

ve filtru: 3

od do

Traditional – klasický polštář z materiálu TEMPUR

Traditional – klasický polštář z materiálu TEMPUR

Polštář Traditional přináší vynikající komfort a potřebnou oporu.

3 690 Kč 3 690 Kč 3 690 Kč
Detail produktu

Comfort Original - polštář z materiálu TEMPUR

Comfort Original - polštář z materiálu TEMPUR

Polštář poskytující oporu v libovolných polohách.

3 690 Kč
Detail produktu

Comfort Cloud - polštář z materiálu TEMPUR ES

Comfort Cloud - polštář z materiálu TEMPUR ES

Polštář TEMPUR Cloud přináší komfortní měkkost a potřebnou oporu díky materiálu TEMPUR ES.

4 290 Kč
Detail produktu
Nahoru

Výběr správného polštáře znamená zvýšení kvality Vašeho spánku. Odpovídající polštář zajišťuje správnou oporu krku a Vaše tělo i hlava tak odpočívá v pohodlné a nejlepší možné poloze. Pro někoho může výběr toho pravého polštáře znamenat úlevu od bolestí a křečí svalů, konec nespavosti nebo chrápání. Výběr polštáře tedy určitě nepodceňujte.

Pro nejvyšší možnou hygienu a svěžest během spánku jsou všechny polštáře TEMPUR antimikrobiálně ošetřeny. Díky tomu jsou vhodné pro alergiky, neobsahují žádné běžně známé alergeny ani škodlivé látky (certifikát o splnění norem Oeko-Tex® 100). Potahy všech polštářů TEMPUR je možné sejmout a vyprat.

Klasický komfort polštářů TEMPUR

„Klasicky tvarované polštáře vhodné pro všechny polohy spánku s oporou ortopedického polštáře...“

TEMPUR nabízí široký sortiment klasických polštářů a vždy tak má polštář, který je pro Vás ten pravý, ať jsou je Vaše oblíbená poloha spánku nebo nároky na tuhost polštáře jakékoliv.

Pokud chcete klasický tvar a zároveň pocit opory ergonomického polštáře během Vašeho odpočinku nebo spánku, vyberte si některý z klasicky tvarovaných polštářů TEMPUR.

Polštáře Jsou vyrobeny s vnitřním vakem, obsahujícím malé mikropolštářky TEMPUR. Vybrat můžete navíc  z řady provedení potahů a tuhostí pro Vámi preferovaný pocit.

Polštáře TEMPUR pro všechny polohy spánku Klasický polštář vhodný pro všechny polohy spánku
Záruka a certifikace NASA Klasických polštářů TEMPUR

Technologie Breeze a EasyClean polštářů TEMPUR

Polštáře TEMPUR s technologií BreezeUnikátní materiál TEMPUR Climate v kombinaci se speciálním 3D povlakem s otevřenou strukturou propůjčuje polštáři TEMPUR Breeze jedinečné mikroklima kolem hlavy a krku. Polštář lépe odvádí vlhkost a dodává pocit svěžejšího spánku.

Polštáře TEMPUR s technologií EasyCleanPolštář TEMPUR EasyClean je vyrobený ze speciálního materiálu Washable. Díky tomu můžete celý polštář prát v pračce na 60°C i sušit v sušičce. Polštář EasyClean Vám tak umožňuje zachovat nejvyšší hygienický stadard.