Pocket - pružinová matrace se 4 pocity ležení

Technické parametry

Materiál taštičkové pružiny
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60 °C
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 18 cm
Doplňková úprava potahu Termoregulační potah
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 4 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti (4) ze studené pěny bez zónování (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech

Výrobce

Enzio

Popis

Matrace Pocket z privátní kolekce Enzio je navržena pro Vaše maximální pohodlí, odpočinek během spánku a nabití nové energie pro celý následující den.

Jádro matrace tvoří 400 taštičkových pružin (u jednolůžka), zajišťujících vynikající oporu pro páteř a pohodlí. Taštičkové pružiny jsou členěné do 7 anatomických zón s rozdílným pružením pro optimální oporu v jakékoliv poloze spánku. Jádro je opatřeno separačním povlakem, který snižuje opotřebení jádra a zvyšuje životnost matrace.

Pružné pěny tvořící ložnou plochu nabízí rozdílnou tvrdost – tužší strana (hnědá) a měkčí strana (zelená). V kombinaci s dvoustranným potahem nabízí matrace až 4 pocity tuhosti Díky možnosti volby tuhosti je matrace vhodná pro partnery, kde každý vyžaduje jinou tvrdost.

Potah matrace zajišťuje vynikající vzdušnost a termoregulaci během noci. Strana Thermo 37°působí klimatizačním efektem a omezuje pocení na matraci, druhá strana pak lépe izoluje a je vhodná pro chladnější období.

Ventilační lem 3D mřížkou spolu se vzdušným pružinovým jádrem zajišťuje vynikající vzdušnost matrace a odvod vlhkosti z jádra a vytváří tak zdravější prostředí pro váš spánek. Potah je snímatelný a pratelný pro maximální hygienický standard.


Doba dodání

Varianty expedované do 3 pracovních dnů:
žádné
Ostatní varianty:
do 20 pracovních dnů
do 4 pracovních dnů

Varianty výrobku

matrace 80x200 7 990 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
matrace 90x200 7 990 Kč
skladem

Dodání do 4 pracovních dnů

ks
matrace 160x200 14 490 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
Atypický rozměr rozměr a cena atypu na vyžádání
Celkem

Doprava od 350 Kč
Garance 100% spokojenosti Garance 100% spokojenosti
Záruka nejnižší ceny Záruka nejnižší ceny

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.