Nobless - čalouněná postel

Technické parametry

Materiál čalounění tkaninou
Nosnost na osobu 150 kg
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 4 roky

Výrobce

ProSpánek

Popis

Kdo si potrpí na stylový a moderní design, ten neodolá kvalitní posteli Nobless. Plnohodnotný spánek je pro naše tělo i zdraví velmi důležitý a luxusní lůžko z kolekce Elegance vám pro tyto účely může nabídnout jen to nejlepší.

Na posteli Nobless určitě nelze přehlédnout 120 centimetrů vysoké čelo v originálním designu, které je velmi zajímavým prvkem. Příjemně zaoblené tvary dodávají lůžku šmrnc. Nabízíme vám možnost vybrat si z několikay materiálů a nechybí ani možnost volit mezi pestrou paletou lákavých barevných odstínů. Vzhled postele tak lze velmi snadno přizpůsobit celkovému pojetí vaší ložnice.

Jestli vám v ložnici něco určitě nesmí chybět, pak jsou to noční stolky. Ty nejenže postel dokonale doplňují, ale zároveň dělají prostor útulnější a nabízí vám úložný prostor. Postel Nobless v kombinaci s nočními stolky Carrie ve stejném barevném provedení jsou vaší trefou do černého.

Neváhejte proto prosím navštívit kteroukoliv z našich prodejen nebo nás kontaktujte. Rádi společně s vámi vybereme to nejlepší lůžko pro Váš nejpohodlnější spánek.

CENA POSTELE JE UVEDENÁ V ZÁKLADNÍ CENOVÉ KATEGORII LÁTEK. BAREVNÉ PROVEDENÍ POSTELE JE POUZE ILUSTRAČNÍ A MŮŽE BÝT DOSTUPNÉ V JINÉ CENOVÉ KATEGORII LÁTEK. DOSTUPNOST BAREV SE ODVÍJÍ OD AKTUÁLNÍ NABÍDKY ČALOUNĚNÍ.


Podobné produkty najdete také zde

Postele a rošty

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Anastasiia, 15. 6. 2019 12:52

Dobrý den,
mám zájem o postel Nobless. Prosím Vás, můžete upřesnit informace ohledně prodejny kde jde to objednat? Byla jsem Na Smetance 16, bohužel, tam to není. Děkují


ProSpanek, 21. 6. 2019 09:51

Dobrý den, 

postel Nobless je pouze doprodej skladových a expozičních zásob.

Postel mají již pouze na prodejnách ProSpánek Plzeň, Prostějov, Pardubice a Praha - Čestlice.

S pozdravem a přáním krásného dne.

zákaznický servis ProSpánek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.