Maxi - sendvičová zónová matrace ze studené pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (měkká)
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Výška matrace 15 cm
Potah Potah matrace tvoří jemné froté, materiál velice příjemný na dotek. froté
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Tropico

Popis

Možnost výběru tuhosti ložné plochy mezi měkčí (SOFT) a tužší (HARD) minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Je vhodná i pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka. Jádro je tvořeno zónovým Flexifoam® sendvičem, který zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku. Matrace má na ložné ploše anatomické tvarování, které zajišťuje lehkou masáž a způsobuje relaxaci zádových svalů a účinně předchází bolestem zad a ztuhlosti svalů šíje. Masážní nopky příznivě ovlivňují prokrvení svalů a pokožky. Jádro je konstruováno z kombinace tepelně modifikovaných pěn nové generace s vyšší hustotou. Středová výztuha z RE pěny dává jádru přirozenou tuhost.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Josef Kadleček, 11. 11. 2013 20:48

Dobrý den, potřeboval bych poradit jakou mám koupit matraci pro syna 11 roků, matrace bude na pevném podkladě- palandy,syn se v noci dosti potí,
děkuji za odpověď Kadleček


12. 11. 2013 13:25

Dobrý den,

doporučili bychom Vám matraci ze studené pěny, středně tuhou až tužší, se snímatelným potahem a bez anatomických zón.
Z naší nabídky matrací Vám můžeme doporučit:

S pozdravem ProSpanek Team


Tirďa, 1. 1. 2013 16:30

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak vysoké je samotné jádro matrace bez potahu?
Předem děkuji


6. 1. 2013 17:24

Dobrý den,

výška jádra matrace Maxi je 13 cm.

S pozdravem ProSpanek Team


Ondřej Týl, 3. 7. 2012 10:51

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat k matraci Maxi 200x90, jakou mají strany tvrdost v obvyklé stupnici 1-4. Údaj měkčí/tvrdší může znamenat 1/2 i 3/4.
Také bych se chtěl zeptat, zda je povrch matrace - pěna měkká, nebo má přes sebe ještě slabou tvrdší vrstvu.
Porovnávám s výrobkem Sconto-Helios, který jsem měl možnost vyzkoušet (http://www.sconto.cz/cz/produkty/matrace-rosty/helios-4133377-xx)
Děkuji.


4. 7. 2012 08:30

Dobrý den,

matrace Maxi nabízí volbu dvou tuhostí. Matrace má tuhost č.2 (měkčí strana matrace) a č.2,5 (středně tuhá matrace). Matrace je ze studené pěny, navíc tvořená masážní profilací.

S pozdravem

ProSpanek Team


Kamila Černotová, 5. 12. 2010 20:37

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jaká matrace je lepší. Jesli mám zvolit 2 matrace, nebo jestli můžu mít jednu velkou matraci. Mám to pro rodiče a tatínek má do 110 kg.

Dále by mě zajimalo, zda je ve vašich silách dodat matraci do 14 dnů od dne objednání.

Děkuji s pozdravem
Kamila Černotová


ProSpanek, 6. 12. 2010 09:53

Hezký den,

do dvojlůžka můžete zvolit jak jednu matraci tak 2 matrace, záleží co Vám více vyhovuje - většina našich matrací má minimální nosnost 110 kg a více, takže s tím by problém být neměl.

Doporučili bychom Vám ale vybírat z matrací o dvojí tuhosti (tzv. partnerských matrací). Tyto matrace mají každou stranu matrace jinak tuhou, takže si každý z partnerů může zvolit tuhost, která mu více vyhovuje, a zároveň mohu mít stejné matrace a v dvojlůžku tedy nevzniká "hrb", který by mohl být způsoben rozdílem výšek matrací kdyby každý zvolil jinou. Tyto matrace naleznete v našem eshopu mezi matracemi označenými jako sendvičové. Pokud budete mít zájem rádi Vám i nějaké konkrétní doporučíme.

Co se týká termínu dodání, matrace označené "skladem" jsme vám schopni dodat do 2 pracovních dní, ostatní standardně do 15 nebo 20 pracovních dní.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Irena Kuchařová, 9. 3. 2014

Pro 321 lidí z 653 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE