Maxi Kings 1+1 - odolná matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60°C
Výška matrace 16 cm
Potah AirMaster froté
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Tropico

Popis

Odolná matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi, které zajišťuje ložná plocha, vyrobená technologií 3D Rainbow z odolné a vzdušné studené a Flexifoam® pěny. Jádro matrace je vybaveno RE stabilizační vrstvou, která je zárukou dlouhé životnosti a zachování ortopedických vlastností. Strany SOFT (měkčí s 3D Rainbow) a HARD (tužší, s příčnou profilací) minimalizují riziko výběru špatné tuhosti matrace. Masážní anatomická profilace přináší dokonalé uvolnění svalstva.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Pavel R., 26. 8. 2013 21:33

Dobrý den, je matrace Maxi Kings - odolná matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi vhodná i pro muže, váha 100 kg s občasnými bolestmi zad. Případně prosím o jiné alternativy. Požadovaný rozměr 140x200 cm. Děkuji


29. 8. 2013 10:28

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že trpíte občasnými bolestmi zad, doporučili bychom Vám matraci z líné pěny, která se při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla a nevytváří protitlak na tělo, čímž celkově zlepšuje kvalitu spánku.
Z naší nabídky matrací Vám můžeme doporučit:

S pozdravem ProSpanek Team


Jiří, 4. 5. 2012 10:32

Dobrý den, je Maxi Kings - odolná matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi vhodná pro ženu 50 let váha 68 kg trpící bolestí zad a koleních kloubů,nebo poradit se správným výběrem. 80 x 195 cena do 4000 kč . Děkuji za radu a cenovou nabídku.


4. 5. 2012 15:07

Dobrý den,

vzhledem ke zdravotním problémům, které uvádíte, bychom Vám doporučili vybírat matrace z líné pěny střední tuhosti a nižší tuhosti.
Z naší nabídky Vám můžeme doporučit tyto:

S pozdravem

ProSpanek Team


Petřík, 18. 1. 2012 15:46

Dobrý den. Pro našeho 8 letého syna, váha cca 40 kg, měří 150 cm, vybíráme
matraci ze studené pěny. Potřebovali bychom poradit se správným výběrem. Postel má pevný laťový rošt a rozměr pro matraci 90*220 cm. Od Vás nás zaujala matrace Maxi Kings, případně nám nabídněte jiné vhodné.
Děkujeme za radu a cenovou nabídku.


ProSpanek, 23. 1. 2012 11:09

Hezký den,
pro syna bychom Vám doporučovali zvolit nezónovanou matraci ze studené pěny, tuhosti 3 - 4 nejlépe se snímatelným potahem.
Z naší nabídky Vám můžeme doporučit:

S pozdravem ProSpanek Team


SOUKUPOVÁ, 17. 1. 2012 20:38

DOBRÝ DEN,PROSÍM O POROVNÁNÍ MATRACÍ MAXI A MAXI-KINGS.MATRACI CHCI PRO MAMINKU JE JÍ 85LET VÁHA ASI 75KG A TRPÍ BOLESTMI ZAD. DĚKUJI SOUKUPOVÁ


ProSpanek, 18. 1. 2012 11:15

Hezký den,
pro maminku bychom Vám nedoporučovali ani jednu z těchto matrací. Vzhledem k jejímu věku, váze a problémům se zády bychom Vám doporučovali zvolit matraci s línou (paměťovou) pěnou. Z naší nabídky např. konkrétně tyto:

S pozdravem ProSpanek Team


Z. Hanakova, 8. 10. 2011 16:14

Je tato matrace vhodna na polohovaci rost -hlava i nohy? Dekuji Hanakova.


ProSpanek, 10. 10. 2011 16:02

Hezký den,

ano tato matrace je vzhledem ke své výšce a snímatelnému potahu vhodná na polohovací rošt.

S pozdravem ProSPanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.