Luxusní pružinové matrace

Luxusní moderní pružinové matrace

Pružinové matrace patří k tradičním a klasickým druhům matrací, jejichž jádro je tvořeno systémem pružin. Vsaďte na nadčasový americký luxus matrací Stearns & Foster s prémiovými materiály nebo na inovativní technologii moderních hybridních matrací Sealy.

Nahoru

Představujeme Vám Estate™, Estate™Pillow Top a Lux Estate™ Plush z kolekce matrací Stearns & Foster. A matrace Hybrid Classic, Hybrid Plush a Hybrid Ultra Plush z kolekce matrací Sealy. Každý model je ukázkou toho nejlepšího z amerického designu kvalitních matrací a od konkurence odlišují závazkem kvality, použitím vytříbených materiálů a důrazem při řemeslném zpracování.

Americká klasika od roku 1846

Matrace Stearns & Foster jsou vyráběné ručně, což vyžaduje více času, ale zároveň dělá každou matraci jedinečnou. Spokojením se s delším časem a sázkou na ruční výrobu oproti strojové můžeme vyrábět ty nejluxusnější postele a matrace. Ruční výroba je součástí bohatého dědictví a je důvodem, proč na každé naší matraci najdete podpis řemeslníka, který ji vyráběl.

Kolekce Stearns & Foster je odkazem americkému dědictví, ručně vyráběného luxusu vytvořeného k tomu, aby přetrval. Po celou historii bylo řemeslo a vášeň vždy zaměřeny v první řadě na Vaše pohodlí. A vždy to tak zůstane. Ponořte se do kolekce Stearns & Foster...

Inovativní matrace Sealy Hybrid

Na druhou stranu jsou tu zcela nové a inovativní hybridní matrace Sealy, které v sobě spojují dvě nejlepší technologie v oblasti spánku a poskytují tak dokonalý zážitek. Chladivý komfort gelové paměťové pěny na povrchu a podporu pružin z titanové slitiny zevnitř. Teď už si nemusíte vybrat jedno nebo druhé. Hybridní matrace Sealy jsou dokonalou kombinací pohodlí a opory.

Odkaz a řemeslo luxusních matrací Stearns & Foster
Nahoru