info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Matrace Matrace podle rozměrů Matrace 90x200 cm Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Mind III (nekomprimovaná), 90x200 cm

Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Mind III (nekomprimovaná), 90x200 cm

Matrace MIND je cenově dostupnou variantou matrací z líné visco-elastické pěny, která zajišťuje vysoký spánkový komfort.  Zobrazit více
Značka: Tropico
? Pomoc s výběrem

Rozměr

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Zónovaná matrace Zónovaná matrace Na výběr 2 pocity ležení Na výběr 2 pocity ležení Snímatelný potah s možností vyprání Snímatelný potah s možností vyprání

Mind III

Hledáte cenově dostupnou, ale zároveň kvalitní matraci? Matrace Mind III z líné visco-elastické pěny je tou správnou volbou.

Je složená z líné pěny a ze studené pěny CoolBase. Studená pěna vám poskytne potřebnou oporu v 7 anatomických zónách. Zóny jsou místa na matraci, která mají rozdílnou tvrdost a poskytují tak tělu odlišnou oporu.

Líná nebo také paměťová pěna se přizpůsobí tvaru vašeho těla a vy si tak pohodlně odpočinete. Líná neboli paměťová pěna má skvělé ortopedické vlastnosti, nevytváří žádný protitlak a usnadňuje prokrvení. To napomáhá uvolnění svalů a relaxaci pohybového aparátu.

Matrace je vybavena luxusním potahem Aloe Vera, který je prošívaný dutým vláknem a obsahuje mikrokapsle s přírodním extraktem. Během vašeho spánku se z kapslí uvolňuje aroma, které zamezuje množení mikroorganismů a tím i možným alergiím a infekcím. Potah snadno z matrace sundáte a aby se vám lépe pral je rozdělený na dvě samostatné poloviny. 
 

Pro koho je matrace vhodná 

Díky svému komfortu a složení je matrace vhodná pro osoby trvale připoutané na lůžko. 
 

Klíčové vlastnosti

✔ 7 anatomických zón 
✔ Snímatelný antialergenní potah 
✔ Během 45 dní můžete matraci řádně vyzkoušet. Pokud vám nebude vyhovovat, můžete ji vyměnit
✔ Matraci vám přivezeme zdarma

Měkká matrace je ideální pro spáče na boku. Lehnete si a cítíte se, jako byste se položili na propadající se obláček. Matrace vám ustoupí v oblasti ramen a na bocích, abyste mohli pohodlně spát a nepřevalovali jste se.

Středně tuhá matrace je univerzální pro všechny polohy, ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše. Pokud se v noci neustále převalujete a nemůžete najít tu správnou polohu, tak je pro vás zcela ideální. Poskytne vám dostatečnou podporu zad, ale zároveň ustoupí v ramenou a bocích.

tuhost matrace

BALENÍ MATRACE

matrace Duo plus Visco

Matrace není vakuově balena, proto je při přepravě v plném rozměru. Rozměr tohoto balení je stejný jako vámi zvolený rozměr matrace. Jakmile matraci vybalíte z igelitového obalu, je možno ji ihned začít používat.

STAROST O MATRACI

starost o matraci

Technické parametry

Rozměr 90x200 cm
Tuhost ? 3 - středně tuhá, 2 - měkká
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ? ano
Výška jádra ? 17 cm
Doplňková úprava potahu ? Aloe Vera ?
Vhodnost uložení matrace statický rošt, polohovací rošt
Oboustrannost ? ano
Materiál paměťová pěna ?
Délka 200 cm
Atypy ? ano
Praní 60°C
Způsob balení matrace ? V plném rozměru (nevakuovaná)
Záruka ? 2 roky
Výška matrace ? 19 cm
Šířka 90 cm
0/5
na základě 0 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení