info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Matrace Matrace podle rozměrů Matrace 90x200 cm Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Mind III (nekomprimovaná), 90x200 cm

Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Mind III (nekomprimovaná), 90x200 cm

5/5
2 hodnocení
Matrace MIND je cenově dostupnou variantou matrací z líné visco-elastické pěny, která zajišťuje vysoký spánkový komfort. Zobrazit více
Značka: Tropico
? Pomoc s výběrem
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Zónovaná matrace Zónovaná matrace Na výběr 2 pocity ležení Na výběr 2 pocity ležení Snímatelný potah s možností vyprání Snímatelný potah s možností vyprání

Mind III

Hledáte cenově dostupnou, ale zároveň kvalitní matraci? Matrace Mind III z líné visco-elastické pěny je tou správnou volbou.

Je složená z líné pěny a ze studené pěny CoolBase. Studená pěna vám poskytne potřebnou oporu v 7 anatomických zónách. Zóny jsou místa na matraci, která mají rozdílnou tvrdost a poskytují tak tělu odlišnou oporu.

Líná nebo také paměťová pěna se přizpůsobí tvaru vašeho těla a vy si tak pohodlně odpočinete. Líná neboli paměťová pěna má skvělé ortopedické vlastnosti, nevytváří žádný protitlak a usnadňuje prokrvení. To napomáhá uvolnění svalů a relaxaci pohybového aparátu.

Matrace je vybavena luxusním potahem Aloe Vera, který je prošívaný dutým vláknem a obsahuje mikrokapsle s přírodním extraktem. Během vašeho spánku se z kapslí uvolňuje aroma, které zamezuje množení mikroorganismů a tím i možným alergiím a infekcím. Potah snadno z matrace sundáte a aby se vám lépe pral je rozdělený na dvě samostatné poloviny. 
 

Pro koho je matrace vhodná 

Díky svému komfortu a složení je matrace vhodná pro osoby trvale připoutané na lůžko. 
 

Klíčové vlastnosti

✔ 7 anatomických zón 
✔ Snímatelný antialergenní potah 
✔ Během 45 dní můžete matraci řádně vyzkoušet. Pokud vám nebude vyhovovat, můžete ji vyměnit
✔ Matraci vám přivezeme zdarma

Měkká matrace je ideální pro spáče na boku. Lehnete si a cítíte se, jako byste se položili na propadající se obláček. Matrace vám ustoupí v oblasti ramen a na bocích, abyste mohli pohodlně spát a nepřevalovali jste se.

Středně tuhá matrace je univerzální pro všechny polohy, ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše. Pokud se v noci neustále převalujete a nemůžete najít tu správnou polohu, tak je pro vás zcela ideální. Poskytne vám dostatečnou podporu zad, ale zároveň ustoupí v ramenou a bocích.

tuhost matrace

Balení matrace

Matrace není vakuově balena, proto je při přepravě v plném rozměru. Rozměr tohoto balení je stejný jako vámi zvolený rozměr matrace. Jakmile matraci vybalíte z igelitového obalu, je možno matraci ihned začít používat.

   nevakuovaná matrace ProSpánek

Starost o matraci

Pravidelně v ložnici větrejte. Toto je naprosto základní, rychlá, a přesto účinná rada. Ve vaší posteli, konkrétně v matraci se přirozeně během noci hromadí vlhkost způsobená pocením. Tuto vlhkost je nutné nechat odpařit, což se vám podaří vhodnou volbou roštu a pravidelným větráním v ložnici. Stačí nechat 15 minut otevřená okna a hned se vám bude spát příjemněji. Pravidelná péče o matraci taky zahrnuje občasné vysátí vysavačem.

Aby matrace měla správnou funkčnost a také delší životnost, je důležité vybrat si k ní i správný rošt. Jak již bylo zmíněno, rošt pomáhá matraci dýchat. Vlhkost se tedy z matrace správně odvětrává jedině se správným roštem. I díky tomu si můžete užívat svěží a zdravý spánek.

Chránič matrací je již nezbytností. V naší nabídce najdete chrániče matrací také. Ty prodlužují životnost vaší matrace nejvýrazněji. Chránič totiž vstřebává vlhkost, pot, ale chrání matraci i před občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matrace můžete sundat podobně jako její potah a vyprat jej v běžné pračce na prádlo. To byste měli dělat několikrát do roka. Zajistíte si tak čisté prostředí ve vaší posteli a zároveň výrazně prodloužíte životnost vaší matrace. Abyste nedali roztočům šanci, předcházejte jejich výskytu pravidelným praním ložního prádla v průběhu celého roku. Úklid proto rovněž zahajte praním prostěradelpovlečenípřikrývek a potahů polštářů. Vždy se dle symbolů na etiketě ujistěte, že jde o výrobek, který lze prát a ověřte si i teplotu praní. 

Technické parametry

Rozměr 90x200 cm
Atypy ? ano
Délka 200 cm
Doplňková úprava potahu ? Aloe Vera ?
Materiál paměťová pěna ?
Nosnost na osobu 130 kg
Oboustrannost ? ano
Praní 60°C
Šířka 90 cm
Snímatelný potah ? ano
Tuhost ? 2 - měkká, 3 - středně tuhá
Vhodnost uložení matrace polohovací rošt, statický rošt
Výška jádra ? 17 cm
Výška matrace ? 19 cm
Záruka ? 2 roky
Způsob balení matrace ? V plném rozměru (nevakuovaná)
5/5
na základě 2 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení