Matrace SPIRIT Superior latex 25cm AKCE 1+1 ZDARMA

Technické parametry

Materiál Latex 3cm; Visco 4cm; Studená pěna 5cm latex
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 150 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60°C
Výška matrace 25 cm
Výška jádra 23 cm
Potah Corvus Air - luxusní potah s 3D ventilací a klimatizačními vrstvami dutého vlákna - termoregulace, hygiena. duté vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 8 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Tropico

Popis

Luxusní latexová matrace Spirit Superior latex. Super jemná vrstva latexu (3cm) s perforací - vzdušnost a jemnost - nic se netvaruje lépe!

Visco pěna (4cm) střední tuhosti - lehkost a úleva pro celé tělo - beztížný stav těla a mysli.

HR studená pěna (5cm) vyšší tuhosti - pružnost, pevnost, podpora - snadná změna polohy při spánku.

Základna z pěny Flexifoam SuperiroVolume vysokého objemu s anatomickým systémem SpineProtector (ramenní a pánevní roznášecí zóny nesou tělo ve všech nálehových úhlech a upravují tuhost v zónách).

Reverzní strana matrace s ranemními sekcemi a CubeCare profilací (výkyvné flexi kostky) proti otlakům.

Luxusní pratelný potah s 3D ventilací a klimatizačními vrstvami dutého vlákna - termoregulace, hygiena.

Potah CORVUS AIR je pratelný (60°C), vyrobený z 2 částí - snadná manipulace.

Hypoalergenní - vhodná pro alergiky

Matrace s výškou 25cm

Sortiment latexových matrací najdete na našem partnerském eshopu v sekci matrace - latexové.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Ondra, 27. 10. 2015 10:00

Dobry den,
zvazuji koupi matrace, chtel bych se zeptat kterou byste mi doporucila. 90x200 Perdormire Gran Classic nebo Spirit Superior Latex ? Dekuji za odpoved, Skrivanek


ProSpanek, 27. 10. 2015 12:35

Dobrý den,

doporučila bych vám pěnovou matrace Gran Classic. Jádro matrace je zhotoveno z luxusní vrstvy líné pěny (6 cm) a 14 cm studené pěny, které mají výborné ortopedické vlastnosti. Líná (Soft) pěna je všitá také v antialergickém potahu, který je odolnější vůči ukládání roztočů a dalších mikroorganismů. Matrace obsahuje prodyšný lem a praktické držáky.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Šmejkal Luděk, 19. 7. 2015 21:36

Dobrý den.
Mám zájem o tuto matraci "Matrace SPIRIT Superior latex 25cm" v rozměru 140x200cm ale trochu mne mate její cena. Pokud se podívám na stejnou matraci o rozměru 100x200 cm tak její cenu uvádíte 19.990,Kč za dva kusy. Pokud bych chtěl rozměr 140x200cm tak cena je stejná 19.990,Kč. Rozumím tomu dobře, že cena plochy matrace celkem 200x200cm je stejná jako cena matrace o ploše 140x200cm. Co se stalo s materiálem o rozměru 60x200cm? Nebo to mám chápat tak, že zakoupením dotuji nějakou akci 1+1 zdarma?
Děkuji za odpověď s pozdravem Šmejkal.


ProSpanek, 23. 7. 2015 15:27

Dobrý den,

v případě akce 1+1 zdarma jsou do rozměru 100 x 200 cm dodávány 2ks matrací. Pokud se jedná o větší rozměry (dvoulůžka) jako je 140 x 200 cm,... je dodán jeden kus matrace. U matrace v rozměru 200 x 200 cm by byla cena vyšší, jelikož se jedná o atypický rozměr.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.