Matrace RIVIERA PLUS

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (měkká)
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 110 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Potah Relaxtic = prodyšná, velmi vzdušná látka, přijemná na dotek.

Pratelný 2-dílný potah prošitý vzdušným dutým vláknem.
duté vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 3 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Tropico

Popis

Oboustranná (partnerská) matrace s rozdílnou tuhostí stran. Vyrobena z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Tužší strana Classic (žlutá) je tvořená masivní vrstvou houževnaté pěny. Střední část jádra zaručuje díky vlnkám vysokou vzdušnost. Měkčí strana Relax (červená) má anatomickou masážní profilaci (7 zón). Pratelný 2-dílný potah Relaxtic je prošitý vzdušným dutým vláknem.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Alla Maňasková, 26. 11. 2014 09:44

Dobrý den, prosím o zprávu, zda při zakoupení cca 50 ks matrací Riviera Plus, je možné upřesnit, kolik by stála doprava do Mariánských Lázní. Přibližný rozměr je 80 x 200 cm, uživateli budou žáci středních škol tzn. do 110 kg ubytovaní v domově mládeže. Ještě prosím o zprávu, kdo tyto matrace vyrábí (ČR nebo zahraničí). Děkuji za zprávu. Maňasková


ProSpanek, 2. 12. 2014 16:49

Dobrý den,

 

doprava je při nákupu nad 4000,-Kč po celé ČR zdarma, i v případě zakoupení 50 ks matrací. Matrace nám dodává společnost Hilding Anders ČR a.s.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Haluzova, 28. 10. 2014 19:15

Dobry den mela bych zajem o matraci reviera plus, ale atypicky rozmer 180x85. Jaka by byla prosim cena teto matrace? Dekuji za odpoved.
Jelena Haluzova


ProSpanek, 7. 11. 2014 17:05

Dobrý den,

 

cena matrace Riviera Plus v rozměru 85 x 180 cm je 2959,-Kč. Doba dodání: 20 pracovních dnů.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.