Vybavení pro hotely a penziony

Společnost ProSpánek je specialistou na trhu spánku už od roku 1991. Díky tomu umí poskytnout kompletní poradenství a najít řešení přesně podle Vašich požadavků včetně dodání kvalitních produktů a následného servisu. Vybavíme Váše hotelové pokoje lůžkovinami, matracemi nebo kompletními postelemi.

Díky široké síti dodavatelů a dlouholetým zkušenostem s produkty umíme vždy najít vhodné řešení pro drobné i rozsáhlé zakázky a to vždy za velmi příznivé ceny. Naším cílem je poskytovat spolehlivé produkty i služby za ceny, které Vám budou vyhovovat

ProSpánek - Matrace a postele pro hotely a penziony

Rozumíme tomu, co děláme

Postele v hotelových pokojích a apartmánech jsou nejčastěji využívaným a tedy opotřebovávaným kusem nábytku. Nemluvě o tom, že hosté se k vybavení pokojů nechovají tak, jako doma a podle toho to vypadá. Je proto nezbytné postupem času některé kusy vyměnit.

Všechny tyto faktory máme při sestavování nabídek pro Vás na paměti. V případě lůžkovin, matraci a postelí pro hotely a penziony zvažujeme životnost produktů s ohledem na vysokou frekvenci střídání hostů a neustálou potřebu udržení čistoty a vysokého hygienického standardu.  

Odbornost a osobní přístup

Vaši poptávku řeší vždy konkrétní specialista na produkty a zdravý spánek, který je připraven zodpovědět všechny Vaše dotazy týkající se nabídky a řešení spánku. Ten pro Vás sestaví nabídku podle požadavků nebo pomůže s nalezením řešení podle Vašich představ a potřeb. V případě komplexních zakázek za Vámi rádi přijedeme a ušijeme nabídku na místě přesně na míru Vašim potřebám.

Služby na klíč

Máte skutečně individuální požadavky na vybavení Vašich pokojů? Chcete přikrývku nebo čelo postele s logem hotelu? Ani to pro nás není problém! Ve spolupráci s našimi dodavateli Vám rádi pomůžeme vyvzorovat a navrhnout originální modely přímo a jedině pro Vás. Jsme schopni zabezpečit také návrh, výrobu i montáž kompletních interiérů. Individuální přístup a kalkulace jsou samosřejmostí.

Originální kolekce postelí z masivu ProSpánek

Co dál nabízíme

  • konzultace (případně návštěva) a poradenství odborníka v oblasti zdravého spaní zákazníků
  • doporučení pro výběr materiálů s ohledem na životnost a snadnou údržbu produktů
  • návrh řešení a individuální kalkulace nabídky na základě Vašich potřeb
  • standardní i atypické rozměry od lůžkovin přes matrace až po postele a kompletní spací systémy
  • asistence po celu dobu řešení zakázky
  • proškolení personálu a doporučení pro údržbu a zachování kvality produktů
  • záruční a pozáruční servis

Máte zájem o individuální nabídku?

Máte zájem o individuální nabídku pro Váš hotel nebo penzion nebo se jen chcete zeptat a poradit? Neváhejte nás prosím kontaktovat emailem, telefonicky nebo přes náš chat, kde se rádi budeme Vašemu požadavku věnovat.

Kontakt

Mgr. Ondřej Bacík
+420 724 224 787
ondrej.bacik@prospanek.cz