Matrace Heureka Plus 1+1 - matrace ze studené pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál Také HR nebo PUR pěna je elastická pěna, která v závislosti na profilaci a tuhosti poskytuje oporu na matraci. Díky své vysoké pórovitosti zajišťuje vynikající vzdušnost a odvod vlhkosti. studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (měkká)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60°C
Výška matrace 24 cm
Výška jádra 22 cm
Potah Cashmere prošitý dutým vláknem vysoké hmotnosti kašmír
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech

Výrobce

Tropico

Popis

Partnerská matrace s potahem Cashmere. Jádro matrace je vyrobeno z kombinace pěn Flexifoam®, které zajišťují vynikající ortopedičnost, elasticitu, vzdušnost a odolnost. Měkčí strana SOFT (zelená). Milovníkům tvrdšího ležení vyhoví matrace masivní stranou HARD (bílá) s masážní profilací, která přispívá k prokrvení pokožky. Velká výška matrace ulehčuje vstávání. Vhodné uložení na pevný laťkový nebo pevný či polohovatelný lamelový rošt (mechanický nebo motorový).


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Pavel B., 6. 2. 2017 21:18

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je u této matrace použita kromě studené pěny i líná pěna. A jestli jsou matrace atypického rozměru (90x210) vyrobené z jednoho kusu nebo je ke standardní délce 200cm "dolepen" kus 10cm. Děkuji


ProSpanek, 7. 2. 2017 15:37

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše produkty. Jádro matrace Heureka Plus je zhotoveno pouze ze studené pěny a v prodlouženém rozměru 90 x 210 cm je lepeno ze dvou bloků pěn.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Hanka, 4. 2. 2017 20:08

Dobrý den, prosím o sdělení, zda je tato matrace odolná proti vytvoření tzv. lavoru uprostřed. Vážím 86 kg a stávající matraci mám po 5ti letech doslova probořenou. Na ní mám z líné pěny vysoké 5 cm vrchní matraci, to je příjemné, ale nezabrání zmíněnému dolíku. Potřebuji matraci na dřevěný rošt uvnitř pevnou a s pěnovým vrchním dílem. Je mi přes 70 let a to záda již bolí. Brala bych variantu 1+1. Nebo prosím, poraďte jinou variantu.
Děkuji za odpověď.


ProSpanek, 7. 2. 2017 15:21

Dobrý den,

vzhledem k Vašim zdravotním problémům (bolesti zad) bych Vám doporučila kvalitní matraci z kombinace studené a paměťové pěny. Líná (paměťová) pěna má výborné ortopedické vlastnosti, přizpůsobuje se anatomii těla, zmírňuje bolesti zad a celkově tak zlepšuje kvalitu spánku. Studená pěna pak zajišťuje potřebnou oporu a provzdušnění matrace.

Z naší nabídky vhodných matrací Vám mohu doporučit:

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Jakub Cejpek, 31. 7. 2016 20:48

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné objednat si matrace v odlišných tuhostích ?


ProSpanek, 1. 8. 2016 09:24

Dobrý den,

matrace Heureka Plus nabízí volbu dvou tuhostí. Jedna strana ložné plochy je měkká (č.2) a druhá strana matrace je tvrdá (č.4). Můžete si tak zvolit stranu matrace, která vám bude lépe vyhovovat. V jiných tuhostech matraci není možné vyrobit.

Pokud budete mít další dotazy, ráda vám je zodpovím.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


vecerilek, 8. 1. 2016 19:11

Můžu si druhou matraci (viz 1+1 zdarma) zvolit v jiném rozměru?
Děkuji.
vecerilek


ProSpanek, 11. 1. 2016 16:49

Dobrý den,

akce 1+1 zdarma se vztahuje na matrace stejného rozměru. Do rozměru 100 x 200 cm jsou dodávány 2ks matrace, nad tento rozměr je dodáván 1ks velké matrace.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Robin Thiele, 29. 10. 2016

Super

Pro 0 lidí z 0 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE