Matrace ENERGY - sendvičová matrace ze studené pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál Také HR nebo PUR pěna je elastická pěna, která v závislosti na profilaci a tuhosti poskytuje oporu na matraci. Díky své vysoké pórovitosti zajišťuje vynikající vzdušnost a odvod vlhkosti. studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 15 cm
Výška jádra 13 cm
Potah WAVE - tvarované duté vlákno, 100% polyester polyester
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti (4) ze studené pěny bez zónování (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech

Výrobce

ProSpánek

Popis

Matrace ENERGY je posledním členem nové kolekce ProSpanek BASE, která je navržena pro Vaše maximální pohodlí, odpočinek během spánku a nabití nové energie pro celý následující den. Partnerská matrace má rozdílnou tuhost ložných ploch a tak umožňuje každému z partnerů vybrat si vyhovující tuhost.

Jádro matrace ENERGY je vyrobeno z kvalitní studené pěny Coolbase. Ta zajišťuje vysokou odolnost matrace a díky vysoké prodyšnosti zamezuje zvýšenému výskytu plísní a roztočů. Masážní profilace jádra lépe uvolňuje svalstvo a zlepšuje krevní oběh, což napomáhá lepšímu prohřátí a odpočinku organismu.

Snímatelný potah WAVE je příjemný na dotek a dodává osvěžující pocit hebkosti. Pozornost byla věnována také jeho snadné údržbě. Snímatelný potah je pro snazší praní dělitelný na dvě samostatné poloviny a rychle schne.

Probouzejte se svěží…!


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Marcela, 23. 11. 2017 11:49

Dobrý den,

hledám matraci pro děti 8 a 6 let o velikosti 170 x 90 cm.
Mohli byste mi prosím nějaké doporučit?
Jaká je pak objednací lhůta?

Děkuji,
Marcela


ProSpanek, 24. 11. 2017 14:18

Dobrý den, paní Marcelo,

děkujeme, že máte zájem o naše produkty.

Jako matraci vhodnou pro děti, bych Vám mohla doporučit matrace:

  • Energy, rozměr 90x170cm je za cenu 3.619Kč
  • HR Life, rozměr 90x170cm je za cenu 4.465Kč
  • DuoPlus Visco, rozměr 90x170 je za cenu 4.465Kč

Po výběru matrace se obraťte na náš email info@prospanek.cz, kde Vám sdělíme další informace ohledně objednání matrace.

Děkujeme!

S přáním krásného dne.

Jana Štosková 

zákaznický servis ProSpánek


Lucie Hrubá, 16. 3. 2017 21:54

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, podle jakých parametrů poznám kvalitnější studenou pěnu (matraci)? V jednom z dotazů jsem si našla, že matrace Don Giovani je zhotovena z odolnější studené pěny než matrace Energy. Přitom v dalších dotazech bylo psáno, že jak matrace Energy, tak matrace Don Giovani mají studenou pěnu o stejné hustotě 28kg/m3. Výrobce jste uvedeni vy u obou matrací, tak jaký je v pěnách rozdíl? Děkuji


ProSpanek, 17. 3. 2017 13:19

Dobrý den paní Hrubá,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše produkty. U obou typů matrací je použita studená pěna stejné hustoty 28kg/m3. V případě matrace Don Giovani se jedná o novější typ matrace s odlišným složením jádra.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Lucie Kučerová, 12. 3. 2017 21:47

Dobrý den,
můžete mi doporučit matrace pro dvouleté dítě? Děkuji


ProSpanek, 15. 3. 2017 09:51

Pěkný den paní Kučerová,

těší nás, že jste s dotazem obrátila právě na nás. Doporučila bych vám matraci ze studené pěny, středně tuhou až tužší, se snímatelným potahem a bez anatomických zón.

Z naší nabídky vhodných matrací Vám mohu doporučit:

Na matraci bych vám doporučila ještě zakoupit TEMPUR Fit chránič, který chrání matraci a prodlužuje její životnost. Speciální membrána navíc nepropustí žádnou tekutinu a díky gumě po celém obvodu, lze chránič navléknout na matraci jako klasické prostěradlo.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Alena, 10. 3. 2017 20:13

Dobrý den,
matrace Energy lze koupit pouze přes e-shop, tudíž se nedá nikde vyzkoušet, tak se tedy ptám, když mi nebude vyhovovat, mohu ji vrátit na nějaké prodejně? Nebo ji musím někam zaslat.

Děkuji
Alena


ProSpanek, 15. 3. 2017 09:21

Dobrý den paní Aleno,

děkujeme za váš dotaz. Jsme si vědomi tohoto, že si matraci Energy nemůžete na našich prodejnách vyzkoušet, nabízíme vám proto 45 denní záruku vrácení peněz nebo výměnu, pokud Vám nebude vyhovovat. Nevyhovující matraci vyzvedne na Vaší adrese náš servisní technik. Musí být opatřena obalem, čistá a nepoškozená. Za dopravu je účtován poplatek 300,-Kč. 

Jako obdobnou alternativu matraci Energy bych vám doporučila matraci Junior nebo ještě komfortnější matraci Optimal, které máme na vybraných prodejnách vystavené a můžete si je vyzkoušet.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Lenka Potůčková, 6. 2. 2017 13:12

Dobrý den,
jaká je prosím cena matrace Energy v rozměru 70x160 cm ? A jak mám vytvořit objednávku atypického rozměru ?
Děkuji za odpověď.


ProSpanek, 7. 2. 2017 15:29

Dobrý den paní Potůčková,

děkujeme za zájem o naše produkty. Cena matrace Energy v rozměru 70 x 160 cm je 3399,-Kč + doprava 300,-Kč. V případě zájmu prosím o zaslání závazné objednávky na email info@prospanek.cz . Atypický rozměr matrace je zadán do výroby po uhrazení zálohy a dodán do 4. týdnů.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Ivana Marková, 8. 8. 2016 11:40

Je vhodná tato matrace na polohovací rošt.

děkuji Marková


ProSpanek, 9. 8. 2016 13:12

Dobrý den paní Marková,

matraci Energy můžete uložit na polohovatelný rošt.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Kalinova, 1. 8. 2016 18:29

Dobry ddn, kolik let je zaruka na matraci? Dekuji


ProSpanek, 2. 8. 2016 15:03

Dobrý den paní Kalinová,

matrace Energy má záruku 2 roky.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Julie Mamonova, 17. 7. 2016 23:09

Dobrý den,
mohla byste mi napsat cenu matrací Energy a Don Giovaini pro atypickou velikost 80x160cm?
Předem děkuji za odpověď.


ProSpanek, 18. 7. 2016 15:23

Vážená paní Mamonová,

cena matrace Energy v rozměru 80x160 cm je 2175,- Kč. Matrace Don Giovanni v tomtéž rozměru stojí 2573,- Kč.

Děkujeme!

S pozdravem

Jana Hloušová, ProSpánek


Kateřina Fryšová, 7. 4. 2016 19:18

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké jsou hlavní rozdíly mezi matracemi Energy a Don Giovani? A také jaká strana je u matrace Energy ta tvrdší? Děkuji za odpověď. S pozdravem Kateřina Fryšová.


ProSpanek, 7. 4. 2016 20:11

Pěkný večer paní Fryšová,

rozdíl mezi matracemi je ve složení jádra matrace, výšce a délce záruky. Doporučili bych vám matraci Don Giovani, která je zhotovena z odolnější studené pěny, je vyšší a má záruku 3 roky. Bílá strana matrace Energy je tužší.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-hop ProSpanek.cz


Jaromír Antálek, 13. 2. 2016 11:54

U některého výrobce jsem četl, že dokáže vyrobit matraci širší (např. 160 x 200) tak, že jedna polovina má horní tuhost 3 a spodní 4 a druhá polovina to má obráceně. Vyrábíte to také tak?
Děkuji.


ProSpanek, 14. 2. 2016 15:19

Dobrý den,

dle vašich požadavků nám výrobce matraci nedokáže bohužel zhotovit. Standardně jsou matrace v rozměru 160 x 200 cm nebo jiném dodávány se stejnou tuhostí na celé ložné ploše matrace.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Lukáš Dvořák, 4. 1. 2016 15:50

Hezký den,

má potah certifikaci na nezávadnost?
Děkuji.


ProSpanek, 6. 1. 2016 15:08

Dobrý den,

všechny námi nabízené potahy jsou zdravotně nezávadné. Více naleznete na http://www.prospanek.cz/certifikaty-matrace-tropico

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Olina Z., 10. 11. 2015 11:08

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu.Jaké matrace by jste mi doporučila pro děti ve věku 11 let,8 let.Moc děkuji za radu.


ProSpanek, 13. 11. 2015 12:35

Dobrý den,

matraci Energy vám mohu pro děti doporučit. Je zhotovena ze studené pěny, bez anatomických zón. Každá strana matrace má jinou tuhost (tužší a měkčí). Součástí matrace je snímatelný a pratelný potah.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Pavlína, 14. 10. 2015 19:50

dobrý den,
jaká je hustota studené pěny u matrace Energy?
děkuji
Pavlína


ProSpanek, 16. 10. 2015 12:41

Dobrý den,

hustota studené pěny je 28kg/m3.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek


Marie, 7. 8. 2015 17:58

Dobrý den,
sdělte mi prosím, zda mohu po objednání přes internet tuto matraci v rozměru 140 x 200 cm vyzvednout vakuově zabalenou v prodejně v Pardubicích. Děkuji.


ProSpanek, 13. 8. 2015 12:56

Dobrý den,

matraci vám rádi připravíme k osobnímu odběru na prodejně v Pardubicích. Tento typ matrace bohužel vakuově zabalit nelze, ale je možné ji pro přepravu přehnout.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová | e-shop ProSpanek.cz


Roman V., 27. 5. 2015 07:47

Děkuji za odpověď. Mrzí mě, že takto fundovaně mi neporadila prodavačka na Vaší prodejně. Je vidět, že má provize z prodaného zboží, tak mi nabídla matrace za 10 tisíc, i když vhodné pro děti nebyly. Může se mi k tomu někdo vyjádřit, prosím?


ProSpanek, 27. 5. 2015 14:43

Dobrý den,

na našich prodejnách nabízíme zboží značky Perdormire a TEMPUR. Jedná se o matrace vyšší cenové kategorie a vám byla z této nabídky doporučena vhodná matrace pro dítě. Na eshopu máme rozšířenou nabídku zboží od několika dodavatelů. Z tohoto důvodu vám byl na prodejně nabídnut jiný typ matrace než na eshopu.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Roman V., 20. 5. 2015 12:32

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je tato matrace vhodná pro každodenní spaní dětí (dívky) ve věku 7 a 10 let s tím, že bych rád, kdyby jim několik let vyhovovala. Mám na mysli hlavně co do tuhosti. Navštívil jsem Vaši prodejnu v Brně a byly mi doporučeny matrace kolem 10 tisíc korun, u kterých na webu není vhodnost pro děti dokonce ani deklarována. Ani zmínka o levnějších matracích... Předem děkuji za případnou odpověď.


ProSpanek, 22. 5. 2015 08:44

Dobrý den,

matrace Energy je vhodná děti na každodenní spaní. Je zhotovena ze studené pěny, střední a vyšší tuhosti, se snímatelným potahem a bez anatomických zón.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Martina Hacklová, 14. 5. 2015 19:50

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda je matrace antibakteriální a zda je vhodná pro alergiky.

Děkuji moc za informace

Hacklová M.


ProSpanek, 18. 5. 2015 15:34

Dobrý den,

všechny námi nabízené matrace jsou antibakteriální a vhodné pro alergiky.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Pavlína, 11. 5. 2015 22:53

Dobrý den, je matrace vhodná pro použití na rovný tvrdý podklad nebo je lepší ji položit na rošt.
Co byste prosím doporučili, máme v plánu ji pořídit pro dítě.
Děkuji
Zatloukalová


ProSpanek, 12. 5. 2015 09:10

Dobrý den,

matraci Energy vám mohu pro dítě doporučit. Je zhotovena ze studené pěny s dvojí tuhostí, neobsahuje anatomické zóny a má snímatelný potah. Matraci je možné uložit na pevnou desku, do které bych vám doporučila vyvrtat několik otvorů, aby docházelo k dobrému provzdušnění a odvodu tepla. Vhodnější uložení matrace je na lamelovém roštu.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Věra, 4. 5. 2015 00:24

Dobry den, prosim, muzete mi sdelit kolik by stala matrace Energy v rozmeru 160x70?
Dekuji


ProSpanek, 4. 5. 2015 16:01

Dobrý den,

cena matrace Energy v rozměru 70 x 160 cm je 1903,-Kč. Doba dodání: 15 - 20 pracovních dnů.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Fialova Veronika, 26. 2. 2015 14:04

Dobrý den,měla bých zájem o tuto matraci ENERGY,ale nevím jak poznám stranu tuhosti 3 a 4,je to prosím nějak označené? A jakou tuhost by jste doporučili pro dítě 3 roky.
Děkuji


ProSpanek, 26. 2. 2015 15:12

Dobrý den,

tuhost matrace je označena štítkem. Pokud štítek matrace neobsahuje, lze tuhost poznat pocitově (když si na matraci lehnete). Pro děti jsou vhodné tužší matrace (č.4).

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Lucie S., 8. 1. 2015 07:00

Dobrý den,

je možno tuto matraci objednat v rozměrech 85x195 cm a osobně si jí vyzvednout, popř. kde? Také bych se ráda zeptala, jaký by byl k této matraci vhodný chránič. Matraci zamýšlím koupit pro 3 leté dítě, tedy sháním chránič, který matraci ochrání proti případnému nočnímu počůrání...

Děkuji.


ProSpanek, 8. 1. 2015 13:45

Dobrý den,

matraci je možné osobně vyzvednout na prodejnách: Brno (Kounicova nebo Vídeňská), České Budějovice, Liberec, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Praha Čestlice, Praha (Skandinávská) a Mladá Boleslav.

Z naší nabídky chráničů Vám mohu doporučit:

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Jitka V., 7. 11. 2014 23:23

Dobrý den,
ráda bych tuto matraci a mám sphere card, zda se na to vztahuje?
A další dotaz se týká matrace MAXI. Před rokem a půl jsme ji zakoupili s doporučením prodejce a to pro syna, tehdy 2,5 letého. Nyní, když sháníme matraci pro dceru, tak jsem si všimla u této matrace MAXI, že je zónovaná, tudíž nevhodná pro dítě. A tak by mě zajímalo, zda jsme nějak dítěti za tu dobu neublížili? Děkuji.


ProSpanek, 2. 12. 2014 20:16

Dobrý den,

 

na matraci se vztahuje Sphere Card. Zóny na matraci Maxi jsou navrženy pro dospělého člověka, dítěti však nijak neublíží.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Marie, 10. 9. 2014 14:25

Dobrý den, sháníme matraci za rozumnou cenu pro našeho dvouletého syna (váha 12kg). Potřebovali bychom rozměr 170 x 80 cm. Manžel by chtěl i vyšší jádro 13 - 16 cm. Je tato vhodná nebo máte i nějakou jinou v nabídce?


11. 9. 2014 14:42

Dobrý den,

matraci Energy vám mohu pro dítě doporučit. Matrace je zhotovena ze studené pěny, má dvě tuhosti (lze si tak zvolit měkčí nebo tužší stranu matrace), snímatelný potah a neobsahuje anatomické zóny.
Cena matrace v rozměru 80 x 170 cm je 2657,-Kč + doprava 299,-Kč.
Doba dodání: 15 - 20 pracovních dnů.


S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Zuzana, 18. 4. 2014 08:16

Dobrý den,
jaká je prosím váha matrace v rozměru 85x195cm? Zvažuji variantu osobního převzetí, ale nejsem si jistá, zda budu schopná s matrací manipulovat sama.
Předem děkuji za odpověď.


18. 4. 2014 08:27

Dobrý den,

váha matrace v rozměru 85 x 195 cm je 10 kg.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Martina Stalmachová, 11. 4. 2014 17:38

Dobrý den,
prosím o radu,kterou matraci by jste mi doporučili pro syna tři roky až do dospělosti.Váhám mezi ENERGY a Don Giovani.Jaký je mezi nimi zásadní rozdíl a která je kvalitnější a lepší. Potřebuji rozměr 80x200,byla by možná dodávka dřív než za 20 dní?
Děkuji, Stalmachová


11. 4. 2014 18:47

Dobrý den,

rozdíl mezi matrací Energy a Don Giovani je ve složení pěny a výšce matrace. Doporučila bych Vám matraci Don Giovani, která je vyšší, což zajišťuje lepší komfort. Matraci bohužel standardně skladem nedržíme a dodáváme ji do 20 pracovních dnů.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Martina Sovová, 8. 3. 2014 00:06

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, která matrace je vhodná pro děti 5 a 10 let na pevnou desku rozměr 85x200. Předem děkuji za odpověď
Martina Sovová


11. 3. 2014 13:59

Dobrý den,

doporučili bychom Vám matraci ze studné pěny, středně tuhou až tužší, se snímatelným potahem a bez anatomických zón (ty jsou navrženy pro dospělou osobu).
Z naší nabídky matrací Vám můžeme doporučit:

S pozdravem ProSpanek Team


Václav Bejček, 27. 2. 2014 18:33

Dobrý den,
sháním matraci 195x90. Nemohu najít jak rozměr tak ani výšku. V jaké výšce matrace vyrábíte a v jakém provedení je dostupná. Děkuji za odpověď.VB


28. 2. 2014 14:21

Dobrý den,

matraci v rozměru 90 x 195 cm je možné vyrobit a cena se odvíjí od každého typu matrace. Výška matrace je uvedená v technických parametrech u každé matrace.
Cena matrace Energy v rozměru 90 x 195 cm je 3429,-Kč (výška 15 cm).

S pozdravem ProSpanek Team


Markéta, 26. 1. 2014 18:13

Dobrý den,

ráda bych pro svou tříletou dceru zakoupila matraci Energy, ale odrazuje mne skutečnost, že u ní musím při ceně 2490 Kč zaplatit navíc i dopravné, které naopak u mnohem levnějších matrací (např. Wanessa za 1890 Kč) nabízíte v ceně. Ráda bych se vás zeptala, podle kterých kritérií přidělujete výrobku dopravné zdarma a zda např. matrace Energy může být v průběhu roku nabízena s dopravou zdarma (např. v podobě akce). Děkuji za odpověď.


28. 1. 2014 15:21

Dobrý den,

dopravu zdarma máme u vybraných typů matrací. Na matraci Energy se doprava zdarma nevztahuje.

S pozdravem ProSpanek Team


Klára, 21. 1. 2014 22:33

Dobrý den , ráda bych se zeptala, která strana matrace Energy má tuhost 3 a která 4, děkuji.


23. 1. 2014 13:55

Dobrý den,

tuhost matrace je označena štítkem. Pokud štítek matrace neobsahuje, lze tuhost poznat pocitově (když si na matraci lehnete).

S pozdravem ProSpanek Team


Josef Kadleček, 20. 11. 2013 20:40

Dobrý den, dá se u vás koupit i chránič(vodou nepropustný) na matraci energy, dále bych se chtěl zeptat ,jestli potah na matraci energy,který máte je pro dítě 11roků dobrý,vhodný a nebo jestli by jste mi doporučil vybrat kvalitnější,uvažuji u Vás o koupi této matrace,děkuji


21. 11. 2013 12:16

Dobrý den,

z naší nabídky matracových chráničů Vám můžeme doporučit:

Potah na matraci Energy je pro dítě vhodný a jiný typ potahu u matrace není možný.

S pozdravem ProSpanek Team


Marie Mikošková, 17. 11. 2013 21:47

Dobrý den,

necháváme pro děti (nyní 2 a 4 roky) dělat postele a vybíráme matrace. Jaké matrace byste nám doporučili, s ohledem na to, že děti ještě hodně porostou a že možná bude nutno i vámi nabízený nejmenší rozměr (80x195) ještě seříznout? Děkuji za odpověď.


21. 11. 2013 12:20

Dobrý den,

doporučili bychom Vám matrace ze studené pěny, středně tuhé až tužší, se snímatelným potahem a bez anatomických zón (ty jsou navrženy pro dospělou osobu).
Z naší nabídky matrací Vám můžeme doporučit:

Matrace lze zakoupit v atypickém rozměru.

S pozdravem ProSpanek Team


Josef Kadleček, 17. 11. 2013 21:03

Dobrý den, po Vaší radě mám zájem o matraci energy (uložení na pevný podklad)- pro svého syna 11roků, jenom se chci zeptat, jestli všechny matrace energy mají stejné složení, některé matrace energy totiž mají výrazně vyšší cenu, prosím jak je vysoká matrace bez potahu,děkuji


21. 11. 2013 12:10

Dobrý den,

jestliže má každá matrace uvedeného jiného výrobce, nemá stejné složení. Pouze se shodují názvy.

S pozdravem ProSpanek Team


Kateřina, 12. 7. 2013 14:50

Dobrý den,
ráda bych u Vás objednala matraci Energy v atypu - 170x210 cm. Prosím o info, jak moc je matrace pružná - kvůli přepravě na chalupu, kdy ji budeme muset převézt minivanem. Dá se aspoň trochu ohnout? Děkuji za Vaši odpověď.


17. 7. 2013 14:30

Dobrý den,

matraci Energy je možné při přepravě přehnout. Nedoporučovali bychom Vám přeloženou matraci déle uschovávat, aby nedošlo k poškození.

S pozdravem ProSpanek Team


Blanka Val, 17. 6. 2013 14:25

dobrý den, chtěla bych se zeptat na matraci Energy, zda je vhodná pro 2-leté dítě a jaká je tuhost matrace (máte tam uvedeno 3 a 4, tzn. že si mohu vybrat, jakou tuhost chci?). Popřípadě, zda mi můžete doporučit nějakou jinou matraci (rozměr 90*200). Děkuji a jsem s pozdravem Blanka


18. 6. 2013 08:07

Dobrý den,

matraci Energy Vám pro dítě můžeme doporučit. Je zhotovena ze studené pěny, která je pocitově tuhá (pro děti jsou vhodnější tužší matrace), má snímatelný potah a neobsahuje anatomické zóny.
Matrace Energy má dvě tuhosti č.3 a č.4. To znamená, že matrace je z každé strany jinak tuhá. Jedna strana matrace je středně tuhá a druhá strana matrace je tužší.

S pozdravem ProSpanek Team


Sylvie Pešáková, 21. 5. 2013 18:26

Dobrý den , prosím o radu , chtěla bych synovi (14let) pořídit postel , s roštem i matrací.Co byste mi doporučili v ceně cca 10 000 kč.Děkuji Pešáková


22. 5. 2013 15:03

Dobrý den,

doporučili bychom Vám set postele Couplle, který obsahuje postel vč. roštu a matrace Energy, která je vhodná pro dospívajícího chlapce. Cena celého setu v rozměru 90 x 200 cm je 8 600,-Kč.

S pozdravem ProSpanek Team


Eliška, 17. 4. 2013 12:07

Dobrý den,
mám zájem o matraci ENERGY v rozměru 160x80 pro svou dvouletou dceru pro uložení na pevný rošt. Je tato matrace vhodná?
Děkuji s pozdravem Minxová


17. 4. 2013 15:39

Dobrý den,

matrace Energy je vhodná pro dítě a lze ji uložit na pevný rošt. Je zhotovena ze studené pěny, neobsahuje antomické zóny a má snímatelný potah.

S pozdravem ProSpanek Team


Šárka Bystřická, 6. 3. 2013 21:19

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda tuto matraci vyrábí český výrobce, resp. které firma ji vyrábí.

Zvažuji objednání 2 matrací, rozměry 140x200 cm a 90x200 cm. Platí v tom případě uvedená standardní cena, nebo nabízíte nějaké cenové zvýhodnění? Platí se poštovné a balné?

Děkuji, s pozdravem
Bystřická


7. 3. 2013 09:43

Dobrý den,

matraci Energy výhradně pro naši kolekci ProSpanek vyrábí český výrobce Hilding Anders. Vzhledem k tomu, že se jedná o matraci ze základní řady matrací, na které je cena snížena na minimum, slevu Vám poskytnout nemůžeme.
Doprava je při nákupu nad 3500,-Kč zdarma.

S pozdravem ProSpanek Team


Eva Troubilová, 25. 2. 2013 18:23

Dobrý den,
mohla bych se zeptat na cenu matrace při atypu 165*80 cm a také na dobu dodání?
Děkuji.
E.Troubilová


27. 2. 2013 13:49

Dobrý den,

cena matrace Energy v atypickém rozměru 80 x 165 cm je 2520,-Kč. Doba dodání je 20 pracovních dnů.

S pozdravem ProSpanek Team


Renata, 12. 2. 2013 19:47

Dobrý den,
chtěla bych se optat, zda tato matrace Energy je vhodná pro slečnu 50 kg, která trpí bolestmi zad (díky špatné matraci). Jaká by byla popřípadě vhodná?
Matrace se mi zamlouvá díky recenzi, dvou typů tuhosti i přijatelné ceně.
Při čtení dotazů jsem narazila na jeden o ceně atypu. Ptají se na rozměr 85/190. Odpověď byla přibližně 2 500. Po zadání atyp. rozměrů v tabulce 85/185 (téměř podobný rozměr) naskakuje 3002. Je opravdu rozdíl 500 Kč?
Děkuji


17. 2. 2013 09:41

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že slečna trpí bolestmi zad, doporučili bychom Vám matraci z líné pěny, která se při kontaktu s tělesným teplem pružně přizpůsobuje anatomii těla. Z naší nabídky matrací, která mají také dvě tuhosti Vám můžeme doporučit:


Cena matrace se u každého atypického rozměru liší. Rozdíl tak může být i 500,-Kč.

S pozdravem ProSpanek Team


Helena, 9. 2. 2013 15:37

Dobrý den! Děláte teké tuto matraci ve velikosti 190x80.Děkuji Helena


15. 2. 2013 18:10

Hezký den,

matraci Energy lze zakoupit v atypickém rozměru 80 x 190 cm. Cena matrace v daném rozměru je 2902,-Kč.

S pozdravem ProSpanek Team


Alena Andršová, 24. 1. 2013 14:43

Dobrý den, prosím které typy matrací jsou vhodné na postel s pevnou dřevěnou (dřevotřísk.?) deskou bez otvorů ? studená pěna? taštičkové?
Doporučte konkrétní modely:
Díky.


25. 1. 2013 11:13

Dobrý den,

na pevnou desku bychom Vám doporučili uložit matraci s taštičkovou pružinou nebo matraci ze studené pěny. Matraci ze studené pěny bychom Vám doporučili občas vyjmout z postele, aby se provětrala.
Z naší nabídky Vám můžeme doporučit:

S pozdravem ProSpanek Team


Zuzana, 14. 1. 2013 08:42

Dobrý den, prosím Vás doporučili byste tuto (či jinou v podobné cenové relaci) matraci pro větší děti (dívky) - 11 a 13 let, váha 37 a 50 kg, kdy starší dcera má skoliozu? Děkuji. Prosím, je-li to možné, o odpověď obratem.


15. 1. 2013 11:32

Dobrý den,

matrace Energy je vhodná pro dívky ve věku 11 a 13 let. Odpovídá tuhostí a neobsahuje anatomickéhé zóny.

S pozdravem ProSpanek Team


Tirďa, 30. 12. 2012 17:22

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat - píšete, že výška jádra je 13cm a výška matrace 15cm... znamená to, že zbývající 2cm, co tvoří rozdíl, je potah matrace? Chápu to dobře? A pokud ano, tak bych se chtěl zepat, je možné objednat pouze jádro, bez potahu?
Předem děkuji za odpověď.


1. 1. 2013 10:07

Dobrý den,

celková výška matrace je 15 cm, z toho 2 cm tvoří potah matrace. Matrace je dodávána včetně snímatelného, pratelného potahu.

S pozdravem ProSpanek Team


Kamenická, 4. 12. 2012 11:11

Dobrý den, vybírám matraci 140x200 pro mě a partnera a nemůžu se rozhodnou mezi Energy, Mind, Maxi a Gemini. Popřípadě jestli mi doporučíte jinou do cca 6 000 Kč. Vážím 65 kg, partner 76 kg.

Děkuji.


4. 12. 2012 19:50

Dobrý den,

doporučili bychom Vám matraci z líné pěny, která má výborné ortopedické vlastnosti, dokáže se přizpůsobit anatomii těla a zlepšuje tak celkově kvalitu spánku.
Z naší nabídky Vám můžeme doporučit matraci Mind nebo Fanny.

S pozdravem ProSpanek Team


Zdvořáčková, 28. 11. 2012 19:40

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaká matrace by byla nejvhodnější pro mou 16ti letou dceru.


ProSpanek, 29. 11. 2012 10:12

Hezký den,
pro dceru bychom Vám doporučovali zvolit matraci ze studené pěny, vyšší tuhosti, zonovanou, se snímatelným potahem.
z naší nabídky Vám můlžem doporučit tyto matrace:

S pozdravem ProSpanek Team


Hana Svěcená, 29. 10. 2012 13:56

Dobrý den,chci se Vás zeptat na sendvičovou matraci,ze studené pěny,jestli má výšku 20cm.Děkuji za informaci Svěcená Hana


2. 11. 2012 15:33

Dobrý den,

výška matrace Energy je 15 cm.

S pozdravem ProSpanek Team


Pechancová, 29. 10. 2012 11:09

Dobrý den, kolik má prosím tato matrace kg/m3? Děkuji


2. 11. 2012 15:30

Dobrý den,

přesnou hodnotu od výrobce uvedenou nemáme. Hustota studené pěny je od 28kg/m3.

S pozdravem ProSpanek Team


jiří Šeda, 11. 10. 2012 21:44

Dobrý den,

můžete mi prosím objasnit rozdíl mezi Wanessa a Laura? Líbí se mi i ta Energy, alea mezi W a L nevidím rozdíl - snad jen v potahu?.Potřebuji pro 3leté dítě v rozměru 100x200.
Díky


12. 10. 2012 08:50

Dobrý den,

všechny tyto tři matrace Vám  můžeme pro dítě doporučit. Rozdíl mezi matrací Wanessa a Laura je ve složení pěny a potahu.

S pozdravem ProSpanek Team


Pavel Pěchota, 9. 10. 2012 17:06

Dobrý den,

chtěli bychom si u vás zakoupit matraci (například Energy) do manželské postele (cca 180x200cm). Je možné u Vás objednat dvě jádra o rozměrech 90x200cm a vložit je do jednoho potahu 180x200 cm (aby bylo možné jednu mít otočenou na tvrdost 3 a druhou 4 a zárověň se nerozjížděly)? Doporučujete tento postup?

Děkuji


11. 10. 2012 13:33

Dobrý den,

matrace dodáváme, každou ve svém potahu. Nelze si zakoupit zvlášť jádra a potah.

S pozdravem

ProSpanek Team


Jana Scheithauerová, 19. 9. 2012 13:28

Dobrý den,
zaujaly mne vaše ceny. Sháním atypickou matraci na velkou postel do dětských pokojů. Dcery 5 let a 2 roky. Matrace bude uložena na perforované desce s otvory kvůli vzdušnosti. Požadavek na tloušťku matrace je min.15 cm. Rozměry desek pro uložení matrací jsou 148x200 cm a 117x185 cm. Již počítáte s tím, že ještě nejaký cm zabere potah a tak mohu při objednávce napsat tyto míry desky?Jakou byste mi doporučili?


19. 9. 2012 14:40

Dobrý den,

matraci Energy Vám pro děti můžeme doporučit. Matrace je ze studené pěny, opatřena snímatelným potahem a neobsahuje anatomické zóny.
Celková výška matrace je 15 cm.
Jestliže jsou rozměry pro uložení matrací 148 x 200 cm a 117 x 185 cm, doporučili bychom Vám zakoupit matrace téhož rozměru.
Cena matrace v rozměru 148 x 200 cm je 4914,-Kč/ks.
Cena matrace v rozměru 117 x 185 cm je 3593,-Kč/ks.

S pozdravem

ProSpanek Team


Katka, 9. 8. 2012 09:31

Dobrý den, chci se zeptat, jak jsou jednotlivé desky spojeny. Lepením?


ProSpanek, 9. 8. 2012 09:48

Hezký den,
jednotlivé vrstvy matrace jsou slepené testovaným zdraví nezávadným vodouředitelným lepidlem.

S pozdravem ProSpanek Team


Pavel, 6. 7. 2012 21:29

Dobrý den mam zájem o matrace Energy rozměr 160x200cm -2kusy a chtěl bych vědět dodací lhůtu.Díky za info Pavel Domažlice


10. 7. 2012 08:47

Dobrý den,

matraci Energy v rozměru 160 x 200 cm dodáváme do 15 - 20 pracovních dnů, jelikož se jedná o rozměr, který standardně nedržíme skladem.

S pozdravem

ProSpanek Team


Martina, 15. 6. 2012 09:07

Dobrý den, ráda bych 3leté dceři objednala matraci Energy o rozměru 100x200cm, jen se chci zeptat jestli může býl položena na laťkový rošt. Díky Martina


15. 6. 2012 10:47

Dobrý den,

matraci Energy může uložit na laťkový rošt.

S pozdravem

ProSpanek Team


Michal, 18. 5. 2012 10:10

Dobrý den,
mám zájem o matraci Energy s rozměrem 120 x 200 cm, setkal jsem se s matrací tohoto rozměru a nebyl jsem spokojený, protože byla slepená dohromady ze 2 matrací o rozměrech 60 x 200 cm, jaký je postup u Vaší výroby? Děkuju za odpověď.

Michal.


18. 5. 2012 11:02

Dobrý den,

matrace v rozměru 120 x 200 cm je zhotovena z jednoho kusu pěny. Matrace Energy nabízí rozdílnou tuhost ložných ploch. Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní studené pěny, která zamezuje výskytu plísní a bakterií.

S pozdravem

ProSpanek Team


Klímek Pavel, 3. 5. 2012 08:29

Dpobrý den, chtěl by si od Vás koupit matraci ENERGY-sendvičová matrace se studené pěny 1x.


3. 5. 2012 13:20

Dobrý den,

pokud máte o matraci zájem,objednávku prosím zadejte do košíku na našem e-shopu.

S pozdravem

ProSpanek Team


luci, 17. 4. 2012 22:15

Prosím můžete mi popsat povrch obalu na tuto matraci? Je hladký nebo plstnatý? Prostě jaký je na omak. A srovnání s obalem matrace Wanessa? Také srovnání jejich životnosti.
Díky moc.


18. 4. 2012 14:44

Dobrý den,

potah matrace Wanessa na rozdíl od potahu matrace Energy je více ,,umělý''. To znamená, že omezuje vsakování tekutin. Potah matrace Wanessa a Energy je hladký. Matrace Wanessa má potah se vzorem květu a matrace Energy má potah s drobnými čárkami.

S pozdravem

ProSpanek


Jakub, 22. 3. 2012 11:49

Dobrý den,
mám zájem o Vaše nabízené matrace ZONE v rozměrech 120 x 200 cm a ENERGY 90 x 200 cm. Jak byste mě zaslali zboží, když matraci Energy máte skladem a na matraci Zone by dodací lhůta byla 20 dní? Jak by se platilo - neplatilo poštovné? Děkuju za odpověď.

S pozdravem,

Jakub.


22. 3. 2012 15:16

Dobrý den,

matrace Vám můžeme zaslat dohromady do 20 pracovních dní. Doprava by v tomto případě byla zdarma. Pokud budete chtít matrace zaslat zvlášť, doprava se bude platit u každé matrace.

S pozdarvem

ProSpanek Team


PJ., 10. 3. 2012 21:22

Dobrý den,
je, prosím, tato matrace (ENERGY 200x90) dodávána vakuově balená, nebo v plné velikosti a vztahuje se na ni doprava zdarma?
Děkuji


ProSpanek, 12. 3. 2012 07:43

Hezký den,
matrace Energy není vakuově balená, je dodávaná v plné velikosti. Doprava zdarma se na tuto matraci vztahuje pouze v případě, že cena celkového nákupu bude vyšší jak 3 000,- Kč.
S pozdravem ProSpanek Team


Radek, 21. 2. 2012 18:18

Dobrý den,

kolik by stála tato matrace v rozměru 150x200cm?

Děkuji, Radek


22. 2. 2012 13:35

Dobrý den,

cena za matraci Revital v rozměrech 150 x 200 cm je 4 114,-Kč.

S pozdravem

ProSpanek Team


Figar, 17. 2. 2012 20:37

Dobrý den, měl bych zájem o matraci ENERGY v rozměru 120x200cm. Bylo by možné ji u Vás zakoupit bez potahu? Děkuji za odpověď.


ProSpanek, 5. 3. 2012 15:28

Hezký den,
matraci Energy v rozměru 120 x 200 cm je u nás možné bez potahu zakoupit. Její cena by byla 2570,- Kč vč. DPH.
S pozdravem ProSpanek Team


Martina Ginzelova, 24. 1. 2012 23:50

Dobrý den,
měla bych zájem o matraci ENERGY pro syna -9 let. Můžete mi poradit, zda je vhodná, popř. která jiná v této cenové relaci? Je možný objednat rozměr 85 x 190 cm? Prosím o sdělení ceny.
Děkuji M. Ginzelová


ProSpanek, 25. 1. 2012 15:49

Hezký den,
pro syna bychom Vám doporučovali zvolit matraci ze studené pěny, tuhosti 3 - 4, nezónovanou, nejlépe se snímatelným potahem.
Matrace Energy tyto podmínky splňuje, je tedy pro syna vhodná.
V rozměru 85 x 190 cm matraci objednat lze, její cena je 2 519,- Kč.
S pozdravem ProSpanek Team


Zdeněk Rolčík, 28. 11. 2011 08:39

Vážení dodavatelé. Dne 25.11. jsem si u vás objednal 2 ks. matrace ENERGY.
Žádám o sdělení, zda bude tato objednávka realisována. Současně žádám
o dodání do 20.12. neboť se jedná o vánoční dárek. Předem děkuji za sdělení termínu dodávky. Rolčík Z.


ProSpanek, 28. 11. 2011 09:33

Hezký den,
vaše objednávka je samozřejmě vyřizována. Vzhledem k tomu, že Vámi objednané matrace nejsou skladem, bude třeba je objednat u výrobce. Dodány Vám budou v 50/51. týdnu.

S pozdravem ProSpanek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Ivana Foltýnová, 6. 4. 2013

Zboží skladem

Český výrobek

Pro 539 lidí z 1017 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

David Kopecký, 14. 2. 2014

Veliká spokojenost

odbornost poradenství

dobré ceny

jednání se zákazníkem

informovanost o průběhu objednávky

dodací doba kratší než původně deklarovaná

Pro 538 lidí z 1014 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Andrea Potužníková, 3. 2. 2014

Za super cenu skvělá madrace

Pro 536 lidí z 1055 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Marcela Kubínková, 23. 6. 2013

100% spokojenost

Pro 535 lidí z 1001 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jiřina Vaculová, 15. 3. 2013

Pro - zaručila nám kvalitní spánek, jsme spokojeni. Můžu doporučit každému, kdo má problémy s bolestí zad.

Pro 520 lidí z 1026 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Eva Moravcová, 18. 4. 2013

Jsem zatím spokojená, dobře se mi na této matraci leží.

Pro 503 lidí z 1027 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Markéta Štěpánková, 10. 3. 2014

Doporučuji výrobek.

Jako výhodu vidím, že se jedná o český výrobek. Podporuji české výrobce a toto hledisko u mne výběr ovlivňuje.

Další velkou výhodou jsou dvě tuhosti matrace, kde každý zvolí stranu dle preferencí. Je velmi lehká. Velmi snadno s ní manipuluje i žena. Výnos do patra či vyzvednutí na patrovou postel nebyl žádný problém. Doporučuji.

Platba za dopravné, i když levnější matrace v obchodě mají dopravu zdarma. Tato skutečnost mne od nákupu několikrát odradila.

Pro 501 lidí z 942 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Alena Potůčková, 5. 8. 2013

Shrnutí Je příliš krátka doba používání na hodnocení výrobku.

Pro Matraci jsem pořídíla pro syna. Vvzhleden k tomu, že byl na táboře, spal na ní pouze 2 noci .Je velmi spokojený, říká, že ho matrace ráno nechce pustit z postele.

Proti

Pro 499 lidí z 934 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jiří Pšenička, 11. 7. 2014

pro děti díky bezzónovému řešení řekl bych ideální

Pro dceru skvělá matrace, dobře se na ní spí. Je to kvalitní matrace, přišla ve dvojitém balení, takže skvěle ochráněná při transportu.

zatím o žádných nevím, na to je brzo

Pro 497 lidí z 954 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Martina Křížová, 23. 4. 2013

i když nebyla matrace skladem ,termín dodání nebyl tak dlouhý, produkt ještě nebyl vyzkoušen

dobrá cena,dodání na adresu, nestandartní velikost matrace v nabídce

zboží nebylo skladem

Pro 495 lidí z 953 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Klára Motyčková, 2. 8. 2013

Matraci bych vřele doporučila, hlavně pro děti, které potřebují mít tvrdou matraci a žádné anatomické zóny. Také obchod hodnotím na jedničku. Velmi rychlá dodávka i komunikace, i přehlednost e-shopu. Určitě zde budu nakupovat i příště.

Matraci jsem kupovala do dětského pokoje pro 2 letou dceru. Je tužší, takže pro dítě optimální. Také potah se dá celý rozepnout, což je pro snadnou manipulaci a praní optimální. Také cena matrace je vyhovující.

Nepoznala jsem, která strana je tuhost 3 a která 4. Po vyzkoušení mi obě strany připadly stejně tvrdé.

Pro 490 lidí z 983 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Lenka Švanová, 28. 12. 2012

Pro 486 lidí z 978 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Eva , 3. 10. 2013

rychlá dodávka, matrace odpovídá očekávání, jak se na ní spí se ukáže časem, zatím spokojenost

Pro 483 lidí z 924 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Ivana B., 9. 4. 2013

Matrace je malinko tvrdší než jsem očekávala, vzhledem k tomu, že jsme je pořizovali pro děti, ale leží se na nich dobře, takže hodnotím kladně.

Pro 483 lidí z 960 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Pavlína Stojaspalová, 17. 7. 2014

Po týdnu spánku na matraci ENERGY jsem s ní velmi spokojená

Pro 482 lidí z 942 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Veronika Tomanová, 1. 2. 2013

Doporučuji koupit

Zatím jsme spokojeni, příjemná, dobře se na ni leží.

Pro 477 lidí z 931 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Katarina Chaloupecká, 22. 2. 2014

zatím jsem spokojená

rychlé jednání, dostatek informací, dobrá komunikace

poplatek za platbu v hotovosti při osobním vyzvednutí 30 Kč - směšné

Pro 464 lidí z 940 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Ing. Blanka Kopalová Martincová, 8. 8. 2013

Celkově jsem spokojena s obchodem, matrace měla dodací lhůtu 20 dní, ale za 14 dnů jsme ji měli doma. Super komunikace s obchodem i s dopravcem.

Matrace je příjemně tvrdá, hned při prvním ležení jsme cítili, jak naše záda relaxují. Konečně se vyspíme pořádně..

Pro 459 lidí z 937 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Olga Rychvalská, 10. 10. 2014

Veliká spokojenost,určitě doporučuji !!!

Zatím jediný e-shop, který nabízí matrace pro děti, tedy bezzónovou matraci.Bohužel jinde jsem tuto nabídku nenašla.Orientace v nabídkách srozumitelná, rychlá. Dcerka 4,5 roku a syn 3 roky spinkají celou noc, ráno je nemůžu probudit....

Pro 454 lidí z 917 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Petr Mašlaň, 22. 3. 2014

S Vašimi službami i s matrací jsem velmi spokojen.

Pro 449 lidí z 938 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jakub Horňák, 8. 7. 2014

Tento obchod bych doporučil, díky jeho službám a pohodlným matracím.

Matrace je opravdu taková jakou jsem si představoval je pohodlná a příjemná pro spaní. Další klad je, že matrace byla dodána obratem.

Nemohu nic vytknout

Pro 441 lidí z 956 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Ivana Ryvolova, 5. 6. 2014

Pro 437 lidí z 918 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Irena Syslová, 6. 5. 2013

Výborná,předčila naše očekávání.

Pro 435 lidí z 974 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Petr Kuboš, 10. 3. 2015

Všechno v pořádku, rychlé doručení, bez problémů. Matrace za ty peníze perfektní.

Pro 169 lidí z 295 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Kateřina Kulašová, 20. 1. 2015

byla nám prodejcem doporučena pro 13-ti letého syna, ten je maximálně spokojený

tvrdší, přitom pohodlná

přikláním se k názoru, že dopravné je skutečně drahé. Kdyby bylo zdarma, koupila bych, o těch 300 Kč, dražší matraci.

Pro 136 lidí z 280 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Kateřina Ciprysová, 16. 3. 2015

Matrace vypadá moc dobře. Na ležení je velice příjemná. Je pro dceru, takže na ní spí ona a ta je velice spokojená.

Rychlé dodání. Jeden den jsem objednala, druhý den matrace dorazila.

Pro 131 lidí z 266 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Edita Juhaňáková, 4. 5. 2015

Vse ok

Rychlost

Nic

Pro 111 lidí z 291 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Olga Rybenská, 12. 6. 2015

Naprostá spokojenost.

Pro 99 lidí z 163 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jiří, 10. 5. 2015

Za ty peníze dobrá matrace.

Pro 96 lidí z 179 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jiří, 10. 5. 2015

Za ty peníze dobrá matrace.

Pro 81 lidí z 167 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Martina Hacklová, 8. 6. 2015

Ochota personálu při výběru matrace (přes email). Rychlá komunikace. Dobrá informovanost o objednávce a následném doručení.

vstřícnost,ochota,informovanost

Pro 72 lidí z 150 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Světlana, 6. 6. 2015

matraci jsem kupovala na doporučení pro 10letou dceru. Spí jako miminko:-)

Pro 57 lidí z 144 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jitka Jarmarová, 27. 6. 2016

Doporučuji

Pro 41 lidí z 44 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Barbora Brázdová, 28. 7. 2015

super

Pro 15 lidí z 26 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Lukáš D., 17. 2. 2016

Rozměr na zakázku byl dodržen (pro dětskou postýlku. Zdá se dobrá, malý si zvykl dobře. Nezapáchala. Bylo by dobré dodat, kde lze ověřit certifikát Oeko-tex.

Potah se dobře snímá navléká.

Myslel jsem, že bude ještě tvrdší, ale ok.

Pro 14 lidí z 23 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Blanka Hnízdilová, 30. 9. 2015

Spokojenost

Výborná komunikace

Přehledné webové stránky s podrobnými informacemi

Dlouhá doba dodání

Pro 12 lidí z 21 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jitka Čiperová, 17. 2. 2016

Matrace splnila moje ocekavani, objednala jsem ji pro dceru a zatim spokojenost. S firmou jsem velmi spokojena, matrace byla vyrobena na miru v atypickem rozmeru, dodavka dle dohody. Doporucuji

Pro 11 lidí z 20 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Monika Zajícová, 29. 2. 2016

Matrace byla pro syna (2,5roku) při přechodu do velké postele. Spí klidně, nezaznamenala jsem žádnou stížnost tudíš spokojenost. I já jsem spokojená když vedle něj ležím a čtu pohádky :-)

příjemný potah

pratelny potah

tvrdost akorát

vystouplé masažní body nejsou skoro cítit (jen decentně) tudíš pro syna skvělé...

musela jsem zkoumat která strana je tvrdší, škoda,že není nějaký štítek....

Pro 10 lidí z 19 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Michaela Šírlová, 26. 11. 2015

Matrace je vyborná, kupujeme již podruhé. Vybrali jsme je pro děti (spí na ní od dvou let) a volba to byla dobrá. Matrace je kvalitní, stejně tak i potah.

kvalitní tužší matrace

Nic

Pro 10 lidí z 16 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jan Klváček, 31. 8. 2015

produkt splňuje očekávání

Pro 10 lidí z 21 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Barbora Brázdová, 28. 7. 2015

super

Pro 10 lidí z 25 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Ivana Alturbanová, 20. 7. 2015

Velká spokojenost

Super matrace

O žádných zatím nevím

Pro 8 lidí z 16 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Sandra Holá, 26. 12. 2015

matrace splnila očekávání z pohledu cena výkon

dvě tvrdosti

dobrá cena

první dva dny byl cítit syntetický zápach, který zmizel

Pro 7 lidí z 14 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Lucie Stárková, 7. 3. 2016

matrace příjemná,pohodlná.Dětem se na ní leží dobře,akorát nevím,která strana je měkčí a která tvrdší,připadají mi obě stejný.

od prostřední části se trošku odlepuje vrchní(spodní)část matrace

Pro 6 lidí z 11 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Tomáš Koláček, 6. 2. 2017

Na matraci se spi opravdu velmi dobre. Je citit, ze matraxe dava velmi dobrou oporu pateri, diky cemuz je lezemi na ni opravdu pohodlne a prijemne.

Prijemna tuhost, podpora patere, pratelny potah

Neni balena nijak slozena pro snazsi dopravu

Pro 3 lidí z 5 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Petr Brunclík, 18. 10. 2016

Vse splnilo ocekavani

Pro 3 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Renata Dostalová, 7. 8. 2016

Matraci jsme kupovali pro 3 roky stareho syna a nestezuje si. Spi na ni jak dudek a rad se v posteli vali i behem dne. Mne prijde matrace take pohodlna,kdyz si na ni lehnu,vubec se mi nechce vstavat.:-) Za mne doporucuji!

Pro 3 lidí z 73 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Karolína Perničková, 17. 5. 2016

jsme spokojení

nejsou těžké, snadná manipulace

Pro 3 lidí z 5 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Ivana Procházková, 27. 2. 2017

Výborná matrace...

Konečně se vyspím :-)

Pro 2 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Martina Češková, 1. 1. 2017

Super matrace pro deti.

Pro 2 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Hana Řeháková, 22. 10. 2016

Velmi dobrá matrace, dobře se na ní spí. Akorát se místy od sebe odlepují části matrace, tak snad se neodlepí ještě více. Mohly by být označeny strany matrace dle tvrdosti.

Pro 2 lidí z 5 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Markéta Beranová, 16. 9. 2016

dobrý

Pro 2 lidí z 47 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

JfK, 7. 8. 2016

odpovídá ceně

Pro 2 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jana Gajdošová, 26. 6. 2016

Matrace působí kvalitně a je dostatečně pevná. Byla dodržena objednací doba 21 dní na atypický rozměr matrace.

Možnost potah rozepnout zipem na 2 kusy a vyprat každý zvlášť - ideální pro menší pračky.

Možnost prát na 60st.

Každá strana s jinou tuhostí.

Zatím jsem nenašla, matraci má dítě asi 14 dní.

Pro 2 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Jiří Mejta, 30. 5. 2017

Vyborny

Matrace vhodna pro dite

Mozbost volby tuhosti matrace (2 strany)

Strany matrace nejsou oznacene

Pro 1 lidí z 3 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE