Matrace Elvíra - partnerská zónová matrace

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (měkká)
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 110 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Potah Relaxtic = prodyšná, velmi vzdušná látka, přijemná na dotek. duté vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Klinmam

Popis

Sendvičová partnerská matrace střední tuhosti, která obsahuje 5 anatomických zón na obou stranách. Matrace je zhotovená z vysoce vzdušného jádra, které má antialergenní vlastnosti.

Potah Relaxtic je prodyšný a prošívaný klimatizační vrstvou dutého vlákna (zajišťuje cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti). Prošívaný potah je pratelný na 60°C a snímatelný na dvě samostatné části (snadná manipulace, ulehčí domácí praní).

Uvedené ceny matrací se vztahují na standardní rozměr 90 x 200 cm. U jiných rozměrů se mohou lišit. Akce platí do vyprodání zásob.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Hana Čtveráková, 14. 10. 2014 12:45

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li u matrace Elvíra je možný rozměr 85x185, kolik by matrace stála a jaký by byl termín dodání.
Děkuji za odpověď.
H.Čtveráková


20. 10. 2014 11:39

Dobrý den,matraci Elvíru je možné zakoupit v rozměru 85 x 185 cm za cenu 4605,-Kč.Doba dodání je 15 - 20 pracovních dnů.S pozdravem ProSpanek Team


Hruda Miloš, 11. 9. 2014 11:48

potřebuji Današkové povlečení rozměru 220x90 a polštář na dvě postele v zelené nebo zelenkavé barvě nebo i s ornamentem v téže barvě. Prostěradla o rozměru lůžka 160x200cm na matraci cca 15cm vysokou
prosím o sdělení variantních nabídek a upřednostňuji rychlost dodání
děkuji Hruda M.


16. 9. 2014 12:22

Dobrý den,

v nabídce damaškové povlečení v rozměru 90 x 220 cm bohužel nemáme. Naší nabídku prostěradel naleznete na http://www.prospanek.cz/povleceni/prosteradla. Doba dodání je 10 pracovních dnů.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Miloš, 11. 9. 2014 11:42

potřebuji matraci rozměru 200x160cm výšky do 15cm
ze studené pěny tvrdosti 3-4 s dovozem do Braníka
udejte cenu a variantní možnosti
děkuji Hruda 602649009


16. 9. 2014 12:18

Dobrý den,

z naší nabídky matrací ze studené pěny s výškou do 15 cm vám mohu doporučit následující:

Doprava je při nákupu nad 3500,-Kč po celé ČR zdarma.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.