Lux Estate Plush - luxusní pružinová matrace

Pokračovat v nákupu
Zobrazit varianty
a ceny
...nebo si produkt vyzkoušejte přímo na prodejně
Zobrazit prodejny

Technické parametry

Materiál Speciální titanová pružina IntelliCoil má jedinečný design pružiny v pružině. Poskytuje pohodlí a zároveň podporu těla hluboko v matraci, díky tomu snižuje potřebu otáčení se. pružiny
Výška matrace 45 cm
Potah PrimaCool potah (plněný hedvábím a kašmírem)

Náš exkluzivní potah v sobě skrývá přirozeně prodyšné hedvábí a 5 centimetrů gelové pěny obetkané vlněnými vlákny naplněnými chladícím materiálem OUTLAST.
hedvábí
Doplňková úprava potahu PrimaVent™ ventilační systém
Ruční prošití

Stylové pevné mosazné průduchy jsou navrženy tak, aby podporovaly prodyšnost a umožnily větší proudění vzduchu pro ještě klidnější spánek.

Speciální italské chomáče jsou všity dovnitř, skrz celou matraci, aby všechny její vrstvy držely pevně pohromadě. Ruční všívání brání postupnému posouvání vrstev a vytváří jedinečný déle trvající pocit.
ventilační systém
Záruka 10 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Výrobce

Stearns & Foster

Popis

Luxus, který nelze s ničím srovnat. Lux Estate Plush poskytuje nejlepší možný zážitek ze spánku.

Vytříbené detaily a bezkonkurenční komfort najdete v každé vrstvě Lux Estate Plush. Od pokrývky z hedvábí a kašmíru přes ruční prošití až po podložku z bavlny a vlny. Každý detail a každý šev přináší pohodlí, o kterém se Vám nesnilo. Zážitek z Lux Estate Plush je zkrátka nepřekonatelný. Dokonalý design je základem nejlepší matrace, jakou nabízíme.

Každá matrace Lux Estate Plush poskytuje ten největší komfort a pohodlí díky podložce z bavlny a vlny. Abychom vytvořili hluboce pružící vrstvu umístěnou těsně nad pružinami uvnitř postele, používáme unikátní kombinaci premiové americké bavlny a novozélandské vlny, která zajišťuje vynikající pohodlí a izolaci.

Naše pružiny z titanové slitiny IntelliCoil se speciálním designem pružiny v pružině jsou umístěné pod touto podložkou. Vytvarují se přesně podle Vašeho těla a zajištují nezbytnou podporu v hloubi matrace. Nerušený spánek zajišťuje také náš ventilační systém PrimaVent, který odvádí přebytečné teplo a zvyšuje prodyšnost i proudění vzduchu.

Dokonalost Lux Estate Plush doplňuje pečlivé ruční prošití. K tomuto složitému závěrečnému procesu je třeba dvou zručných řemeslníků, kteří opatrně upevňují všechny vrstvy k sobě. Výsledkem je lépe reagující matrace s delší životností a samozřejmě nejlepší možný regenerační spánek.

PrimaCore komfortní vrstva
Vrstva pro ještě větší pohodlí pomáhá vytvářet jednotný dojem z celé matrace a udržovat pocit jako by Vaše postel byla stále nová, rok co rok.

StabiLux systém zpevnění hran matrace
Pěna s vysokou hustotou vytváří pevné a přesto pohodlné sezení i spaní na krajích Vaší postele. Poskytuje trvalou podporu sahající až k okrajům matrace.


Doba dodání

Varianty expedované do 3 pracovních dnů:
žádné
Ostatní varianty:
do 40 pracovních dnů

Varianty výrobku

matrace 140x200 159 990 Kč
na objednávku

Dodání do 40 pracovních dnů

ks
matrace 160x200 169 990 Kč
na objednávku

Dodání do 40 pracovních dnů

ks
matrace 180x200 179 990 Kč
na objednávku

Dodání do 40 pracovních dnů

ks
Celkem

Doprava od 1 000 Kč
Garance 100% spokojenosti Garance 100% spokojenosti
Záruka nejnižší ceny Záruka nejnižší ceny

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Viktor Blažený, 3. 2. 2016

Báječná,mohu doporučit. Koupil jsem je celé rodině a jednu mám i na chatě...

Pro 12 lidí z 22 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE