Linda - zónová matrace ze studené pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 30 °C
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 18 cm
Potah polyester
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 10 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

ProSpánek

Popis

Ortopedická matrace s vysokým hygienickým standardem, která umožňuje extrémní polohování. Zvýšená pórovitost jádra napomáhá odvětrávání vlhkosti. Zdravé spaní a příjemnou relaxaci na této matraci umocňuje potah omezující výskyt plísní a bakterií.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Hana Papírníková, 14. 12. 2014 13:24

Dobrý den, mám zájem o koupi matrace a nemůžu se rozhodnout mezi matrací Linda a Lord. Už jsem u vás koupila matraci Fenix, se kterou jsem spokojená, ale manželovi se zdá měkká. Můžete mi prosím napsat, zda je Linda tvrdší než Fenix a nebo je lepší koupit Lord, který má i tvrdost 4.
Děkuji Hana Papírníková


ProSpanek, 15. 12. 2014 20:59

Dobrý den,

manželovi bude jistě vyhovovat matrace Lord, která je tužší (má tuhost č. 4).

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Barbora Svatošová, 17. 11. 2013 10:49

Dobrý den,
mám dotaz k této matraci, v popisu je uvedeno, že může být matrace i na podlaze (pevné desce), mne však zajímá zda to může být takto řešeno i dlouhodobě a jak případně nejlépe o matraci pečovat, pokud už bychom ji měli na samotné podlaze? Dále mne zajímá, zda se záruka vztahuje i na proležení matrace?
Děkuji za zodpovězení mých otázek,
Svatošová


21. 11. 2013 12:08

Dobrý den,

matraci je možné uložit na podlahu. Nejedná se však o vhodné uložení, jelikož nedochází k provzdušnění matrace a odvodu tepla a matrace nesplňuje svojí funkci. Může také dojít k dřívějšímu proležení matrace. V případě, že matrace bude uložena na podlaze, doporučili bychom Vám matraci často provětrávat. Záruka se vztahuje i na proležení matrace.

S pozdravem ProSpanek Team


Marta rybářová, 24. 5. 2013 15:36

Mám zájem o matraciLinda, zda se nechá zakoupit na měsíční splátky. Děkuji


28. 5. 2013 13:58

Dobrý den,

zboží lze zakoupit na splátky přes úvěr Home Credit, který si zvolíte jako platbu v košíku.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Barbora Svatošová, 15. 12. 2013

solidni komunikace s obchodem, jak online tak po netu. Vyrobek samotny jeste nemohu hodnotit na 100%, mame jej chvili, ale za tu chvili musim uznat, ze se na matraci spi bajecne, tak i doufam, ze tomu tak bude i nadale :)

Delsi dodaci lhuta matraci

Pro 458 lidí z 939 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE