Laura Light - matrace ze studené pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 110 kg
Snímatelný potah ano
Praní 30 °C
Výška matrace 16 cm
Výška jádra 14 cm
Potah 84 % polyester, 16 % viskóza polyester
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti (4) ze studené pěny bez zónování (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

ProSpánek

Popis

Jádro vykazuje vyšší pórovitost a tím lepší provzdušnění a odvětrávání vlhkosti. Potahová tkanina je snímatelná a pratelná, což zvyšuje hygienický komfort matrace.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Alena, 1. 3. 2015 20:24

Dobrý den, hledám matraci pro dítě do velké postele, doporučila byste mi tuto Laura Light nebo matraci Energy? Můžete mi sdělit výrobce matrace Energy? V recenzích je napsáno, že je od českého výrobce, ale nikde jsem to u ní nenašla uvedeno? Mají obě zdravotně nezávadné materiály vhodné pro malé děti? A poslední dotaz zda jsou vakuově balené? Děkuji za odpověď.


ProSpanek, 3. 3. 2015 10:43

Dobrý den,

vzhledem k volbě dvou tuhostí bych Vám doporučila matraci Energy, která má jednu stranu středně tuhou (č.3) a druhou stranu tužší (č.4). Výrobcem matrace Energy je Tropico. Obě matrace jsou zhotoveny z materiálu, který není zdravotně závadný a je vhodný pro děti. Matrace Energy není vakuově balená, matrace Laura Light ano.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Lucie M, 5. 7. 2014 14:18

Dobry den, jaky je prosim nejvetsi rozdil mezi touto matraci a matraci Wanessa? Dekuji.


8. 7. 2014 12:26

Dobrý den,

rozdíl je především ve složení potahu a výšce matrace. Matrace Laura Light má potah příjemnější na dotyk a je vysoká 16 cm. Matrace Wanessa je vysoká 14 cm.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Lucie, 7. 5. 2014 16:46

Dobrý den, zvažuji nákup této matrace pro děti (2,5 a 7 let). Je vhodná i pro alergiky? a jaká je hustota jádra studené pěny? příp. můžete sdělit výrobce? Děkuji.


9. 5. 2014 08:27

Dobrý den,

matrace Laura Light je vhodná pro alergiky. Hustota studené pěny je 28kg/m3. Matraci pro naši kolekci dodává italský výrobce PerDormire.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.