Kvatro - sendvičová matrace ze studené pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (velmi měkká)
2 (měkká)
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 18 cm
Potah duté vlákno
Doplňková úprava potahu Aloe vera 300 gr/m2, prošev: rouno 300 gr/m2 Aloe Vera
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 3 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti (4) ze studené pěny bez zónování (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

ProSpánek

Popis

Unikátní matrace Kvatro s doslova převratnou konstrukcí, která umožňuje vybrat si až z neuvěřitelných 4 tuhostí v jedné matraci. Stačí ji pouze otočit nebo obrátit. To z matrace Kvatro činí doslova matraci pro celou rodinu, kdy si každý jistě vybere, jaký pocit ležení mu vyhovuje nejvíce.

Díky absenci profilace a možnosti volby tuhosti je matrace vhodná i pro děti a dorost. Samozřejmostí je využití poznatků z oblastí ergonomie a zdravého spánku. Klínová konstrukce umožňuje také maximální provzdušnění a spánkový komfort a to při uložení na jakýkoliv podklad, včetně polohovacího roštu. Prodloužená 3-letá záruka je dokladem kvality použitých materiálů.

Třešinkou je designový klimatizovaný potah Aloe Vera prošitý vrstvou rouna z dutých vláken. Ten je pro maximální hygienu potahu snímatelný, dělitelný na dvě samostatné poloviny a pratelný na 60°C.

• Unikátní klínová konstrukce
• Vhodná pro všechny členy rodiny
• Prodloužená záruka 3 roky
• Potah: pratelný na 60°C, Aloe Vera


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Renáta Opitzová, 15. 6. 2014 10:24

Mohu na některé z prodejen vyzkoušet matraci Tau Hard a Tau Soft ? Děkuji.


16. 6. 2014 14:09

Dobrý den,

matraci Tau na žádné z našich prodejen vystavenou nemáme.


S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


anna muchova, 13. 6. 2014 14:13

dobrý den , měli bychom zájem o koupi matrace ,kvatro , ale chtěli bychom vědět jestli tahle matrace se skláda celá ze studené pěny nebo z čeho je víc složena a jakými lepidly je to lepeno děkuji za odpověd


13. 6. 2014 14:44

Dobrý den,

matrace je celá zhotovena ze studené pěny, která je slepena vodou ředitelným lepidlem.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.