Sleva pro členy Klubu Pevného Zdraví

Věděli jste, že člověk stráví téměř třetinu svého života v posteli...? Kvalitní spánek nebo odpočinek na pořádné matrací je tak nejsnazší cestou k udržení pevného zdraví těla i ducha! Klub Pevného Zdraví to ví a proto svým členům nabízí 10% slevu exklusivně v síti specializovaných prodejen pro zdravý spánek - ProSpánek.

Síť prodejen ProSpánek je pokračovatelem společnosti Centrum zdravého spánku a.s. s více než 20-ti letou tradicí a naším dlouhodobým cílem je umožnit zákazníkovi vybrat si s pomocí špičkově proškolených prodejců vše, co potřebují ke zdravému a velmi pohodlnému spaní v kterékoliv z našich prodejen v České republice.

  • Věříme, že Vám díky široké nabídce kvalitních produktů dokážeme zlepšit kvalitu spánku a života

  • Chceme, abyste se v našich prodejnách cítili jako doma - proto vytváříme nejen příjemné a útulné prostředí našich prodejen, ale dbáme také na vstřícný a osobní přístup prodejců – specialistů na zdravý spánek.

  • Víme, že matraci si člověk nekupuje každý den a na toto rozhodnutí je potřeba čas. Zákazník si proto může veškeré produkty v pohodlí prodejny vyzkoušet a při výběru si navíc příjemně odpočinout.

  • Naše služby ale nekončí jen u nákupu - postel nebo matraci zákazníkovi dovezeme až domů, rádi mu zajistíme i montáž a poskytneme mu samozřejmě kdykoliv i další poradenství.


Slevu 10% na celý nezlevněný sortiment v našich kamenných prodejnách ProSpánek získáte po předložení členské karty KPZ VZP ČR. Seznam prodejen najdete ZDE.