Klinmam Tencel - středně hřejivé lůžkoviny

Technické parametry

Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Potah 100% TENCEL - jemná lyocellová tkanina v saténovém provedení s antibakteriálními účinky.

vysoce savé přikrývky Klinmam z materiálu Lyocell Hebká tkanina v saténové úpravě je díky příměsi nanovláken z dřevité buničiny silná jako polyester a savá více než bavlna.
lyocelová tkanina
Plnění přikrývky Značková vlákna Fillwell®HCS s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, odolná vůči mikroorganismům.

ložní soupravy Klinmam s vysokým hygienickým standardem Vysoce kvalitní polyesterová vlákna vyznačující se dlouhodobými antimikrobiálními a proti-roztočovými vlastnostmi zajišťující vysokou hygienu celé ložní soupravy.
Vlákna Fillwell®
Plnění polštáře Směs jemných polyesterových „kuliček“ a speciálních polyuretanových tyčinek slouží k zajištění pružnosti, měkkosti a tvarové stálosti polštáře. 50% polyesterové kuličky, 50% polyuretanové tyčinky
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky

Doporučení

Lůžkovina je vhodná pro:
Muž
Žena
Dítě

Lůžkovina napomáhá předcházet:
Nadměrnému pocení v lůžku Konstrukce a materiál přikrývky rychle odvádí od těla vlhkost a po celou noc zabezpečují suché mikroklima v lůžku potřebné pro nerušený a klidný spánek.
Neklidnému spaní Vlastnosti přikrývky zajišťují vhodné mikroklima v lůžku potřebné pro klidný a nerušený spánek a eliminují tak během noci probouzení, převalování a otáčení.

Výrobce

Klinmam

Popis

Ložní souprava TENCEL je vhodná pro osoby se zvýšenou potivostí. Vytváří suché a zároveň teplé mikroklima v lůžku. Souprava je zhotovena z tkaniny TENCEL s nanovláknitou strukturou, která je jemná jako hedvábí, silná jako polyester a savá více než bavlna.

Požadujete přikrývku v jiném rozměru?

Přikrývky 200 x 200 cm včetně prodloužených rozměrů 200 x 220 cm nebo jakékoliv libovolné atypické rozměry přikrývek Vám rádi vyrobíme na základě poptávky.


Může Vás zajímat

Jak vybírat lůžkoviny?

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Ivona Fúziková, 10. 10. 2016

Mám ji já i manžel. Manžel se pod ní potí. Pokrývka pěkně přilne k tělu a je to velmi příjemné spaní. Obrovská chyby této pokrývky je klouzavý materiál. Každé ráno při ustýlání honím pokrývku v povlečení a nemůžu najít rohy. V podstatě musím každé ráno pokrývku znovu obléct do povlečení. Každé ráno znovu a znovu proklínám výrobce, jak mohl vymyslet takovou blbost a použít tak klouzavý materiál. Pouze velmi přájemné spaní vyváží otravnost raního ustýlání.

Pro 3 lidí z 5 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE