Klinmam Outlast - středně hřejivé lůžkoviny

Technické parametry

Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Potah Jemná a hustá perkálová tkanina ze 100% bavlny ošetřena termoregulačním materiálem Outlast®, vyvinutým původně pro astronauty NASA.

středně hřejivá přikrývka Klinmam s technologií Outlast Termoregulační materiál Outlast zajišťuje stabilní teplotu v lůžku po celou noc bez ohledu na změny teplot v ložnici. Přebytečné teplo absorbuje a vrací jej zpět, když okolní teplota klesá.
bavlna
Plnění přikrývky 3D dutá vlákna Fillwell® Dreamfil s velmi nízkou hmotností, vysokou plnící schopností a výbornou hřejivostí.

středně hřejivá přikrývka Klinmam s plněním Dreamfill Trojrozměrná dutá vlákna Ω zvyšující stupeň hřejivosti až o 35% oproti klasickému dutému vláknu při zachování nadýchanosti a nižší hmotnosti přikrývky.
Vlákna Fillwell® Dreamfil
Plnění polštáře Směs jemných polyesterových „kuliček“ a speciálních polyuretanových tyčinek slouží k zajištění pružnosti, měkkosti a tvarové stálosti polštáře. 50% polyesterové kuličky, 50% polyuretanové tyčinky
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky

Doporučení

Lůžkovina je vhodná pro:
Muž
Žena
Dítě

Lůžkovina napomáhá předcházet:
Problémům s termoregulací Ani zima, ani horko – zkrátka „tak akorát“. Termoregulační materiál Outlast s funkcí „klimatizace“ lůžka se dokáže perfektně vypořádat se změnami teplot v ložnici v průběhu noci.
Neklidnému spaní Vlastnosti přikrývky zajišťují vhodné mikroklima v lůžku potřebné pro klidný a nerušený spánek a eliminují tak během noci probouzení, převalování a otáčení.

Výrobce

Klinmam

Popis

Ložní souprava Klinmam OUTLAST vyniká výbornými termoregulačními vlastnostmi. Ani zima, ani horko - zkrátka ,,tak akorát''. Perfektně se vypořádá se změnami teplot v ložnici v průběhu noci. Nedoporučujeme však pro zimomřivé uživatele.

Požadujete přikrývku v jiném rozměru?

Přikrývky 200 x 200 cm včetně prodloužených rozměrů 200 x 220 cm nebo jakékoliv libovolné atypické rozměry přikrývek Vám rádi vyrobíme na základě poptávky.


Může Vás zajímat

Jak vybírat lůžkoviny?

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Josef Kubíček, 3. 1. 2018 12:56

Dostal jsem přikryvku a polštář v vánocum jsou opatřeny vlněným povlečením a přesto se potím. Bydlím v paneláku a v ložici je topení vypnoté. Děkuji za odpověď.


ProSpanek, 3. 1. 2018 14:28

Dobrý den, pane Kubíčku,

úplně z Vašeho dotazů nevím na co přesně chcete odpovědět.

Chyba určitě není v lůžkovinách, protože lůžkoviny Outlast vynikají hlavně výbornou termoregulací a přizpůsobují se změnám teplot v ložnici.

Spíše bych vyzkoušela vyměnit povlečení. K chladivým materiálům patří třeba saténové povlečení.

V případě nejasností mne opět kontaktujte na emailu info@prospanek.cz.

S přáním krásného dne.

Jana Štosková

zákaznický servis ProSpánek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Sona Fodorova, 29. 6. 2017

na to, aké sú veľké, sú veľmi ľahké a napriek tomu si držia tvar. Po týždni používania sa trochu zležali, ale s tým sme rátali a dokúpili si náhradné nápllne. Inak sme veľmi spokojný s výberom.

možnosť doplniť náplň

ľahký

drží tvar

mierne zležaný po týždni používania

Pro 1 lidí z 2 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE