Klinmam Outlast - dětské lůžkoviny

Technické parametry

Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Potah Jemná a hustá perkálová tkanina ze 100% bavlny ošetřena termoregulačním materiálem Outlast®, vyvinutým původně pro astronauty NASA.

středně hřejivá přikrývka Klinmam s technologií Outlast Termoregulační materiál Outlast zajišťuje stabilní teplotu v lůžku po celou noc bez ohledu na změny teplot v ložnici. Přebytečné teplo absorbuje a vrací jej zpět, když okolní teplota klesá.
bavlna
Plnění přikrývky 3D dutá vlákna Fillwell® Dreamfil s velmi nízkou hmotností, vysokou plnící schopností a výbornou hřejivostí.

středně hřejivá přikrývka Klinmam s plněním Dreamfill Trojrozměrná dutá vlákna Ω zvyšující stupeň hřejivosti až o 35% oproti klasickému dutému vláknu při zachování nadýchanosti a nižší hmotnosti přikrývky.
Vlákna Fillwell® Dreamfil
Plnění polštáře Směs jemných polyesterových „kuliček“ a speciálních polyuretanových tyčinek slouží k zajištění pružnosti, měkkosti a tvarové stálosti polštáře. 50% polyesterové kuličky, 50% polyuretanové tyčinky
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky

Doporučení

Lůžkovina je vhodná pro:
Dítě

Lůžkovina napomáhá předcházet:
Problémům s termoregulací Ani zima, ani horko – zkrátka „tak akorát“. Termoregulační materiál Outlast s funkcí „klimatizace“ lůžka se dokáže perfektně vypořádat se změnami teplot v ložnici v průběhu noci.
Neklidnému spaní Vlastnosti přikrývky zajišťují vhodné mikroklima v lůžku potřebné pro klidný a nerušený spánek a eliminují tak během noci probouzení, převalování a otáčení.

Výrobce

Klinmam

Popis

Ložní souprava Klinmam OUTLAST vyniká výbornými termoregulačními vlastnostmi. Díky jedinečnosti použitých materiálů udržuje souprava optimální teplotní klima v lůžku, nedochází k pocení. Je nevhodná pro zimomřivé uživatele.


Může Vás zajímat

Jak vybírat lůžkoviny?

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.