Klimagel SOFT - gelová zónová matrace

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál gel
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Výška matrace 26 cm
Potah Bamboo boa – potah obsahující jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje vzniku plísní. polyester
Doplňková úprava potahu Bambusové vlákno má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje vzniku plísní. bambusové vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Gelová matrace napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Díky unikátním vlastnostem materiálu jádra dochází během spánku k uvolnění a zmírnění bolestí bederní a krční páteře.
Bolestem kloubů Gelová matrace umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Ztuhnutí svalstva Ložná plocha gelových matrací stimuluje akupresurní body, které napomáhají uvolnit svalstvo během spánku.

Výrobce

Geltech

Popis

Luxusní sedmizónová matrace z kombinace studené pěny v kombinaci s gelovými segmenty v oblasti ramen a beder. Rozložení gelových výplní kopíruje křivky těla a díky unikátní vlastnosti materiálu geltech rozkládat tlak působí vyrovnávajícím účinkem, který má vliv především na uvolnění svalového napětí.

Sortiment gelových matrací najdete na našem partnerském eshopu v sekci matrace - gelové.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

jana, 22. 11. 2010 11:59

Dobrý den asi před třemi týdny jsme zakoupily gelové matrace klimagel.Bolí nás celé tělo nejvíce v oblasti lopatek i při spaní se stále převalujeme,ráno jsme nejen nevyspalí ale jako by nás celou noc někdo bušil do zad,přitom spíme i na ortopedickém polštáři.Jsme s toho neštastní protože nám nezáleželo na ceně matrace chtěli jsme kvalitu ale nějak to neklape a ted si nevíme rady.Prodejce nám objednal tužší HARD,ikdyž jsme si zkošeli na ně lehnout nejsme si jisti na co jsme vůbec lehali.Prosím o radu jestli je to o zvyku nebo je rovnou vyhodit z okna.Děkuji moc za radu s pozdravem Bačová


ProSpanek, 24. 11. 2010 12:02

Hezký den,

Vámi popisovaný problém s matrací vychází jednoznačně z výměny staré opotřebované matrace, která již neplnila svoji funkci, za matraci novou. Vaše tělo bylo zvyklé na starou proleželou matraci podle které bylo zformované. Nyní když ležíte na nové matraci, která správně podpírá Vaše tělo, záda se roznají do správné ortopedické polohy, což způsobuje bolest (např. pokud cvičíme, také nás po to bolí celé tělo). Doporučujeme vydržet, než si tělo na novou matraci zvykne může to trvat i 2 měsíce.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.