Karin - celomasivní postel

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál masiv
Nosnost na osobu 150 kg
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Výrobce

ProSpánek

Popis

Dřevo se právem stalo jedním z nejvyhledávanějších přírodních materiálů. S oblibou jej využívají všichni, kteří touží po teplém domově s identickým designem. Celomasiví postel Karin přinese také do vaší ložnice malý kousek přírody a dodá spánku a relaxaci nový rozměr.

Dub či buk?

Postel Karin můžete zakoupit ve variantě buk či dub a podle vašeho vkusu zvolit jednu z povrchových úprava dřeva. Lak, mořená a lakovaná povrchová úprava, která disponuje až 10 barevnými odstíny, včetně velmi oblíbené čisté přírodní barvy. Díky kvalitnímu laku získá postel trvalou ochranu před vnějšími vlivy a s pomocí běžné údržby za pomoci suchého nebo vlhkého hadříku docílíte trvale krásného vzhledu.

Směs oleje, který proniká do hloubky 1–2 mm dřeva, a vosku zůstávajícího na povrchu, kde vytváří hebký lesk. Tato kvalitní a ekologická povrchová úprava za pomoci osmo olejů zanechává rám dlouhodobě krásný a velmi jednoduchou údržbou vlhkým hadříkem zachováte posteli její dokonalý vzhled. Pro oživení povrchu můžete znovu aplikovat nátěr a jeho životnost prodloužit.

Pohodlné vstávání i ulehání

Na kterékoliv prodejně ProSpánek můžete se spánkovým odborníkem nejen postel Karin přizpůsobit vlastním představám, ale současně vybrat správný druh roštu a matrace. Stačí se zastavit, na chvíli si poležet a zjistit, jak se vám z postele vstává a co dalšího budete pro optimální spánek potřebovat.

Praktický úložný prostor

Úložného prostoru není doma nikdy dost. Z toho důvodu nabízíme postel Karin nejen s přední či boční zásuvkou, ale i s úložným prostorem v podobě boxu, který je přístupný z horní části postele.

Rozměry

Rozměry postele jsou uvedeny níže. Celkovou výšku ložné plochy tvoří výška vybrané matrace, výška roštu a výška polohy stavitelného kování nebo latí připevněných k bočnici postele. Doporučujeme proto výšku ložné plochy vybrané postele konzultovat s obchodníkem ProSpánek.

Výška čela: 105 cm
Výška horní hrany bočnice od země: 50 cm
Vlastní výška bočnice: 28 cm
Síla rámu postele: 2,7 cm
Záruka: 5 let

Vlastní rozměry postele

96,5 x 210 cm pro matraci 90x200 cm
166,5 x 210 cm pro matraci 160x200 cm
186,5 x 210 cm pro matraci 180x200 cm
206,5 x 210 cm pro matraci 200x200 cm


Na přání lze lůžko dodat v prodloužené délce 210 - 220 cm s příplatkem 5%. Nebo je možné lůžko zkrátit za příplatek. V případě, že máte zájem o další úpravy lůžka, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem na info@prospanek.cz

Hmotnost postele

Při výběru postele je potřeba brát zřetel i na vlastní hmotnost postele, neboť pohlcení kinetické energie je přímo úměrné hmotnosti postele.

Rošty

Rošty jsou uloženy na smrkových latích, které lze při vlastní montáži postele připevnit ve 3 výškách k bočnici postele z důvodu optimálního nastavení výšky ložné plochy lůžka.

K postelím nabízíme také noční stolky, úložné prostory, komody, moderní lavice před postel, se kterými je možné vytvořit jedinečný interiér celé ložnice. Postel je standardně dodávána bez roštů a matrací.


Může Vás zajímat

Postel Karin - Produktový list

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.