zpět seznam aktualit

K matraci TEMPUR rošt se slevou 25% a polštář za 1,- Kč!

Matrace z materiálu TEMPUR s otevřenou buněčnou strukturou neopakovatelně kopíruje každou křivku Vašeho těla, tím eliminují otáčení a zbytečné převalování a Vy spíte komfortně po celou noc... 

Získejte nyní k Vaší nové komfortní matraci TEMPUR některý ze segmentových roštu TEMPUR se slevou 25% a Vámi vybraný polštář TEMPUR za jednu korunu. Díky této kombinaci za super cenu využijete výhody spacího systému TEMPUR na plno!

Limitovaná nabídka TEMPUR u ProSpánku

Na co se akce vztahuje?

Akce se vztahuje na níže vyznačené kombinace matrací a roštů TEMPUR* ve všech pocitových kolekce matrací TEMPUR (Original, Cloud, Sensation i Breeze) s s výškou 19, 21, 22, 25 a 27 cm. K Vámi zvolené kombinaci matrace a roštu obdržíte navíc Vámi vybraný polštář TEMPUR za 1,- Kč.

Díky sjednocené výšce ve všech pocitových kolekcí můžete matrace TEMPUR mezi sebou libovolně kombinovat.

Zvolené kombinace matrací a roštů v akci TEMPUR u ProSpánek

*25% sleva na rošt se vztahuje na vyznačené kombinace matrací a roštů. Akce platí do vyprodání zásob, nebo do odvolání.

Jak akce funguje?

K matraci TEMPUR ve vybrané výšce máte vždy na výběr odpovídající rošt. Pokud si například vyberete matraci TEMPUR s výškou 19 cm získáváte k ní segmentový rošt TEMPUR Flex 500 se slevou 25%.

K matraci s výškou 21 cm máte na výběr ze tří roštů se slevou 25% a to statický rošt TEMPUR Flex 500 nebo komfortnější polohovatelný rošt TEMPUR Flex 2000 nebo TEMPUR Flex 3000.

Při výběru matrace s výškou 25 nebo 27 cm si můžete se slevou 25% výbrat z celé nabídky segmentových roštů TEMPUR. Čím lepší matrace, tím více typů roštů si můžete vybrat.

 
Zobrazit matrace TEMPUR Zobrazit rošty TEMPUR

Proč zrovna rošt TEMPUR

  • Rošty TEMPUR doplňují tvarování matrace a dodávají jí pružnost

  • Usnadňují pohyb na Vaši matraci a prodlužují její životnost

  • Poskytují úlevu od tlaku a zvyšují komfort i pohodlí

  • Jsou ideálním doplňkem Vaší TEMPUR matrace, který umožní stoprocentní využití všech výhod materiálu TEMPUR

 

Potřebujete poradit?

Bližší informace o probíhající akci Vám ochotně sdělí prodejci na kterékoliv prodejně ProSpánek nebo nás neváhejte kontaktovat na telefonu nebo emailové adrese info@prospanek.cz.

Seznam prodejen ProSpánek