Junior - matrace ze studené pěny

Technické parametry

Materiál Také HR nebo PUR pěna je elastická pěna, která v závislosti na profilaci a tuhosti poskytuje oporu na matraci. Díky své vysoké pórovitosti zajišťuje vynikající vzdušnost a odvod vlhkosti. studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 100 kg
Snímatelný potah ano
Praní 30 °C
Výška matrace 14 cm
Doplňková úprava potahu Aloe Vera
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti (4) ze studené pěny bez zónování (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech

Popis

Matrace Junior z kolekce Enzio v sobě kombinuje kvalitu a výbornou cenu. Matrace respektuje všechny zásady zdravého spaní a je vhodná na občasné spaní, chalupu nebo do dětských postelí.

Jednovrstvé perforované jádro matrace vysoké 14 cm je vyrobeno z kvalitní pěny Regularfoam, která zajišťuje odolnost matrace a díky vysoké prodyšnosti zamezuje zvýšenému výskytu plísní a roztočů. Navíc je opatřeno separačním povlakem, který snižuje opotřebení jádra, zvyšuje hygienu a životnost matrace.

Velmi příjemný designový potah Aloe Vera je snímatelný, opatřen zipem a lze jej prát na 30°C.

Matrace je vakuově balená pro snazší manipulaci a přepravu až k Vám domů a zároveň je dokladem kvality použitých materiálů.

Hlavní benefity:

• Perforované jádro
• Snímatelný potah
• Separační povlak
• Výška matrace 14 cm
• Vakuové balení


Probouzejte se svěží…!


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Kamila.v, 9. 5. 2017 19:17

Dobrý den, vybíráme matraci pro syna (2 roky) a nemůžeme se rozhodnout mezi matrací Junior a Wanessa. Může nám prosím poradit, která je pro dítě vhodnější?


ProSpanek, 21. 5. 2017 19:54

Dobrý den,

velmi nás těší, že jste zvolila právě náš eshop pro nákup matrace. Váš výběr matrací je správný, obě jsou vhodné pro dítě a složením jádra jsou velmi obdobné. Přiklonila bych se k matraci Junior, kterou máme ve standardních rozměrech skladem a dodáváme ji do 3 pracovních dnů. Matrace Wanessa je na objednání a dodání probíhá do 14 pracovních dnů.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Vladimír Pavlík, 3. 4. 2017 20:00

Dobrý den, je tato matrace z hlediska ohebnosti vhodná pro polohovací postele?


ProSpanek, 4. 4. 2017 13:20

Dobrý den,

děkujeme za zájem o naše produkty a Váš dotaz. Z hlediska ohebnosti je matrace vhodná na polohovatelné postele.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Klára Pospíšilová, 10. 7. 2017

rychlé

Pro 1 lidí z 3 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE