zpět seznam aktualit

Jedinečné vůně do ložnice Sense

Představujeme Vám exklusivní novinku v sortimentu ProSpánek, vůně SENSE od společnosti Hollandia. Vůni, která byla poprvé v historii vyvinuta speciálně pro použití v ložnici, aby dotvořila atmosféru pro klidnější a spokojenější usínání.

Jedná se o vyváženou kombinaci 40 různých přírodních vůní, kterým dominuje jedinečná sladká vanilka z Madagaskaru a specifická vůně tmavého jantaru z Persie. Toto unikátní spojení vytváří dokonalou rovnováhu mezi relaxací a vášní. Vaše ložnice bude konečně perfektní...

Přehled vůní do ložnice Sense

Zobrazit produkty Sense

Zobrazit prodejny

Proč vůně speciálně do ložnice...?

Spánek je o správné matraci, posteli a také vhodném prostředí, které nás během spánku obklopuje. Toto prostředí je tvořeno osvětlením, zvukem a v neposlední řadě také vůní. Právě vůně má pro náš spánek zásadní význam, protože dokáže okamžitě ovlivňovat stav mysli. Společnost Hollandia vyvinula speciální edici vůní SENSE, aby pomohla Vaší relaxaci, uvolnění a rychlejšímu usínání, tak abyste v ložnici mohli okamžitě zapomenout na starosti předchozího dne...

Vůně SENSE jsou dostupné v mnoha variantách

Aromatický difuzér s ložnicovou vůní SENSE 3000ml

Ať už si vyberete aromatický pokojový sprej SENSE nebo jeho variantu určenou k aplikaci přímo na polštář, voňavé extrakty vůně SENSE tvořící jedinečné aroma ve Vaší ložnici před usnutím vždy navodí uklidňující a  příjemnou provoněnou atmosféru.

Pořiďte si do interiéru největší difuzér na světe! Navíc v krásné koňakové lahvi... Nebo si vyberete některý menší? Difuzér s tyčinkami okolo sebe bez přestání v ložnici šíří příjemnou a osvěžující vůni. 

Zpříjemněte si usínání a nalaďte se každý večer na noční odpočinek díky použití jedinečných a originálních vůní také v podobě aromatických svíček nebo mýdel SENSE.

Zobrazit produkty Sense

Zobrazit prodejny