Forza Soft a Hard 20 cm 1+1 - matrace z paměťové pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál Také visko nebo „líná“ pěna se vyznačuje schopností měnit svou tuhost v závislosti na tlaku. Díky tomu se dokonale přizpůsobuje křivkám těla a poskytuje vynikající ortopedickou oporu. paměťová pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (měkká)
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Potah Silverline - komfortní potah navržený speciálně pro osoby se zvýšenou potivostí a tudíž i alergiky. Klimatizační vrstva z dutého vlákna o vysoké gramáži, prošitý plastickým vzorem. Velice prodyšný a příjemný na dotek. Skvělé izolační vlastnosti. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. duté vlákno
Doplňková úprava potahu Stříbro potlačuje rozmnožování mikrobů v lůžku (má antibakteriální účinky) a díky termoregulační schopnosti dokáže upravovat ideální teplotní klima. stříbro
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 4 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace z líné pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Líná pěna s antidekubitním efektem zajišťuje anatomicky správnou polohu a umožňuje potřebné uvolnění a relaxaci svalstva pohybového aparátu.
Bolestem kloubů Antidekubitní efekt matrací z líné pěny umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Neklidnému spaní Líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

Tropico

Popis

Strana s línou pěnou (visco, měkčí strana matrace): špičková paměťová pěna.

Strana s pružnou pěnou (flexi, tužší strana matrace) z pěny Flexifoam®.

Jádro s nelepeným, vysoce vzdušným spojem. 5 anatomických zón.

Ortopedická visco matrace, vhodná pro alergiky.

Luxusní potah Silver Line je pratelný na 60 °C, dvojdílný, prošitý silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna (vynikající vzdušnost, hygiena, ženy neochlazuje, muže nepřehřívá). Potah má ornamentální prošívání, díky tomu drží tvar a skvěle vypadá.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Barbora Langová, 31. 3. 2017 18:49

Dobrý den,

rádi bychom u Vás zakoupili matraci na lůžko 140x200 cm, ale s přítelem máme každý jiné požadavky.

Já 25 let, 65kg, problémy se zády v oblasti beder, stres a neklidné spaní (vstávání k dětem), mám radši o něco mekčí matraci, často spaní na břiše
Přítel 25 let, 90kg, problémy se zády v oblasti beder, silné pocení, stres, má radši tvrdší matraci, spaní na břiše a na zádech

Bylo by možné nebo je vůbec zapotřebí kupovat matrace dvě o rozměrem 70x200cm? A doporučili by jste nám nějakou cca do 10 tisíc? Velice děkuji


ProSpanek, 4. 4. 2017 13:01

Dobrý den paní Langová,

těší nás, že jste se s dotazem obrátila právě na nás. Vzhledem k Vašim zdravotním problémům bych Vám doporučila matraci z paměťové pěny s dvojí tuhostí. Výhodou těchto matrací je, že si každý z partnerů může zvolit tuhost, která mu bude lépe vyhovovat. Tuto výhodu lze využít v případě zakoupení 2 kusů matrací v rozměru 70 x 200 cm.

Paměťová pěna má výborné ortopedické vlastnosti, přizpůsobuje se anatomii těla, zmírňuje bolesti zad a celkově tak pozitivně působí na kvalitu spánku.

Z naší nabídky vhodných matrací Vám mohu doporučit:

  • Toledo - cena matrace v rozměru 70 x 200 cm je 8799,-Kč/2ks

Dodání probíhá do 4. týdnů od přijetí zálohy na náš účet.

V případě zájmu nebo dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Robert Smuk, 19. 10. 2016 21:40

Dobrý den,
potřebuji pro naši rodinu objednat 3 nebo 5 ks matrací o rozměrech 90 x 200 cm ... ideálně model Forza Soft a Hard 1+1 ZDARMA - matrace s výškou 20 cm, 2 ks tuhost 4 a 1 až 3 ks tuhost 3. Prosím o zaslání kalkulace a termínu možného dodání - Jesenice u Prahy.


ProSpanek, 20. 10. 2016 10:51

Dobrý den,

těší nás váš zájem o naše produkty. Cena za 3ks matrace Forza je 13.035,-Kč a za 5ks 21.725,-Kč.

Doba dodání: 3 týdny. Doprava: ZDARMA.

V případě zájmu prosím o zaslání závazné objednávky na email info@prospanek.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.,cz


Marie Novotna, 26. 1. 2016 19:57

Dobry den,
Potrebuji pro tatinka pouze jednu matraci Forza Soft a Hard. Je to mozne?
Dekuji za odpoved.
S pozdravem Marie Novotna


ProSpanek, 30. 1. 2016 16:33

Vážená paní Novotná,

děkujeme za zájem o naše produkty. Jeden kus matrace Forza lze zakoupit za cenu 4345,-Kč. Můžete vybírat z měkčí varianty (Soft) nebo tužší (Hard). V případě zájmu, prosím o zaslání závazné objednávky na email info@prospanek.cz. 

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Lenka, 30. 10. 2015 11:59

Dobrý den,
je mi 48 let( 158 cm 62 kg,manžel 178 cm 105 kg), mám problémy s páteří -bolesti zad a kloubů, manžel ne. Vybrala jsem matrace Forza Soft a Hard 1+1 zdarma, jakou kombinaci si mám vybrat? Obě stejné, s tuhostí 2 na jedné a 3 na druhé straně nebo jinou variantu?
Děkuji


ProSpanek, 30. 10. 2015 15:10

Dobrý den,

doporučila bych vám variantu Soft a Hard. Každý z partnerů si tak může vybrat matraci, která mu bude lépe vyhovovat, čímž se minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Barbora, 14. 10. 2015 20:54

Dobrý večer, předem bych chtěla pochválit web stránky a informace jež poskytujete aby byl spánek co nejkvalitnější. Bohužel možností je tolik že dám na radu odborníků:-)
Potřebuji matraci pro:
Muž 186 cm, váha 125 kg ( silné pocení) věk 60 let
Žena 158 cm, váha 76 kg (problémy s krční páteří, stres, neklidné spaní) věk 55

jsou manželé tudíž sdíleji jedno lože. Prosím o radu jaká varianta matrací popřípadě roštu by byla vhodná!
A zda existuje jedna matrace vhodná v celku pro ně v rozměru 180x200 nebo je li lepší aby každý měl matraci svou!
Děkuji za radu.

Spp Barbora


ProSpanek, 16. 10. 2015 12:49

Dobrý den,

doporučila bych vám matraci z kombinace studené a líné pěny. Studená pěny má velké póry, díky kterým dochází k dobrému provzdušnění a odvodu tepla. Líná pěna má výborné ortopedické vlastnosti a přizpůsobuje se anatomii těla.

Z naší nabídky matrací vám mohu doporučit:

Vzhledem k lepší manipulaci a výběru vhodné tuhosti matrace, bych vám doporučila 2ks matrace.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek


Josef, 4. 11. 2014 09:51

Dobrý den,je nám s manželkou 42 let,chceme si u Vás koupit matrace Forza Soft a Hard 1+1 zdarma,rozměr 90x200,prosím Vás to jsou 2 různé matrace? Jedna Soft a druhá Hard,Nebo je to spojení Hard a Soft v jedné matraci?Manželka trpí bolestmi krční páteře,dále chceme také u vás koupit 2 matrace pro syna a dceru,synovi je 20,dceři 16 let problémy s páteří a ničím jiným nemají,jde nám jen o kvalitní spánek vybrali jsme si matrace Mind rozměr 85x190,A jak je to s dopravou.Děkuji za odpověd,zakoupíme si u Vás co nejdříve,líbí se nám pozitivní reakce kupujících.


ProSpanek, 7. 11. 2014 16:33

Dobrý den,

 

v případě zakoupení matrace Forza Soft a Hard Vám bude dodána jedna matrace Soft (měkčí) a jedna matrace Hard (tužší). Oba typy matrace mají s každé strany jinou tuhost. Matrace Soft má tuhost č. 2 a č. 3. Matrace Forza Hard má tuhost č.3 a č.4.

Pro dceru a syna bych Vám doporučila matraci ze studené pěny, středně tuhou až tužší.

Z naší nabídky matrací vám mohu doporučit:

  • Energy
  • Don Giovani

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


jitka, 3. 9. 2014 23:42

Dobrý den.
Vybrala jsem si u vás dvě matrace Forza Soft a Hard 20 cm a matraci MIND , ale nevím, která by pro mne byla vhodnější. Je mi 40 let, vážím 82 kg, měřím 162 cm a trpím bolestmi krční páteře. Děkuji za odpověď.


4. 9. 2014 09:11

Dobrý den,

u matrace Forza je možnost tužší varianty matrace (Forza Hard). Pokud preferujete tužší matraci tak bych Vám doporučila Forzu. Pokud měkčí tak Mind.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Lucie Málková, 2. 3. 2015

naprostá spokojenost

nespokojenost s dopravou

obal byl značně špinavý

ale pán z dopravy velice milý, pomohl mi matrace vynést do bytu

jde pouze o špinavý obal

Pro 83 lidí z 151 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Eva Kučerová, 26. 1. 2016

Matrace jsou prijemne

Pro 9 lidí z 19 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Tomáš Raich, 17. 10. 2016

Na matracích se dobře spí. Žena si je nemůže vynachválit.

- potahy matrací mají vylezlé nitě a jsou zázračné a vypadá to jako kdyby se po nich proběhla kočka

- při dopravě došlo k protržení igelitového obalu a matrace byla silně špinavá

Pro 2 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Ondřej Beran, 24. 9. 2016

1

Pro 2 lidí z 5 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Martin, 11. 3. 2017

Matrace jsou pohodlné a příjemné, nicméně mi přijdou dosti vysoké.

Přizpůsobivý povrch.

Výška.

Pro 1 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE