Enigma 1+1 ZDARMA

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Potah Silverline - komfortní potah navržený speciálně pro osoby se zvýšenou potivostí a tudíž i alergiky. Klimatizační vrstva z dutého vlákna o vysoké gramáži, prošitý plastickým vzorem. Velice prodyšný a příjemný na dotek. Skvělé izolační vlastnosti. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. duté vlákno
Doplňková úprava potahu Stříbro potlačuje rozmnožování mikrobů v lůžku (má antibakteriální účinky) a díky termoregulační schopnosti dokáže upravovat ideální teplotní klima. stříbro
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 4 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

Tropico

Popis

Komfortní 20 cm vysoká 7 zónová oboustranná matrace.

Strana SOFT (tuhost 3) - 7 ortopedických zón. Dámy si zamilují.

Strana HARD (tuhost 4). 7 ortopedických zón. Gentlemany nadchne.

Flexifoam® - odolné jádro. Masivní & ortopedické.

Potah Silver Line - zajišťuje komfort a ventilaci.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Táborská, 27. 1. 2015 12:50

Dobrý den, je tato matrace vhodná i pro dítě 3 roky? Pokud ne, proč? děkuji Táborská


ProSpanek, 28. 1. 2015 10:45

Dobrý den,

pro dítě bych vám doporučila matraci ze studené pěny, středně tuhou až tužší, se snímatelným potahem a bez anatomických zón (ty jsou navrženy pro dospělou osobu). Matrace Enigma zóny obsahuje.

Z naší nabídky matrací Vám mohu doporučit:

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek


Jitka, 27. 11. 2014 20:18

Prosím o uvedení hustoty pěn na m2. Děkuji. Jitka


ProSpanek, 2. 12. 2014 16:27

Dobrý den,

 

matrace Enigma má hustotu pěny 28 kg/m3.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Vladimíra Tesková, 20. 8. 2014 17:27

Dobrý den. děkuji za odpověd a měla bych ješte dotaz.Ktera matrace má vyšší hustootu studené pěny asi kolem 40 kg/m3.Děkuji tesková


21. 8. 2014 07:34

Dobr den,

přesné hustoty pěny u matrací nám výrobci neuvádí. Po uvedení konkrétního typu matrace Vám mohu u výrobce zjistit přesnou hustotu pěny.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Vladimíra Tesková, 18. 8. 2014 21:58

Dobrý den,
jaká je cena matrace Enigma 1+1 ZDARMA v rozměru šířka 98 ,délka 192 cm. Vztahuje se na tento rozměr taky akce 1+1 zdarma ? Jaka je hustota studené pěny ze které je matrace vyrobená? Děkuji Teskováá


20. 8. 2014 14:55

Dobrý den,

cena matrace Enigma v rozměru 98 x 192 cm je 7699,-Kč/2ks. Hustota studené pěny je 28 kg/m3.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.