Duo Mind - sendvičová matrace s línou pěnou v potahu

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 30 °C
Výška matrace 18 cm
Výška jádra 15 cm
Potah Maglia Cerchietti - 100% polyester polyester
Doplňková úprava potahu líná pěna
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky na potah, 6 let na jádro

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

PerDormire

Popis

Zvýšená pórovitost jádra napomáhá odvětrávání vlhkosti, čímž se zvyšuje komfort spaní. Perfektní spaní a příjemnou relaxaci na této matraci zvyšuje snímatelný potah s antibakteriálními účinky, vyplněný 2 cm líné pěny, která rozkládá tlak lidského těla na matraci a brání tak vzniku proleženin.

Jádro matrace je tvořeno studenou pěnou oranžovou (7,5 cm - 30 kg/m3) a studenou pěnou zelenou (7,5 cm - 25 kg/m3).

Hlavní benefity:
• Snímatelný potah
• Potah s antibakteriálními účinky
• 2 cm líné pěny všité v potahu • Partnerská matrace – 2 tuhosti


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Jana, 13. 11. 2016 22:34

Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat. Jsme žena 33let, 17cm a 71kg. Od mládí mám velké problémy s krční páteří. Nyní mě bolí úplně všechno-neskutečně záda, hlava. Poslední dobou vstávám velice bolavá, nevyspalá. Ten samý probléme má i můj manžel - 40 let, 186cm, 102kg. Jakou matraci by jste nám prosím doporučila? Prosím cenové méně náročnou.
Velice děkuji


ProSpanek, 15. 11. 2016 17:01

Dobrý den paní Jano,

doporučila bych vám matraci z líné pěny, která se přizpůsobuje anatomii těla, má výborné ortopedické vlastnosti, nevytváří protitlak na tělo a zlepšuje tak celkově kvalitu spánku.

Z naší nabídky vhodných matrací vám mohu doporučit:

Aby matrace byla chráněná a prodloužila se její živost, doporučila bych vám zakoupit na matraci chránič TEMPUR Fit, který je čistě z přírodních vláken a lze ho navléknou na matraci jako klasické prostěradlo.

Doporučila bych vám také kvalitní ortopedický polštář z líné pěny, který vaše problémy zmírní:

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě můžete obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


František Pecník, 24. 11. 2014 17:51

když si objednám matraci duo mind = za 6490kč, kdy mi ji dodáte? je nutno platit přes internet nebo lze přímo při dovozu - je mi 75 let a neumím tak s počítačem.....děkuji.....pecník.....ještě? nemají ji v Olomoouci abych se na ni podíval?....


ProSpanek, 25. 11. 2014 13:48

Dobrý den,

 

matraci dodáváme do 2 pracovních dnů od objednání. Zboží můžete zaplatit on-line platbou, převodem, na splátky nebo při převzetí zboží (dobírkou). Tento typ matrace na prodejnáh vystavený nemáme.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.