Dual Clima - polštář z visco-elastické pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál líná pěna
Snímatelný potah ano
Praní 30°C
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je polštář vhodný:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší polštáře. Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit polštáře měkčí, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují polštáře měkčí až středně tuhé. Pro dostatečný komfort je doporučováno volit polštáře z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tento polštář napomáhá předcházet: Polštáře z líné pěny napomáhají předcházet některým zdravotním problémům.
Ztuhnutí šíjových svalů Díky materiálu, který se přizpůsobuje tvaru hlavy, dochází k okysličení a uvolnění šíjových svalů.
Špatnému prokrvení krčních svalů Líná pěna se vyznačuje nízkou elasticitou a díky tomu se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku aniž by vytvářela protitlak.
Bolestem krční páteře a hlavy Líná pěna zajišťuje anatomicky správnou polohu během spánku a antidekubitní efekt materiálu umožňuje dostatečné prokrvení a relaxaci svalů.
Neklidnému spaní Materiál polštáře dokonale kopíruje tvar hlavy a šíje, během noci tak eliminuje otáčení a převalování.
Tento polštář je vhodný pro spánek: Polštář udržuje hlavu v anatomicky správné poloze a zajišťuje její dostatečnou oporu. Proto je nutné správně volit nejen materiál, ale také tvar polštáře, vhodný pro polohu spánku, na kterou jste zvyklí.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

PerDormire

Popis

Visko-elastická pěna v polštáři Dual Clima je revoluční materiál, který se dokáže přizpůsobit hmotnosti i tlaku a nabízí Vám tak mimořádný komfort.

Díky těmto vlastnostem se jedná o špičkový produkt, který se dokáže sám přizpůsobovat a tvarovat tak, aby Vám poskytl ten nejlepší možný spánek. Technologické zpracování polštáře Dual Clima Vám pomůže najít harmonii a klid během spánku.

Polštář Dual Clima se tvaruje podle Vaší hlavy a podle Vašeho krku. Vrací se do přirozené polohy, aniž by se objevily dodatečné tlakové body a umožňuje tak optimální odpočinek.

Speciální vložka paměťové pěny ClimaFresh se zvláštní úpravou ULTRAFRESH využívá přirozené schopnosti stříbra odolávat šíření bakteriíí a plísní, které je tak snížené o více než 95%.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.