Comfort Sensation - polštář z materiálu TEMPUR

Technické parametry

Materiál Unikátní typ viskoelastické pěny vyvinuté původně pro pohodlí a bezpečnost kosmonautů NASA poskytuje jedinečnou oporu a komfort. TEMPUR
Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Potah 73 % bavlna, 22 % polyester, 5 % elastan bavlna
Doplňková úprava potahu antimikrobiální úprava
Záruka 3 roky

Doporučení

Pro koho je polštář vhodný:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší polštáře. Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit polštáře měkčí, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují polštáře měkčí až středně tuhé. Pro dostatečný komfort je doporučováno volit polštáře z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti je doporučováno volit polštáře vyšší tuhosti ze studené pěny (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tento polštář napomáhá předcházet: Polštáře z materiálu TEMPUR napomáhají předcházet některým zdravotním problémům.
Ztuhnutí šíjových svalů TEMPUR se vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru hlavy, tím dochází k okysličení a uvolnění šíjových svalů.
Špatnému prokrvení krčních svalů Materiál TEMPUR je charakteristický nízkou elasticitou a díky tomu se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku aniž by vytvářel protitlak.
Bolestem krční páteře a hlavy Termosensitivní materiál TEMPUR zajišťuje anatomicky správnou polohu během spánku a antidekubitní efekt materiálu umožňuje dostatečné prokrvení a relaxaci svalů.
Neklidnému spaní Materiál polštáře dokonale kopíruje tvar hlavy a šíje, během noci tak eliminuje otáčení a převalování.
Chrápání Studie provedená mezi uživateli polštářů TEMPUR prokázala, že u nich dochází k významnému zmírnění chrápání.
Tento polštář je vhodný pro spánek: Polštář udržuje hlavu v anatomicky správné poloze a zajišťuje její dostatečnou oporu. Proto je nutné správně volit nejen materiál, ale také tvar polštáře, vhodný pro polohu spánku, na kterou jste zvyklí.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Popis

Získejte polštář TEMPUR nyní ve výhodné akci 2+1 za 990,- Kč. Cena 990,-Kč se vztahuje na nejlevnější ze 3 vybraných polštářů.

Polštář Comfort Sensation nabízí vynikající komfort, ať už spíte jakkoliv. Poskytuje klasickou podporu a jeho stylový potah perfektně doplňuje kolekci matrací TEMPUR® Sensation.

• Vyrobený z materiálu TEMPUR pro vynikající komfort a podporu.
• Volně naplněný polštář TEMPUR klasického tvaru pro všestranné pohodlí.
• Stylový potah ladí ke kolekci matrací TEMPUR Sensation
• Polštář je hypoalergenní a neobsahuje žádné obecně známé alergeny.
• Polštář je antimikrobiálně ošetřený aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů a udržoval svěžest.
• Potah lze snadno sejmout a prát v pračce.
• Potah je certifikovaný podle Oeko-TEX 100, což znamená, že u něj bylo provedeno testování na přítomnost škodlivých látek a nepředstavuje tak žádné zdravotní riziko.

Polštář obsahuje separační povlak, který zvyšuje životnost polštáře. Chrání jádro, aby se na něj lépe dával potah a také chrání jádro před odíráním a drolením výplně.

Polštář koupíte jak se separačním povlakem tak s potahem polštáře.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Jana, 25. 11. 2016 18:14

Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit polštář, ale vůbec nevím jaký. Na trhu je toho tolik. Jestli anatomický nebo z líné pěny nebo jaký? Nejčastěji spí na boku někdy na zádech. Poradíte mi? Děkuji :-)


ProSpanek, 2. 12. 2016 14:28

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Velmi oblíbený mezi muži je anatomický polštář TEMPUR Millennium, který je vhodný pro spánek na boku nebo zádech. Polštář poskytuje komfort a potřebnou oporu všude kde je potřeba.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz


Dagmar Kucharčíková, 14. 2. 2016 19:42

Dobrý večer,mám zájem koupit 4ks polštářů značky Tempur,jste schopni mi poskytnout nějakou větší slevu? Za odpověď děkuji.


ProSpanek, 16. 2. 2016 14:45

Dobrý den paní Kucharčíková,

při odběru 4ks polštářů vám rádi zajistíme dopravu na vaši adresu zdarma. Ceny máme od výrobce pevně dané a jinou slevu vám poskytnout nemůžeme.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.