Tipy pro zdravý spánek


Trápí vás neustálé problémy s krční páteří, nebo se ráno probouzíte s polštářem na zemi? Zde se dozvíte, jak polštář může ovlivnit Váš spánek, na co je důležité při jeho výběru věnovat pozornost a s čím vším Vám může polštář pomoci. Ať už se jedná o bolavou krční páteř, bolesti hlavy, chrápání nebo astma. Správný polštář zvládne zázraky.


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Jak se vyspat do růžova? Tipy, které vám pomohou

Spánek se významně podílí na kvalitě našeho života. Pokud si dostatečně neodpočineme, nedokážeme správně fungovat – jsme unavení, nepříjemní, náladoví, pesimističtí. Naše tělo totiž nemá dostatek prostoru po regeneraci, a tak se to na něm zaručeně podepisuje.

číst více

Poruchy spánku - část 2. Hypersomnie

Hypersomnie je naprostým opakem insomnie, o které jsme psali v prvním díle. Jedná se o patologicky zvýšenou spavost, která se projevuje dlouhodobou nadměrnou denní spavostí.

číst více

Světlo v ložnici dovede utvořit tu správnou atmosféru

Ložnice patří k nejpohodovějším místům našeho domova, kde prožíváme příjemné chvíle odpočinku a relaxace i okamžiky plné vášně. V ložnici je samozřejmě nejdůležitější to, na čem spíme – tedy pohodlná postel s kvalitní matrací.

číst více

Poruchy spánku - část 1. Insomnie

Představujeme Vám nový seriál o poruchách, které vám mohou bránit v kvalitním spánku. Na následujících řádcích se vždy dozvíte, jak se projevují, co způsobují i jak se jich nejlépe zbavit. V prvním díle se zaměříme na insomnii neboli nespavost, která trápí až třetinu naší populace.

číst více

Čtyři tipy jak na dokonalou ložnici

Ložnice patří k nejoblíbenějším místům v naší domácnosti. Spadá totiž do klidové zóny, prožíváme tady příjemné chvíle odpočinku a relaxace i vášnivé okamžiky s partnerem. Dříve jsme měli tendenci zařizování tohoto pokoje odbývat, často tak sloužil jako odkladiště a skladiště nejrůznějších věcí, žehlírna či pracovna. Ty doby jsou ale naštěstí pryč.

číst více

Nahoru