Tipy pro zdravý spánek


Trápí vás neustálé problémy s krční páteří, nebo se ráno probouzíte s polštářem na zemi? Zde se dozvíte, jak polštář může ovlivnit Váš spánek, na co je důležité při jeho výběru věnovat pozornost a s čím vším Vám může polštář pomoci. Ať už se jedná o bolavou krční páteř, bolesti hlavy, chrápání nebo astma. Správný polštář zvládne zázraky.


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Boj s alergiemi ve vaší posteli - 2. díl

Alergie znepříjemňuje život každému druhému člověku u nás. Pokud patříte k těm, kteří si po náročné dni lehnou do postele a na místo vytouženého odpočinku je čeká maraton smrkání a kýchání, pokračujeme s výčtem tipů pro boj s alergiemi ve Vaší ložnici.

číst více

Boj s alergiemi ve vaší posteli - 1. díl

Alergie se stala obávaným, avšak často používaným slovem v naší společnosti. Člověk jí může trpět téměř na cokoliv a život s ní není rozhodně snadný. Máme pro vás proto několik tipů, jak s alergiemi bojovat ve vaší posteli.

číst více

Jak na originální a útulnou vánoční výzdobu v ložnici?

Blíží se ty nejkrásnější svátky v roce a s nimi přichází doba volna a odpočinku. Tento čas lze strávit různým způsobem, nicméně neexistuje lepší místo, než odpočívat ve vlastní posteli, tedy ložnici. Vždyť zde převážně spíme a čerpáme síly do dalších dnů. Proto je důležité, abychom se v této místnosti cítili útulně a příjemně.

číst více

Jak vyzrát na problémy se spánkem

Zatímco jednomu stačí pět hodin, jiný potřebujete deset. Ať tak či tak, spánek představuje pro každého z nás základní životní potřebu. Avšak zatímco někdo usne hned, jakmile ulehne do postele, jiný se marně převaluje třeba hodinu, v noci se budí a ráno ho tak „přivítá“ bez energie a se špatnou náladou. Poznáváte se v tom také?

číst více

Jak přivolat spánek

V dnešní hektické době plné stresu trpí čím dál více lidí nespavostí. A protože spánek je základní lidskou potřebou, problémy s ním ovlivňují celý náš život. Negativně se totiž podepisují na veškerých našich denních aktivitách a trvají-li delší dobu, mohou dokonce vyústit v závažné zdravotní problémy.

číst více

Nahoru