Tipy pro zdravý spánek


Trápí vás neustálé problémy s krční páteří, nebo se ráno probouzíte s polštářem na zemi? Zde se dozvíte, jak polštář může ovlivnit Váš spánek, na co je důležité při jeho výběru věnovat pozornost a s čím vším Vám může polštář pomoci. Ať už se jedná o bolavou krční páteř, bolesti hlavy, chrápání nebo astma. Správný polštář zvládne zázraky.


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Budiž tma! Aneb závěsy, rolety nebo žaluzie do ložnice?

Ke kvalitnímu spánku je potřeba dostatečná tma a jakékoliv nadbytečné světlo ho může narušit. Proto mají žaluzie nebo závěsy, které skvěle zastíní celou místnost a vytváří ideální podmínky ke spánku, v ložnici jistě své místo. Podle čeho je ale vybrat...?

číst více

Bílý šum Vám může pomoci lépe spát

Nedaří se Vám usnout? Probouzíte se rozlámání přestože spíte na kvalitní matraci nebo polštáři? Problém může být v prostředí, které po celou noc narušuje Váš spánek. Pomoci Vám může bílý šum! Zkušenosti s ním mají nejen maminky od neutišitelných miminek, ale i celá řada dospělých, kterým se špatně spí.

číst více

Při usínání pozor na modré světlo!

Nejen ve dne, ale především večer a v noci se vystavujeme účinkům tak zvaného modrého světla vycházejícího z monitorů a našich chytrých zařízení. Víte jak modré světlo ovlivňuje Váš spánek? Může dokonce stát za významným narušením spánkového biorytmu...

číst více

Jak se vyrovnat s přechodem na zimní čas

Proč má změna času na náš lidský organismus takové dopady a jak se tomu co nejlépe bránit? Existuje vůbec nějaká komplexní rada, jež dokáže napomoct se s tímto opakujícím se jevem vyrovnat? A jak změna působí na vás?

číst více

Nahoru