zpět seznam článků

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit

Tapety na zeď nabízejí širokou škálu materiálů, vzorů a barev. Nejen praktické a omyvatelné vinylové tapety, ale i luxusní textilní tapety si získávají stále více příznivců. Proč si s nimi tedy nezútulnit Vaši ložnici a vytvořit příjemné prostředí pro usínání a odpočinek?

Tapety na zeď Esprit ve znamení ročního období

Jedenáctá kolekce tapet značky módy a životního stylu Esprit, realizovaná ve spolupráci s německou firmou A.S. Création, nás ve své cestě provází celým rokem a znovu nám umožňuje nalézt překvapivé zvraty v každém ročním období. Svěží barvy a veselé moderní vzory vytváří zvláštní kouzlo celé kolekce. Co říkáte na vliesové tapety Esprit? Líbí se Vám?

Jaro ve městě

Jak to vypadá, když se ve městě probouzí jaro? Vzduch je čerstvý a obrysy jsou čisté. Něžné stopy listů proniknou ke stěnám a přivedou je k životu. Křehké úponky mezi silně vykreslenými liniemi vypadají jako první náznaky jara a navracejí do zimou unavených místností optimistické ovzduší.

Tapety s dekorem jara

...tapety na stěnu ve znamení jara

Hluboké léto

Den u jezera. Jasné sluneční světlo. Zářící teplo a čas na koupání, abychom se trochu zchladili. Pestré vodové barvy v tapetách „Deep Summer“ jsou doprovázeny osvěžujícími abstraktními motivy v mátové a růžové barvě. Slyšíte, jak voda šumí při dopadu na kamenné oblázky na břehu?

Tapety ve znamení léta

...tapety na stěnu ve znamení léta

Umělecký podzim

Ruční práce se vrací zpět do módy. Nastává čas, kdy nás noc začíná lákat čím dál tím víc a vede nás k umění a řemeslům. Jemné řetízky perel připomínající ručně vázaný koberec jsou harmonicky spuštěny dolů ze zdi a vytvářejí v místnosti útulné prostředí. Zářivé tóny citrónově žluté a karmínově červené dodávají tapetám moderní vzhled.

Tapety s podzimní tématikou

...tapety na stěnu ve znamení podzimu

Zimní poezie

Jemná krajka z nové kolekce „Zimní poezie“ je stejně křehká a měkká jako sněhové krystaly. Romantický vzhled tkaniny přináší nostalgické pocity. Je čas prolistovat stará alba a památníky. Správný pocit je již v místnosti navozen - v jemném světle je místnost obklopena měkkými odstíny bílé, růžové a šedé.

Ekologie

Jemné, voňavé papírové tapety inspirované přírodou a vyrobené ekologickými metodami. Tato moderní papírová tapeta v bílé, světle šedé a pastelově mátové barvě přináší tisíce květů k životu a je vyrobena převážně z recyklovaných materiálů.

Tapety na stěnu z recyklovatelných materiálů

...tapety na stěnu z recyklovaných materiálů

Tapety na zeď nabízejí širokou škálu materiálů, vzorů a barev. Nejen praktické a omyvatelné vinylové tapety, ale i luxusní textilní tapety si získávají stále více příznivců. Vše je jen otázkou volby a preferencí každého jednotlivce. Vyberte si pro váš domov tapety, které budou odrážet váš přístup k životu a zpříjemněte si tak společné chvíle strávené s odinou a přáteli.


Poslední články

Noční směny, jak se lépe vyspat? 2.díl

Každý snáší střídání směn jinak. Pro někoho je mnohem snadnější zvládat noční směnu a vyhovuje mu být přes noc aktivní a před den odpočívat. Ranní ptáčata naopak raději pracují brzo od rána přes den, ale večer už jsou brzy v posteli. Následujících několik rad vám může pomoct s usínáním po noční směně.
číst více

Nestihli jste jarní úklid ložnice?

Ložnice je místem, kde každý večer uleháme ke spánku a užíváme si klid domova. Aby byla i vaše ložnice oázou klidu, kde nemyslíte na práci nebo každodenní shon, je nutné mít ložnici uklizenou a zbavenou všech zbytečností.

číst více