Lůžkoviny a povlečení - rady a zajímavosti


Prostředí, ve kterém usínáme, je pro kvalitní spánek klíčové a to platí i o povlečení a lůžkovinách obecně. Jak si vybrat to správné, ve kterém se budete cítit příjemně? Které prostěradlo Vás nebude chtít pustit z postele? Rádi Vám poradíme.


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Trápí vás přehřívání v lůžku během letních měsíců? Stop probdělým nocím.

Mnoho lidí se se zvyšujícími teplotami začne během spánku budit, odkopávat peřinu a následně se zase přikrývat, protože jim začne být chladno. Jak vyřešit změny teplot jednou provždy?
číst více

Jak se probudit ze zimního spánku aneb 7 rad pro lepší spánek na jaře

Kalendář nám již oznamuje příchod jara. Cítíte se stále unavení a nemůžete se zbavit tzv. jarní únavy? Pojďte se s námi probudit ze zimního spánku. Následujících několik rad vám v tom jistě napomůže.

číst více

Letní lůžkoviny aneb spíme v létě

Základní předpoklad a tajemství zdravého a ničím nerušeného spaní se ukrývá v několika faktorech a především v jejich správné kombinaci, které vytvoří ideální podmínky k Vašemu spánku. Jedině tak bude Váš organismus schopen využít noční hodiny naplno k načerpání tolik potřebné energie a k regeneraci nervové soustavy.

číst více

Případová studie: Víte, jak spíte?

Je Vám záhadou, proč jste ráno neodpočatí a nepodařilo se Vám načerpat počas noci potřebnou energii? Projekt „Víte, jak spíte?“ českého výrobce lůžkovin a matrací Klinmam Vám opravdu otevře oči...

číst více

S hygienou Vám pomohou chrániče matrací

Chrániče jsou často opomíjeným avšak praktickým doplňkem v každé ložnici, které můžou znamenat velký rozdíl v zachování hygienického prostředí a životnosti Vaší matrace. Chrání totiž matraci před znečištěním či mechanickým opotřebením a prodlužují tím její životnost. 

číst více

Nahoru